האיסלאם באירופה - לאן? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האיסלאם באירופה - לאן?

bla7

Recommended Posts

מממ... עם שלם שרוצה להשמיד את העולם? לא.. אני עדיין לא יכול לראות דבר כזה...

מוזר לי אבל, יש פה חוקי פורום אבל המנהלים לא שמים עליהם - מה גורם להם לחשוב שמשתמשים כן ישימו?

Daria has spoken ... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Daria has spoken ... :)

אתה באמת מצפה שמישהו ינהל דיון עם מישהו שאין לו מושג על מה הולך בעולם?

תפתח CNN ותראה את כל אלה ששורפים דגלים... מה נראה לך, שהם עושים את זה כי הם פירומנים ולא נשאר להם מה לשרוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה גאונות! "אמרתי לכם"! נורא מועיל... כאילו אף אחד אחר לא אומר את זה כבר כמה שנים טובות...

לא צריך לחכות שזה יקרה, ואז לשמוח לעיד. צריך לעשות כל מה שאפשר כדי למנוע את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עם. אלא דת חולה שאוהבת דם ורוצחת בשם האלוהים שלה.

המטרה - ראש הממשלה. 17 החשודים שנעצרו בסוף השבוע בטורונטו, המשתייכים ככל הנראה לקבוצת טרור הפועלת בהשראת אל-קאעידה, נאשמים בכך שתיכננו לפרוץ לבניין הפרלמנט באוטאווה, לקחת עימם בני ערובה ולערוף את ראשו של ראש הממשלה, סטיבן הארפר.

Ynet

למה לתקוף את קנדה??

בתחילת השבוע דווח כי מחוז אונטריו של איגוד העובדים הגדול ביותר בקנדה, המייצג כ-450 אלף עובדי ציבור ממגזרים שונים , החליט לתמוך בחרם בינלאומי המתגבש נגד בגין היחס שלה לפלסטינים.

אין הגיון במעשים שלהם. רק רצח ודם. אני מעדיף שהדם שלהם ישפך מאשר שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שאני מסכים באופן כללי עם הצד ה"ניצי" יותר בדיון, אבל עם כמה הסתייגויות.

הראשונה, אני לא תומך בהשמדה "שיטתית" של ערבים, אם מישהו כאן התכוון לזה...

מצד שני, אני תומך בשימוש בכוח בלתי מרוסן בלוחמה בטרור. היה פיגוע בישראל? אין ברשות חשמל ומים ל10 שעות. היה שוב? 20 שעות. היה שוב? 30 שעות. המשוואה הזאת בסוף תקרוס, ולא לטובת הטרוריסטים. הם יישחטו שם כשרק יציעו להרים פיגוע בישראל, משלב מסויים (אם כל זה ייעשה כראוי).

לגבי הערבים במדינות אירופה - צריך לחייב אותם להשתלב בחברה בצורת תוכנית לימודים מחוייבת למי שמעוניין באזרחות, ואיתה תנאים סוציאליים. כמו כן, להחמיר מאוד בתגובה לאירועים אלימים - שיהיו 300 הרוגים כשיש התפרעויות אלימות דוגמת מה שהיה בצרפת. ואם הם ממשיכים - שיהיו יותר. זה ישתיק אותם.

בישראל צריך לעשות דברים דומים בהוואי, אבל שונים מבחינה ספציפית, כי המצב כאן שונה (שירות לאומי וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מודע לפעולות האלה וגם אני יודע שזה מעיד על טבע בעייתי שלהם - אבל אל תמציאו לי פה את "הפרוטוקולים של זקני ציון" על הערבים...

אני יודע שקבוצות ערבים\ מוסלמים מסוימות גורמות לבעיות ברחבי העולם ! , אבל אני לא בעד רצח כל הערבים נקודה. זה לא פתרון רציונלי וזה לא פתרון אנושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מודע לפעולות האלה וגם אני יודע שזה מעיד על טבע בעייתי שלהם - אבל אל תמציאו לי פה את "הפרוטוקולים של זקני ציון" על הערבים...

אני יודע שקבוצות ערבים\ מוסלמים מסוימות גורמות לבעיות ברחבי העולם ! , אבל אני לא בעד רצח כל הערבים נקודה. זה לא פתרון רציונלי וזה לא פתרון אנושי.

על איזה "פרוטקולים של זקני ציון" אתה מדבר?! אתה רוצה להגיד לי שכל מה שנאמר כאן שהערבים עושים הם לא באמת עושים?

אם אתה חולק על דעתי תביא ביסוס לכך...

בדבר אחד אני מסכים איתך וזה שגם אני לא בעד רצח שיטתי של ערבים ממש ממש לא!!בתור יהודי זה פשוט לא אנושי לחשוב לעשות את זה למישהו אחר

מתי שעשו את זה לנו ואנחנו יודעים כמה שכואב

למרות שכביכול יש סיבות לעשות זאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך הצעה האחרת? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

ראה מה שאני הצעתי. מאוד יעיל, מאוד לא גזעני, מאוד צודק... מאוד לא סביר שיקרה, בגלל אנשים שצועקים באינסטינקט "גזענות" כל פעם שמישהו אומר את המילה "ערבים"... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^כמה שזה נכון! באירופה לפחות, לפחות בגרמניה. הם מנופפים בפרצוף עם התרבות הברברית שלהם, מכים אנשים ברחוב כי הם לא ערבים, ומה לא, אבל כשמישהו חלילה אומר משהו - ממש כמו עם קריקטורת מוחמד - ישר צועקים גזענות ולהתפרע. ראיתי את זה בעיר קטנה בשם Dillingen ששם יש מספר בלתי מבוטל

של מהגרים תורכים - ומהגרים רוסים שנלחמים איתם על השליטה. עוד בעיה שם זה כיצד יישבו אותם כשהם היגרו. ממש כמו עם האתיופים בארץ, גם אותם שיכנו תמיד בשכונות וערים מסויימות כך שהם לא התחכחו עם האוכלוסיה המקומית (חוץ מבסכינים) ונשארו במעין גטאות תורכיים שלהם.

האמת, אני לא אצעק גוועלד אם יהרגו את כל הערבים. תחשבו שיהיה הרבה שטח מחיה עכשיו הכולל את רוב צפון אפריקה, ומהירדן עד להודו. מחירי הבשר והדלק בטח ירדו אז סופסוף. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביחס ל "פרוטוקולים של זקני ציון " השוויתי את זה לרעיון ש "הערבים רוצים להשמיד את העולם" .

כן, הערבים עושים מה שהם עושים. אני רואה את זה ומודע לזה.

אבל לא משנה מה - הרעיון של "השמדת הערבים" הוא מטומטם ואין מה לדבר עליו בכלל.

יש לך הצעה האחרת? ::)

"הצעה אחרת" - שוב - ההצעה הזאת לא באה בחשבון בכלל.

לדעתי יש לגיטימציה לנקוט במהלכים כוחניים במקרים מסוימים בפרופורציה המתאימה. לדעתי הפעולות האלה יהיו אפקטיביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מדינות אירופה צריכות להקשות את תנאי ההגירה שלהן, שהן לא יגיעו למצב של רוב מוסלמי, כי זה בדיוק מה שיהיה.

האם הרוב הזה יהיה פאנאטי? אני לא יודע.. אבל ניתן לראות דוגמאות מהשנה האחרונה של מהומה מהצד הערבי על שטויות.

לדעתי צריך לנסות להשאיר את הערבים במדינות שלהם ולדאוג יותר לחינוך ותנאי מחיה. הפאנאטיות הדתית תאבד את האחיזה שלה בשלב זה או אחר.. ואם יש להם למה לחיות לא יהיו להם סיבות לכל הטרור הזה. כי לדעתי הטרור נובע מאיך שהם חיים בתנאים גרועים - כמובן בגלל הטפה קיצונית - אבל אם יהיה להם בשביל מה לחיות, לא תהיה להם סיבה להקשיב לשטויות הללו יותר.

כי בוא נהיה ריאלים ונבין שהסבירות היא שבלתי ניתן להרוג את כל אלה שניתן להחשיב כאוייבים.

אני בהחלט מסוגל לראות מצב של מלחמת עולם שלישית כנגד כל ערביי העולם. אבל עם הנשקים שזמינים בימינו - זה הרבה יותר מפחיד, והסבירות שינסו למחוק את ישראל מהמפה במלחמה שכזו - לא ניראת לי מופרחת במיוחד.

דריה ראיתי אותך מציינת הרבה את התורכים, הם לא בדיוק אוייבים או פעילי טרור.. ברור שהם אספסוף, אבל כך גם רוב אוכלוסיית בת-ים, לא נראה לי שיש מה לעשות כנגד זה.

אגב תורכיה מנסה להשתלב כמה שיותר עם ולעבוד עם יורו וכו'.. אח שלי שעושה הרבה עסקים עם תורכים אומר שהמחירים קפצו בצורה נוראית לאחרונה, הוא הגיע למצב שיותר זול בשבילו לעבוד מול איטלקים מאשר מול תורכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...