המלצה לנגן מבוסס HD - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לנגן מבוסס HD

OR007

Recommended Posts

לא יודע מה איתכם... אבך כאן בישראל מוכרים את ה- H10 20GB ב- 1200 (הוא כולל את כל מה שפותח הדיון צריך). למרות זאת, אני עדיין ממליץ להוסיף קצת וללכת על H320 (אם לא הוא אז H10 20GB).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר מניסיון שהא בא עם מטען, כלומר קנית אותו? כי לא ראיתי באף מקום שכתוב שבא עם הבאנדל מטען.

ובכל אופן הנגן די ישן, עם זמן סוללה לא הכי מרשים וגם התגובות עליו לא משהו.

אני אומר מניסיון

בן דוד שלי קנה אחד

וידידה שלי קנתה שתיים...

ודווקא הביקורות עליו טובות בחלק נכבד מהמקומות שבדקתי

גודל קטן

חברה טובה

אחלה אחריות

http://creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=10795&nav=5

ובאתר הזה של קריאטיב רשום את הבאנדל של הנגן..

אה והנגן נבחר בבחירת העורך 2004 של cnet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם כן משהו השתנה בשנה האחרונה, יש בעיה מאוד רצינית עם הקריאיטיב: אתה חייב לעבוד דרך התוכנה שלהם על מנת להעתיק שירים למכשיר.

ליתר דיוק, על מנת להעתיק שיריםושתוכל להשמיע אותם, וגם לעבוד איתם בצורה שפוייה, אתה לא יכול פשוט להעתיק אותם דרך ה-USB. אתה חייב להתקין תוכנה של קריאטיב ולעבוד דרכה. ככה גם ב-IPOD. אם נניח אתה נמצא בבית של חבר אתה תוכל להעתיק שירים למכשיר, אבל לא תוכל לשמוע אותם עד שתגיע הביתה ותשתמש בתוכנה. לפני כמה חודשים השוויתי מכשירים (לי יש iriver h340) עם מישהו שאני מכיר ושיש לו micro (או דגם אחר). הוא אמר שזה ממש מעצבן, ומבחינתו זה החסרון הגדול ביותר בנגן שהיה יכול להיות מצויין.

גם אני ממליץ על iriver. הוא לא מושלם, אבל הוא לא יקר במיוחד, והוא מלא תכונות מועילות.

אני מאוד מבסוט משלי והשתמשתי בו שנה שלמה כנגן. לאחרונה הוא משמש יותר כ-HD של 40GB מאשר נגן, אבל עוד נשיב עטרה וגו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הסנסה E250 יתאים לי.

לא 4 GB, אבל חוסך לי כמה שקלים

כמה שאלות קריטיות (מאוד) -

הנגן מגיע עם מטען ? (AC adapter) ?

הנגן תומך בתיקיות ? (כי אם לא הוא יורד מהפרק באופן מיידי) ?

ושאלה פחות קריטית - מישהו יודע משהו לגבי איכות האוזניות שמסופקות איתו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...