האיסלאם באירופה - לאן? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האיסלאם באירופה - לאן?

bla7

Recommended Posts

מה שאתה לא מצליח להבין... זה שבמדינה... קיימת ערבות הדדית בין האזרחים

כמובן שגם פה יש גבולות עד כמה מגבילים אזרחים וכמה עול נופל על החזקים

וזה קיים בצורה של מיסים לא שיויוניים מערכת חינוך אחידה מערכת אחידה ועוד

כמו שלנו יש אחריות על עולים חדשים במדינה שלנו - שאנחנו בחרנו לקבל כאזרחים

לא ראיתי את ההודעה שלך...

אבל אם זה ממש משנה לך... אני בן 21

עכשיו... אחרי שראיתי בדקתי מה הגיל שלך... אתה בן 22

איזה חוכמת חיים בדיוק אתה חושב שצברת בשנה הזאת כדי שתאפשר לך לבטל את דעתי?????????

ואם היתה בן 25 אז??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואין לי שום בעייה עם זה, חוץ מזכויות (אפילו לצרוך חמצן מבחינתי!) ל"אנשים" ו"אזרחים" שרוצים להשמיד את המדינה שנותנת להם את הזכויות וההפליות המתקנות (כבר 40 שנה)!

העולים החדשים בד"כ נאמנים למדינה יותר מוותיקים,ואילו הערבים רק רוצים להשצמידה אותנו.

זה שאתה בדלל משווה בין המיקרים מראה כמה תועלת יש בהסברים שלי... כשתתבגר נמשיך את הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אם אתה ממשיך עם הקטע של "תתבגר" לא ראית את העריכה שלי... ואם כן אז לא הבנת כלום...

חוץ מזה... ההנחה היא שהמדינה בודקת את האנשים לפני שהיא נותנת להם אזרחות, והיא יכולה לטעות... אבל באיזה אחוז מהמקרים??

וזה שיש ערבים ישראלים ששונאים את המדינה ורק נשארים בגלל התועלת הכלכלית... זה רק הוכחה למה שאני אומר...

אני לא מכחיש כל שוני בין קבוצות אתניות שונות - אני רק אומר שזה לא טבוע בגנים

אז בציבור הישראלי ערבי יש פחות זכאים לתעודת בגרות, יש מצב כלכלי פחות טוב, פחות אהדה לארץ ואתה יכול להוסיף מה שתרצה

אז מה עושים??? הפליה מתקנת

כבר שנים הם מפגרים אחרי שאר האוכלוסיה - אז אתה יכול לבכות למה הם בכלל אזרחים... אבל אם הם כבר כאן... לא עדיף לעשות משהו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם היתה בן 25 אז??

לא יודע אבל אולי אם היית בן 25 לא היית כותב "הייתה" :nixweiss:

אז מה עושים??? הפליה מתקנת

כבר שנים הם מפגרים אחרי שאר האוכלוסיה - אז אתה יכול לבכות למה הם בכלל אזרחים... אבל אם הם כבר כאן... לא עדיף לעשות משהו??

העדפה מתקנת?? הא??

מה אתה דפוק?

אתה רוצה באמת לתת להם להגיע לתפקידי מפתח במשק??

הפיתרון הוא גירוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גבול למה שאפשר לעשות, ומבחינתי, אם אחרי 40 שנה של אפלייה מתקנת הם עדיין לא מנסים להיות אזרחים כמו השאר, אז פשוט לא מגיע להם להיות אזרחים בכלל.

ואם היית בוגר מספיק, היית מבין את ההבדל בין להתבגר (מנטאלית) ללהתבגר (פיסית).

ברטון, כבר כמה עשרות שנים יש הפליות "מתקנות" לערבים... לדוגמא הרבה (ואני מתכוון לממש הרבה!) יותר קל להם להתקבל לאוניברסיטאות וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברטון, כבר כמה עשרות שנים יש הפליות "מתקנות" לערבים... לדוגמא הרבה (ואני מתכוון לממש הרבה!) יותר קל להם להתקבל לאוניברסיטאות וכו...

מצד שני אסור להם להיכנס לבריכה של האוניברסיטה(לא באופן רשמי כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, מתי נהיתה חלק מהאיחוד האירופי? חשבנו שאנחנו מדברים על ערבים באירופה ומאחלים להם פיגועים כדי שיבינו איך זה להיות ישראלים... ::)

איראני חילוני דור שלישי בגרמניה? הצחקת אותי. אין דבר כזה. מה אתה חושב שזה יהודי ממרוקו דור שלישי שכבר לא מתלונן על מעברות? אין שם דור שלישי, לכל היותר שני והרבה פעמים הם חוזרים לארצות המוצא שלהם, מחתנים שם את הילדים שלהם (אחרי שמחנכים אותם לפי מיטב המסורת האיסלאמית של שנאת המערב ופונדמנטליזם טהור שהם ינקו עם חלב אימם) וחוזרים לגרמניה כדי להשריץ שם 8 ילדים ולקבל הטבות מהממשלה. גרמניה מסרבת להודות אבל אזרחיה מודים - האינטגרציה של המהגרים המוסלמים נכשלה כשלון חרוץ. יש כאלו שחיים שם כבר למעלה מ-15 שנהו עדיין מסרבים לדבר גרמנית. חיים בשכונות ועיירות מהגרים (מהן כל הלבנים כבר ברחו), עוסקים בפשע ובאלימות (גדולי סוחרי הסמים בגרמניה הם תורכים) ולא שמים על המדינה שהם חיים בה. מעטים כן משתלבים בחברה אבל הרוב באמת שמים זין. השכונות שלהם מטונפות כי הם מלכלכים ברחוב "זאת מדינה של נוצרים, מותר" (ממש כמו בשכונות של יהודים חרדים). כשיש משחק כדורגל גדול בין תורכיה (או כל מדינה מוסלמית אחרת) וגרמניה - הם יוצאים בחבורות גדולות לרחוב ומכים כל מי ומה שהם פוגשים - לא אוהדים אחרים אלא סתם אנשים תמימים, גם זקנות שלא קשורות לכלום.

השמדה לא תצא מזה אבל מה שבטוח זה שהידיים של אירופה קשורות ע"י החוקים ה"דמוקרטיים" שהיא עצמה הציבה, וגם אם הם יתחילו עכשיו באפליה ולשלוח אותם חזרה, יהיו מהומות ושאר העולם יחרים אותם מבחינה כלכלית בהאשמות של גזענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמדה לא תצא מזה אבל מה שבטוח זה שהידיים של אירופה קשורות ע"י החוקים ה"דמוקרטיים" שהיא עצמה הציבה, וגם אם הם יתחילו עכשיו באפליה ולשלוח אותם חזרה, יהיו מהומות ושאר העולם יחרים אותם מבחינה כלכלית בהאשמות של גזענות.

זה יהייה מצחיק ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אבל אולי אם היית בן 25 לא היית כותב "הייתה" :nixweiss:

האמת היא שסביר שגם בגיל 25 אני אכתוב היתה... (דיסלקציה דיסגרפיה) ואין הרבה אנשים שחפים לגמרי מטעויות כתיב... ברמה זו או אחרת...

אבל מה שאתה ניסית לעשות זה לבטל את הדברים שלי על בסיס טעות כתיב...

אולי IG יסביר לך על בגרות מנטאלית

וIG - לא אני העלתי את נושא הגיל לדיון, אבל זה היה הנושא לצערי

אם אין לכם שום דבר שיקדם את הדיון... או אתם פשוט רוצים מקום לשחרר קצת עצבים... רק תודיעו מראש... אני לא אפריע

כולכם נורא מודאגים... ואולי בסוף זה יהיה באמת בלתי נמנע... ונצטרך "להיפרד" מכל מי שמהווה עול רק כדי לשרוד...

אבל אתם מדברים על עוד 20 או 30 או 50 שנה... ולא מוכנים לעשות כלום כדי לא להגיע לשם...

ולא שאני נורא פעיל בנושא... אבל לא אני מנבא, לכל מי שמוכן לשמוע - רצח עם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי הכל והפנמתי...

בכל האשכול הזה מישהו אחד אמר משהו נכון

משהו כמו"צריך להרוג את הקיצוניים אבל הבעיה שאי אפשר להבדיל בינהם לבין יתר המוסלמים..."

העולם ללא טרוריסטים(שם נרדף לאיסלאמים קיצוניים)היה פשוט עולם טוב יותר,מתקדם יותר והעולם היה מתקדם בצורה שלא ניתן לתאר

את זה אני בטוח שכולם הבינו,הרי על מה כל הוויכוח הזה?!

ועל זה כל בנאדם כמעט בעולם יסכים!

העלו כאן כמה פתרונות שבעצם העולם יהיה טוב יותר כלומר לנפות/להחרים/לרצוח את העם המוסלמי,איסלם קיצוני וכו'...

עצה לחיים- תסתכלו על נקודה מסוימת מכמה זויות, חכמים ממני אמרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...