מאוורר לציפסט Nforce 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר לציפסט Nforce 4

avidan28

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני מתעניין על מאוורר חדש לציפסט של הלוח שלי.ורציתי לדעת האם הדגם הזה יכול להתאים

http://www.thermaltake.com/2005/coolers/chipset/a1178.htm

הלוח שלי זה A8N דלוקס .

רציתי לדעת אם מישהו כבר ניסה את זה ואם כן איך זה עובד והאם זה שווה את ההשקעה.

הרבה תודה מראש ;) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני יספר לך מניסיון שלי. שקניתי את המחשב החדש לפני יותר משנה, הציפסט היגיע לכשישים מעלות. קניתי מאוורר גודל 20 וחיברתי אותו עם שני ברגים לצלעות של ההיטסינג. זה הוריד לי את הטמפרטורה ל 45 מעלות. וכל הסיפור הזה עלה כמה שקלים. ממליץ לך לעשות כך מניסיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vatos-Locos . ההצעות שלך לא רלוונטיות, הצעה ראשונה מאוורר 40 לא מתאים לצ'פסט הנ"ל גדול מדיי. הצעה שנייה בטלה כי יש כבר היטסינג על הצ'פסט.

ולא בטוח אם הוא יחליף את ההיטסינג יוריד לא את הטמפרטורה. וחוץ מזה נתתי לו כבר פיתרון שעובד מנסיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים כבר החלפתי פעם היטסינק

וזה לא עזר.המחשב "צרח" בהעלה ראשונה.ואשמח אם מישהו יסביר לי מה זה מאוורר 20....

ויש לי עדיפות למאוורר שקט כי כבר המארז שלי דיי רועש גם ככה עם שני הגדולים שלו....

החדר שלי נשמע כמו חדר גנרטורים :smile1: :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vatos-Locos . ההצעות שלך לא רלוונטיות, הצעה ראשונה מאוורר 40 לא מתאים לצ'פסט הנ"ל גדול מדיי. הצעה שנייה בטלה כי יש כבר היטסינג על הצ'פסט.

ולא בטוח אם הוא יחליף את ההיטסינג יוריד לא את הטמפרטורה. וחוץ מזה נתתי לו כבר פיתרון שעובד מנסיון...

זה לא שני הצעות שונות, זה שילוב של השניים יחד, היטסינק איכותי ומאורר 40ממ (גודל מינימלי בשביל קירור נורמלי).

ההצעה שלך לדעתי לא תשנה הרבה, כי הוא נשאר עם אותו סינק מעאפן, ומאורר שקטן מ40ממ בדרך כלל זורק CFM מזערי שכבר עדיף בלי מאורר בכלל.

אם התקציב מאפשר, לטרמלרייט יש גם כן סינקים טובים אבל קצת יקרים:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=14106

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור מעולה .. קניתי לפני חודש ממש שקט

עכשיו הציפסט שלי על 40 מעלות כשהחדר שלי 30 מעלות עם הקירור המקורי הייתי על 52+ מעלות והוא היה רועש

אני מאמין שהוא היה יורד עוד אם הכרטיס מסך שלי לא היה "זורק" עליו אויר חם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...