צרלטון חוסמת את כל הדרכים החוקיות ליראות מונדיאל בלי לשלם - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צרלטון חוסמת את כל הדרכים החוקיות ליראות מונדיאל בלי לשלם

stone cold

Recommended Posts

חברים, לא צריך לשלם לאף אחד

http://www.reset-f.site-il.net/sport/

המונדיאל בחינם, בבקשה. וידאו סטרימינג, יהיה חלק לגמרי לבעלי 1.5 מגה.

נכון שזה לא כמו לשבת מול הטלויזיה עם חברים, אבל זה עדיין משהו, וגם אפשר לחבר את המחשב לטלויזיה ולצפות.

אני לא יודע מה איתכם, אבל אני אישית כבר לא רואה טלויזיה. כל מה שאני רואה זה של ערוצים שונים מהעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דרך אגב על תאמינו לYNET כתוב שם שמעל 100 אלף פנו בקשר למונדיאל אבל לא כתוב שמעל 100 אלף באמת הזמינו

ולפי התגובות שאני שומע מקרובים וברשת קשה לי להאמין ש100 אלף הזמינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמעצבן בכול הקטע הזה זו החשכת הערוצים.

אתם יודעים מה צ'ארלטון קנו את הזכויות זכותם המלאה לגבות כמה כסף שהם ירצו עזבו את זה שהשיקול העסקי שלהם דפוק, ואפשר לקחת את מונדיאל 2002 שם המונדיאל עלה 25 שקל הרבה יותר אנשים נהנו ממנו והם הרוויחו כסף.

מה שמעצבן פה הוא החשכת הערוצים זה פשוט פשע שלא מהעולם הזה שלא יאומן שבית משפט בישראל נתן לו להתקיים.

כול אחד מאיתנו משלם ליס ולהוט כסף כול חודש על הערוצים שמוחשכים, ופתאום סוגרים לנו אותם!

אני ואתם משלמים על משהו כסף ומונעים אותו מאיתנו אם זה לא גנבה מה זה גנבה?

זה דבר שקיים רק במדינה הדפוקה שלנו, שום חבר כנסת לא עשה כלום כדי להגן על הצרכנים, שום בית משפט לא עשה צדק גונבים מאיתנו כסף.

אנחנו כבר החלטנו בעוד שנה אנחנו עוברים דירה ומעיפים את היס והוט לזבל קונים צלחת ושהזד**נו כול החברות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב דיברתי על זה בדיון אחר אבל קבלו-

http://www.one.co.il/cat/articles/article.aspx?id=77503&bz=9

רק 5 אחוז מהצופים הזמינו את המונדיאל

סקר של "הארץ" גילה: רק 38 אלף בתי אב הזמינו את שידורי הגביע העולמי לעומת רצון צ'רלטון להגיע ל-150 אלף. רק 5 אחוז מהנשאלים הודו שביצעו הזמנה

:yelclap::D:yelclap::D:yelclap::D:yelclap::D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...