בעיה בNORTON 2006 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בNORTON 2006

intel suck

Recommended Posts

בגלל זה אני לא יכול

בגלל זה אתה לא יכול מה? להסיר אותו? לא מובן....

בכל מקרה להסרה טובה של הנורטון חפש בגוגל.... norton remover... קובץ של איזה 300K ועושה את העבודה כמו שצריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, intel suck!

תשלח לי בבקשה את דו''ח העדכונים של Kaspersky. אפשר גם לשלוח פשוט את תצלום החלון. כמו כן, תשלח את תצלום החלון של הגדרות העדכונים. בנוסף ספר מהו האנטרנט בו אתה משתמש (ספק ותשטית). את המידע הזה תוכל לשלוח לי ב-email, כמו שמופיע בחתימה שלי. אנסה לעזור לך.

אגב, אולי תשקול לעבור לגרסה 6 של קספרסקי? יש לה המון יתרונות. והמעבר הוא בחינם (למקרה אם בכלל קנית את הגרסה 5...=))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, intel suck!

תשלח לי בבקשה את דו''ח העדכונים של Kaspersky. אפשר גם לשלוח פשוט את תצלום החלון. כמו כן, תשלח את תצלום החלון של הגדרות העדכונים. בנוסף ספר מהו האנטרנט בו אתה משתמש (ספק ותשטית). את המידע הזה תוכל לשלוח לי ב-email, כמו שמופיע בחתימה שלי. אנסה לעזור לך.

אגב, אולי תשקול לעבור לגרסה 6 של קספרסקי? יש לה המון יתרונות. והמעבר הוא בחינם (למקרה אם בכלל קנית את הגרסה 5...=))

אני מניח שהתכוונת לתשתית.

ומה הקשר לספק ותשתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהתכוונת לתשתית.

ומה הקשר לספק ותשתית?

ooops, סליחה =) לא נורא, העיקר שהבנת.

הקשר לספק ולתשתית הוא ישיר - התכנה מתעדכנת דרך האינטרנט הרי. אם יש לך אינטרנט של הקיבוץ, אז אתה מתחבר בשיטה אחת (דרך LAN בד''כ), ואילו אם יש לך אינטרנט של NETVISION, אזי אתה מתחבר בשיטה אחרת לגמרי - ישנו שימוש ב- בנוסף לחיבור דרך המודם... יכול להיות שהבעיה נובעת דווקה ממאפייני החיבור. יכול להיות שאתה בכלל משתמש ב-proxy מסוים - במקרה כזה KAV חייב לדעת אותו. וכו', וכו', וכו'...=)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...