תקופת יובש למחשב? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקופת יובש למחשב?

lmlm

Recommended Posts

לכל דבר יש את היתרונות והחסרונות שלו.

לא נראה לי של-PS3 יהיה גרפיקה יותר טובה משל מחשב מתקדם על רגילה שיש לכל אחד בבית. כי בקושי יש אנשים עם טלויזית HDTV.

בנוסף, יש משחקים שהרבה יותר כיף לשחק עם שלט ( אבל לא בעיה לקנות גיימפאד ) ועל , ואלה בעיקר משחקים גוף III.

אולם משחקי גוף I שז הבד"כ וכאלה עדיף לשחק על מחשב עם מקלדת ועכבר בשביל דיוק ביריה.

משחקי ספורט כמו כדורגל, כדורסל ומירוצים, עדיף גם לשחק עם שלט ועל .

אבל הקטע הוא שרוב המשחקים מכל הקטגוריות מגיעים לקונסלות ולא למחשב!!! וזה ממש ממש מבאס!!!

לדעתי בלי קשר למחיר וזה שאין לך טלויזית HDTV, אלא בקשר של משחקים בלבד, עדיף קונסולה!!!

גם זה מאוד עושה אותך שלב שאין צורך לשדרג כלום, כי יש לי מחשב כבר שנה ואני לאורך כל הדרך משדרג אותו, לדוגמא קניתי לו רמקולים חדשים, כרטיס קול, הרחבתי פנימי, 7800GT, מארז חדש, מאווררים וכאלה, וזה ממש מעצבן שצריך לשדרג, אבל מה שכן אני גם מאוד אוהב לקנות דברים חדשים למחשב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להשוות מול קונסולות רק ביגלל השליטה

לPC היום יש ידיות טובות ואפילו תידית של ה360

ולכל קונסולה עתידית מה3 הגדולות יהיה אז לפחות תאורטית אפשר יהיה לחבר מקלדת ועכבר רגילים

מה שכן אין דבר דומה לנונצקו של הWII בPC

בנוגע לגרפיקה - לא מתאימות לזונות גרפיקה כי תוך שנתים הPC מתחיל לעבור אותם

ותוך 4 שנים הקונסולה ניראת כמו מאובן

אני אישית אוהב RPG יפנים והגרפיקה לא חשובה בסיגנון הזה

ויש הרבה מישחקים אחרים שהגרפיקה פחות חשובה בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להשוות מול רק ביגלל השליטה

לPC היום יש ידיות טובות ואפילו תידית של ה360

ולכל קונסולה עתידית מה3 הגדולות יהיה אז לפחות תאורטית אפשר יהיה לחבר מקלדת ועכבר רגילים

מה שכן אין דבר דומה לנונצקו של הWII בPC

בנוגע לגרפיקה - לא מתאימות לזונות גרפיקה כי תוך שנתים הPC מתחיל לעבור אותם

ותוך 4 שנים הקונסולה ניראת כמו מאובן

אני אישית אוהב RPG יפנים והגרפיקה לא חשובה בסיגנון הזה

ויש הרבה מישחקים אחרים שהגרפיקה פחות חשובה בהם

אתה צודק, אבל בקטע של הגרפיקה, שנתיים זה מלא זמן, ובשביל להגיע לרמה כזאת צריך לשלם שוב הפעם מחיר כמו של קונסולה חדשה, כ שלדעתי זה לא תמיד יתרון על הקונסולה כי עדיין אפשר להסתד בלי בעיה עם הגרפיקה, עובדה, שם לב כמה מתלהבים מהגרפיקה היום של הקונסולה ותאמין לי, בעוד כמה שנים הגרפיקה של ה-360 למשל לא תרד, היא תשאר אותו דבר. אולם אני שוב אומר, כמעט לכולם יש טלויזיות ישנות שלא מסוגלות לנצל חצי מהיכולות של הקונסולות החדשות, דבר שנות יתרון למחשב.

2 דברים חשובים שצריכים להתייחס אליהם הם:

1) הטלויזיה הלא מדויקת אך הגדולה של הקונסולה שכיף לשחק איתה במשחקי גוף III ול המסך הקטן אך המדוקי יותר של המחשב שכף לשחק איתו יותר במשחקי גוף I או משחקי דיוק כמו .

2) המשחקים שיוצאים- כמעט כל משחק שיוצא למחשב יוצא גם לקונסולה, אולם יש מלא מלא משחקים טובים מאוד שיוצאים לקונסולה ולא למחשב, דבר שנותן יתרון ענק לקונסולה, בעיקר בגלל שיש קטגוריות שלמות של משחקים שלא יוצאים כמעט למחשב ויוצאים רק לקונסולה כמו מכות, גוף III ( אני יודע שיש גם למחשב, אבל זה לא מתקרב למספר המשחקים של גוף III שיש לקונסולות )וכאלה...

בקיצור, לדעתי עדיף קונסולה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...