האם יש דרך להעביר קובץ קול מסויים לתוך קסטה, אתם יודעים של טייפ.... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש דרך להעביר קובץ קול מסויים לתוך קסטה, אתם יודעים של טייפ....

Ibrow-Now

Recommended Posts

בטח שיש אפשרות !

זה לפחות מה שאני עשיתי - לפני שהיה לי צורב והקלטתי על קסטות...

תסיג מיקסר (לא משנה איזה)

תחבר לערוץ מס' 1 את המכונת הקלטה שלך - במקרה הזה Deck קסטות

תחבר למאסטר את המחשב ...

תרים את שניהם עד הסוף .. תשמיע במחשב את הקובץ קול ובאותו זמן תקליט ...

זה יקליט לך אחלה !

אם במיקסר שתסיג יש חיבור Rec תחבר אליו את מכונת ההקלטה ...

אבל בשתי הדרכים זה יעבוד טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך הרבה יותר פשוטה: תיקח טייפ עם כניסות ימין ושמאל (אשר גם עם כניסה של מיקרופון) תקח חוט Y שזה חוט שמצד אחד הוא זכר (כמו אוזניות) ומצד שני הוא מתפצל לשתיים (אם אין לך כניסה מהסוג הזה ויש לך כניסה למקרופון תשיג חוט זכר-זכר ותחבר אותו ליציאהשל הרקולים במחשב ולכניסת קול בטייפ)

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך הרבה יותר פשוטה: תיקח טייפ עם כניסות ימין ושמאל (אשר גם עם כניסה של מיקרופון) תקח חוט Y שזה חוט שמצד אחד הוא זכר (כמו אוזניות) ומצד שני הוא מתפצל לשתיים (אם אין לך כניסה מהסוג הזה ויש לך כניסה למקרופון תשיג חוט זכר-זכר ותחבר אותו ליציאהשל הרקולים במחשב ולכניסת קול בטייפ)

אם מדובר באפשרות השניה שמתחבר אליו מיקרופון, ואני קונה כבל זכר זכר, אז לא הבנתי לאן אני מחבר אותו בטייפ: ליציאה למיקרופון או ליציאה של הרמקולים? (אם רוצים חיצוני)

ואחרי זה תמשיך להסביר בבקשה מה עושים במחשב הסברת רק את החלק הטכני של החוטים:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך טייפ עם כניסה של מיקרופון אז פשוט תחבר כבל מהמחשב (line out כלומר החור שאתה מחבר אליו את הרמקולים) ואת הקצה השני תחבר לטייפ (לחור שאתה מחבר אליו את המיקרופון) אחר כך פשוט תכניס קלטת לטייפ, תפעיל אותו במצב שהוא יקליט מהמיקרופון (שבעצם המחשב מחובר אליו), תלחץ בטייפ על הקלטה ובמחשב פשוט תפעיל את המוזיקה שאתה רוצה להקליט החיסרון היחיד הוא שאתה צריך להקליט דקה לדקה כמו בווידאו כלומר שאם אתה מקליט שיר באורך 5 דקות זה יקח לך חמש דקות להקליט אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...