שיבוש של בזק למודם שמקונפג בראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיבוש של בזק למודם שמקונפג בראוטר

yaviny

Recommended Posts

לפני כשנה היה לי מודם ECI270 שעבד כראוטר עד שיום אחד הפסיק לעבוד כראוטר ללא סיבה. כמודם עבד תקין.

עבדתי עם ראוטר ולאחר שהחלפתי ל ECI312 שוב עבדתי איתו כנתב עד שהיום גם הוא התחיל לגמגם חזק . גם הוא כמודם עבד תקין.

ניסיתי לעבוד עם 600E כראוטר וגם הוא לא עבד רציף. גם הוא כמודם עבד תקין.

הוצאתי את הראטור שלי מהאיפסון ושוב יש לי .

בזק עשו משהוא שמשבש עבודה ברשת עם המודמים שלה???????????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כשנה היה לי מודם ECI270 שעבד כראוטר עד שיום אחד הפסיק לעבוד כראוטר ללא סיבה. כמודם עבד תקין.

עבדתי עם ראוטר ולאחר שהחלפתי ל ECI312 שוב עבדתי איתו כנתב עד שהיום גם הוא התחיל לגמגם חזק . גם הוא כמודם עבד תקין.

ניסיתי לעבוד עם 600E כראוטר וגם הוא לא עבד רציף. גם הוא כמודם עבד תקין.

הוצאתי את הראטור שלי מהאיפסון ושוב יש לי .

בזק עשו משהוא שמשבש עבודה ברשת עם המודמים שלה???????????????

כן אחי! יש קונספירציה!

לא ידעת?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגמגם פרושו שלאחר ריסט של המודם המקונפג האינטרנט עובד למשך כמה דקות או עשרות דקות ואז למרות שהמנורות של המודם מראות על פעולה תקינה האינטרנט במחשב פשוט מפסיק לעבוד.

עבדתי בתצורה זו הרבה חודשים ללא בעיה והנה פתאם בלי שעשיתי שום שום שינוי הגיעו הגימגומים.

כידוע דורשים תשלום כסף נוסף כל חודש על ביתית למרות שמבחינתם החיבור שלי הוא "צינור" (במהירות עליה אני משלם) מהם אלי.

ככתוב חזרתי לעבוד עם המודם בתצורה המקורית ואחריו יש לי כעט ראוטר פרטי שלי והכל עובד היטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקטע הזמן שניסיתי להבין מה קורה (לפני שנשברתי וחזרתי לעבוד עם ה ECI כמודם) זה היה קורה לאחר כיבוי והדלקה כשניסיתי סתם לגלוש וללא תוכנות שיתוף.

אותן בדרך כלל אני משאיר לעבוד רק כאשר לא עובדים במחשב וזה הדבר היחידי שהוא עושה. גם אם עובדת תכנת שיתוף זו אחת בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה שאחת בלבד, זה משנה מספר החיבורים שהיא פותחת בו זמנית. מספר חיבורים גבוה בהחלט יכול לעשות בעיות לנתבים שלא היו קיימות כשהנתב היה מוגדר כמודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כותב שוב - אותם מחשבים, אותן תוכנות ובאותה גירסא בדיוק ואותה צורת הפעלה עובד היטב עם שלי ו- ECI כמודם ומגמגם חזק כאשר ה ECI מקונפג כראוטר והראוטר שלי לא משתתף ברשת

4 אפשרויות:

משהוא בקינפוג ה ECI לא בדיוק (אני קנפגתי לפי המדריכים שיש בפורום) אבל ככתוב עבד בסדר כמה חודשים טובים

ECI כראוטר לא עובד מספיק טוב (הרבה פורטים חונקים אותו)

בזק מזהים שמולם עובד ראוטר וגורמים בכוונה או לא שלא יעבוד (אולי דורש אולי קינפוג שונה/חדש)

תקלה ה ECI (לדעתי בסבירות מאד מאד נמוכה)

אשמח אם במקום נסיון טכני של מנהל הפורום להבין מה קרה אצלי יענו משתמשים נוספים האם זה מוכר להם ו/או מה דעתם

יש לי עוד התחיבות לבזק אבל כשהיא נגמרת אני בכבלים. שמה יש בהכרח מודם ואין את הדילמה של לחסוך ראוטר מיוחד ע"י קינפוג המודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...