האיסלאם באירופה - לאן? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האיסלאם באירופה - לאן?

bla7

Recommended Posts

איזה אנשים סתומים... אוף..

צודק. אני יהיה הבנאדם הכי חכם בעולם כשאני יטיף לרצח עם בפורומים באינטרנט.

אולי תבין שאכן נשיא איראן ימשש את איומיו. (כמו היטלר)

אפשר לעצור אותו, אבל זה לא מחייב רצח עם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא רואה דרך לעצור את הקנאים המוסלמים. זו תופעה ייחודית בעולם הזה, שהדבר שהכי קרוב אליה הם שבטים נידחים שחיים בתרבות של לפני אלפי שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על רצח עם אתה מדבר על שואה ואם אתה מדבר על רצח עם כנגד דת שמית כמו האיסלם אתה מדבר על אנטישמיות ואם למדת משהו על סוג השואה הזו בשיעורי היסטוריה אתה צריך לדעת שדבר כזה יגרור מלחמת עולם. אתם בטוחים שאתם רוצים לעשות את זה?

ואל תגידו לי שעם או לשם הוויכוח ארה"ב חזקות עד כדי כך שהן יוכלו לחסל דת כל כך גדולה כמו האיסלם דת שאתם בעצמכם טוענים שהיא מתרבה במהירות מטורפת וברגע שתפתחו מלחמה כוללת נגד האיסלם הקיצוני נראה לכם שהאיסלם המתון באמת יישב בשקט ויתן לארה"ב או לחסל את המשפחה או את השכן במורד השכונה אז אתם טועים ותאמינו או לא יש המון אנשים שמציעים כל כך הרבה הצעות לגבי האיום הזה. אבל אף אחד פשוט לא יודע מה לעשות אז זה לא יעזור שאתם תמשיכו בדיונים המטומטמים האלו על שואה במיוחד לא אחרי שהעם שלנו עבר אחת כזאת.

וכמה שאני באמת הייתי רוצה שיעיפו את האיסלמים הקיצוניים מישראל או לעשות מתקפה כירורגית כלשהי עליהם אין מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שהמצב עדיין לא גרוע (רוב מוסלמי בעולם) אם תפרוץ מלחמת עולם נגד העולם המוסלמי , אפשר לחסל אותו וזה יפנה לנו המון מקום בעולם, יתן לנו נחת ושלום אבל שלום להרבה שנים.

המוסלמים הם כמו חיידק שמתרבה בעולם כמו בגוף. צריך לעצור אותו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר כזה יגרור מלחמת עולם.

מה באמת?? ולאן אתה חושב שאנחנו מתקדמים?? ::)

*שיעול*

בין אם נרצה ובין אם לא ב-50 שנה הקרובות תהיה מלחמת עולם שלישית

אין מה לעשות.

צודק. בוא נשב בחיבוק ידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אעיר לכם הארה קטנה (מהמילה אור). זה לא המוסלמים הקיצוניים - זה באמת כמעט כולם. גם אם הם לא קוראים בגלוי להשמדת כל מה שלא שעיר כמותם, אז תאמינו לי שכל תורכי קטן מפגר קופץ מעל הפופיק וצועק "חכו חכו, עוד מעט אירופה תהיה שלנו". והאמת, זה כבר התחיל. קחו את העיר פרנקפורט - עכשיו כבר אנשים התחילו לקרוא לזה "טורקפורט" כי התורכים השתלטו על הכל וחלק ניכר מתושבי העיר הלבנים עזבו לעיירות סביב - אגב, העיירות האלו מפוצצות בניאו-נאצים.

אני חושבת שבמוקדם או במאוחר אותם ניאו נאצים יבנו משרפות בשביל מוסלמים - אלא שהם יאחרו את המועד ויהיו בתוכן בעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא חושב כמותכם...

האמת היא שעד היום חשבתי שהפיתרון לכל בעיות העולם הם חינוך והשכלה...

אבל אם אנשי הפורום הידרדרו להצהרות על רצח על בסיס אתני...

אולי אני פשוט טועה...

עכשיו שהמצב עדיין לא גרוע (רוב מוסלמי בעולם) אם תפרוץ מלחמת עולם נגד העולם המוסלמי , אפשר לחסל אותו וזה יפנה לנו המון מקום בעולם, יתן לנו נחת ושלום אבל שלום להרבה שנים.

המוסלמים הם כמו חיידק שמתרבה בעולם כמו בגוף. צריך לעצור אותו :nixweiss:

גזענות

מה באמת?? ולאן אתה חושב שאנחנו מתקדמים?? ::)

*שיעול*

בין אם נרצה ובין אם לא ב-50 שנה הקרובות תהיה מלחמת עולם שלישיתצודק. בוא נשב בחיבוק ידיים.

גזענות

אני אעיר לכם הארה קטנה (מהמילה אור). זה לא המוסלמים הקיצוניים - זה באמת כמעט כולם. גם אם הם לא קוראים בגלוי להשמדת כל מה שלא שעיר כמותם, אז תאמינו לי שכל תורכי קטן מפגר קופץ מעל הפופיק וצועק "חכו חכו, עוד מעט אירופה תהיה שלנו". והאמת, זה כבר התחיל. קחו את העיר פרנקפורט - עכשיו כבר אנשים התחילו לקרוא לזה "טורקפורט" כי התורכים השתלטו על הכל וחלק ניכר מתושבי העיר הלבנים עזבו לעיירות סביב - אגב, העיירות האלו מפוצצות בניאו-נאצים.

אני חושבת שבמוקדם או במאוחר אותם ניאו נאצים יבנו משרפות בשביל מוסלמים - אלא שהם יאחרו את המועד ויהיו בתוכן בעצמם.

גזענות

bla7 - לדעתי אתה אפילו לא גזען... אתה פשוט ממש רוצה לצעוק ביחד עם כולם ("מה איתי?")

המצב קשה גם כאן

לא צריך לחפש שינאה רחוק מהבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא חושב כמותכם...

האמת היא שעד היום חשבתי שהפיתרון לכל בעיות העולם הם חינוך והשכלה...

אבל אם אנשי הפורום הידרדרו להצהרות על רצח על בסיס אתני...

אולי אני פשוט טועה...

גזענותגזענותגזענות

bla7 - לדעתי אתה אפילו לא גזען... אתה פשוט ממש רוצה לצעוק ביחד עם כולם ("מה איתי?")

המצב קשה גם כאן

לא צריך לחפש שינאה רחוק מהבית

אתה מייצג בדיוק את הבעייה של השמאל.

אתם שומעים מישהו אומר "חיסול" וישר צועקים "גזענות","נאצים", "מי לקח לי את הבננה!!!!11"....

העניין הוא שאנחנו לא רוצים לרצוח את הערבים בגלל שהם ערבים, כמו שהנאצים רצו להרוג אותנו בגלל שאנחנו יהודים. אנחנו רוצים להרוג אותם כי הם אוייבים שרוצים להרוג אותנו! ונכון, לא כל הערבים כאלה, אבל אלה שלא כאלה לא עושים שום דבר כדי להתנגד לאלה שרוצים להרוג אותנו, ולא מגנים על ה"עקרונות" שלהם, ככה שהברירה היחידה שנותרה (לאנושות!) זה פשוט להשמיד אותם כל עוד אנחנו יכולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים למדתי משהו חדש על גרמניה היום. מסתבר, ששם יש כלל שמעל החוק אשר אומר שאם מישהו מנסה לשנות חוקים קיימים או לבטלם או להפיל את הדמוקרטיה, לעם מותר להאבק מאבק מזויין. מזתאמרת, שאם עכשיו באים הבני-דודים שלנו ואומרים "טוב, מהיום כולכם משועבדים לנו ותחיו לפי חוקי האיסלאם ולא יהיה פה רע ומר" אז מותר להם לקחת את המעדר והרובה ציד של סבא פראנצל ולצוד את מי שמעיז להפר את השלווה וכך זה ייראה בפועל:

index.php?module=photoshare&func=viewimage&iid=336&thumbnail=0&viewkey=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה אני חושב שכולנו נהיה כאן שזה קורה..... אין לנו יכולת להשמיד את כל המוסלמים מה גם שזה לא יקרה לעולם

את היהודים לעומת זאת הרבה יותר קל להשמיד ולהכחיד כי יש הרבה פחות יותר יהודים בעולם וכי חצי מהם (בערך) מרוכזים במקום אחד.

אני חושב שבשורה התחתונה את המלחמה הזאת יהיה קשה עד בלתי אפשרי לנצח ללא עזרה של גויים לדעתי יש מדינות רבות שאפשר לתת להם "דחיפה" קלה

משהו בסגנון התאומים שוב פעם (עם כל הכאב על החיים הרבים שמתו שם זה שירת את האינטרסים של מדינת ישראל)

לדעתי עוד מעט האירופאים יתחילו לאכול חרא בכמויות רציניות חרא של פיגועים ....

ונראה לי ששוודיה תהיה ראשונה בגלל חוקי ההגירה המקלים שלה יש שם הרבה מאוד מוסלמים

צרפת אחריה ועוד ועוד...- ברגע שהאירופאים יפי הנפש הסתומים הללו יתעוררו זה כבר יהיה מאוחר מדי

אני לא שונא ערבים אני אוהב בני אדם אבל יש לי 2 ילדות והם בעדיפות על כל אחד אחר מה לעשות

בדיוק כמו מילפורד אני חושב שזו מלחמת קיום. ואנחנו כבר בעיצומה ופשוט לא יודעים את זה

ממשלת חייבת ליזום יותר בעניין...

קיבלתי כבר באן מרוב אתרי שיתוף הקבצים האירופאים בגלל שהם מגנים בחירוף נפש על ידידהם הערבים , נחכה שיהיו אצלהם פיגועים בכמויות מסחריות ואז נראה

הם לא בנויים לדברים כאלה והם יתפרקו מהר מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה ותראה- אין מצב שישב שם רוב של אזרחים "סוג ב" ולא יעשו להם אינתיפאדה...

ואין מצב שהאזרחים של המדינות הללו ישבו בחיבוק ידיים ויתנו למוסלמים להשתלט להם על המדינה

זה יתחיל כמו שהתחיל לא מזמן בצרפת- המשיך קצת באוסטרליה.... והפסיק

עוד כמה פעמים כאלו וזה רק ילך ויגדל...

שם בשקט וחכה זה אולי עניין של כמה שנים אבל לא יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי משהייה באירופה של 3 שבועות היתי בגרמניה היתי בצרפת ובהולנד .....

חשבתי שטיתי והגתי לטורקיה או לאיזה מדינת ערבית!!!!!

מה זה!!!!!!!!!!!!!!! פולללללללל ערבים!!!!! בגרמניה יש יותר דגלים טורקים מאשר גרמנים!!

ארופה הולכת לקבל חזקקקקקק בראש מהמוסלמים ......

יפי נפש שמולנים תיתאוררו!!!!!!! ליפני שיהיה פה מאוחר!!!!!!!!!!!!

זה לא גיזענות !!!! זה השרדות !!

והקטע המוזר שהגרמנים וכל אירופה לא מבינים את זה .... הם חושבים שישראל מדינה שמתעללת בערבים ובפלסטינים ....

היתי כל הזמן במסע הסברה .

מתנצל על השגיעות כתיב !!!! :(

שיהיה לכולנו שבוע כתום!!

ותיזכרו תמיד!!! אין כמו וכמו הישראלים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...