אני צריך לקנות מאוורר למארז אבל אין על המארז הכנה לעוד מאוורר, כנסו - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך לקנות מאוורר למארז אבל אין על המארז הכנה לעוד מאוורר, כנסו

Nirinet

Recommended Posts

הטמפרטורות במחשב קצת גבוהות מידי ואני רוצה להוסיף עוד מאוורר, הבעיה היא שאין על המארז הכנה...

קראתי פה כל מיני מדריכים וכאלה אבל אין לי את הכלים הדרושים, וגם אם היה לי הייתי פוחד להשתמש בהם כדי שהמארז לא יתכער וידפק...

יש לכם איזהשהו פיתרון? אולי אתם מכירים מקום או מישהו שיעשו לי את זה בתשלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול הכיף זה לעשות את זה לבד...

ואיפה בדקת אם יש לך מאווררים..???

כן אבל אין לי את הכלים וזה גם קצת מפחיד שהמארז יתכער... יש לי במחשב רק מאוורר אחד למארז ועל המארז אין הכנה לעוד מאווררים... מאוורר כבר יש לי ממחשב ישן לאן אני ירכיב אותו? אין פתרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעלה לך יא גבר, בשבילי זה כיף וגם אני גר בירושלים, בצפון ירושלים למעשה (פסגת זאב), נוכל לתאם, אך זה חייב ליהיות אחרי ה17 ביוני (יומולדת שלי) כי אז אני מקבל את הדרמל...

מקווה שמצאת נחמה בזה,

אבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום, אתה לא תעשה עבודה בחינם, אני ישלם כמה שצריך...

אני כבר ידבר איתך בפרטי [מחר] כדי שלא יהיה פה ספאם...

אהם... בלי להעליב, אבל אתה באמת רוצה לתת למישהו שלא עבד אף פעם עם דראמל לעשות לך את העבודה... באמת כבר עדיף שאתה תעשה את זה לבד...

אם אתה רוצה שמישהו מקצועי יעשה לך את זה, לך למסגריות או לבתי מלאכה לעבודות ברזל... בכול אזור תעשיה גדול יש כמה כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהם... בלי להעליב, אבל אתה באמת רוצה לתת למישהו שלא עבד אף פעם עם דראמל לעשות לך את העבודה... באמת כבר עדיף שאתה תעשה את זה לבד...

אם אתה רוצה שמישהו מקצועי יעשה לך את זה, לך למסגריות או לבתי מלאכה לעבודות ברזל... בכול אזור תעשיה גדול יש כמה כאלה...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אבל אין לו דרמל :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שלהם יש את הכלים המתאימים... וממש לא ניסיתי להצחיק :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אזז ככה במקרה ויש לך לא יותר מ-2 כונני דיסקים אז פשוט תוציא תפלסטקים האלו שחוסמים לא יודע איך קוראים להם ותשים שם תמאווררר...אם אתה יודע למה אני מתכוון//////

סתם בשביל לא להרוס תבנה לך פאנל מפרספקס כמו שאני עשיתי בתמונה........ותעשה חור באמצע אפשר לעשות חורים עם מקדחה גם!!!!!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך דרמל בשביל לעשות חור לעוד מאוורר.

כל בית מלאכה יכול לעשות לך את זה , בעזרת כוס קידוח שנפוצה לרוב בבתי עסק שמתעסקים עם ברזל.

רוב הסיכוי שיקחו לך בערך 50 שקל על העבודה אבל לפעמים הם נחמדים ועושים לך בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...