צריך עזרה ב-ASP - התחברות משתמש - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה ב-ASP - התחברות משתמש

^DaGoN^

Recommended Posts

זה משהו שקשה להסביר, מישהו מוכן לעזור לי באיסיקיו כי זה יהיה מאוד קשה להסביר את זה בהודעה אחת אני גם יצטרך לשלוח לו את האתר עצמו שאני עובד עליו כדי להבין מה צריך לעשות בדיוק אז מישהו שמוכן שיגיב או שישלח לי הודעה פרטית בבקשה.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל מה שאתה צריך זה קובץ asp שמחבר משתמש בדומה למה שיש כאן, אז זה ממש ממש פשוט להסביר.

השאלה היא אם זה מה שאתה רוצה.

ממש לא, עשיתי את זה.. זה קל

טוב אני יסביר תבעיה:

טוב, ככה

עשיתי דף פתיחה (Index) שבו יש התחברות מהירה למשתמש, כלומר הוא מכניס שם שם משתמש וסיסמה, אני רוצה שהמשתמש יופנה ישר בחזרה לדף הראשי ובמקום שהיה את ההתחברות, שהיא לא תהיה ובמקום הזה יהיה רשום ברוך הבא X (שם פרטי).

ואני לא יודע איך לעשות את זה שזה יפנה אותו לאותו דף (Index) ולהוריד את ההתחברות מהירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי זאת לא בעיה.

בעצם יש לנו פה שתי קבצים שאנו מתעסקים איתם נכון? הindex והקובץ שמכניס את המשתמש למערכת.

עכשיו בקובץ שמכניס את המשתמש למערכת תוסיף(אחרי שהוא בדק שהמשתמש נמצא במערכת בלה בלה בלה):

session("ok")=true
session("un")=request.form("u_name")
response.redirect "../index.asp"

הסבר: session ok אתה לא בדיוק צריך, אמור להיות לך את זה כבר, זה בעצם הסישן שאומר שהמשתמש מחובר למערכת.

עכשיו, session un בעצם שומר את השם הפרטי/משתמש של המשתמש שנכנס למערכת, כמובן שרוב הסיכויים שאצלך לא קוראים לזה u_name, התאם לשם השדה שלך.

והאחרון response.redirect פשוט מחזיר את המשתמש לעמוד הראשי(index), עוד פעם, התאם לצרכים שלך שכן בקוד הזה אני מניח שהדף שמכניס משתמש והדף הראשי נמצאים בתיקיות נפרדות.

ועכשיו לדף הראשי.

בדף הראשי תוסיף את הקוד החביב הבא:

if session("ok") = false then
*את כל הטופס של ההתחברות המהירה*
else
response.write session("un")
response.write " שלום"
end if

אם משהו לא מובן אתה מוזמן לשאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי זאת לא בעיה.

בעצם יש לנו פה שתי קבצים שאנו מתעסקים איתם נכון? הindex והקובץ שמכניס את המשתמש למערכת.

עכשיו בקובץ שמכניס את המשתמש למערכת תוסיף(אחרי שהוא בדק שהמשתמש נמצא במערכת בלה בלה בלה):

session("ok")=true
session("un")=request.form("u_name")
response.redirect "../index.asp"

הסבר: session ok אתה לא בדיוק צריך, אמור להיות לך את זה כבר, זה בעצם הסישן שאומר שהמשתמש מחובר למערכת.

עכשיו, session un בעצם שומר את השם הפרטי/משתמש של המשתמש שנכנס למערכת, כמובן שרוב הסיכויים שאצלך לא קוראים לזה u_name, התאם לשם השדה שלך.

והאחרון response.redirect פשוט מחזיר את המשתמש לעמוד הראשי(index), עוד פעם, התאם לצרכים שלך שכן בקוד הזה אני מניח שהדף שמכניס משתמש והדף הראשי נמצאים בתיקיות נפרדות.

ועכשיו לדף הראשי.

בדף הראשי תוסיף את הקוד החביב הבא:

if session("ok") = false then
*את כל הטופס של ההתחברות המהירה*
else
response.write session("un")
response.write " שלום"
end if

אם משהו לא מובן אתה מוזמן לשאול.

אממ ניסיתי לא עובדים כמה דברים :\\

יש מצב אתה מביא תאיסי או תמסנג'ר? ככה יהיה יותר מהיר.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לשמור בSESSION, אתה יכול לשמור בעוגיה(אם אתה מאכסן בשרתים חינאמים לעיתים יש בעיה עם הSESSION).

אני לא רוצה להשתמש ב-Cookies.. אני יכול אבל לא רוצה

ועדיין לא הסתדרתי

מישהו מוכן לעזור דרך האיסיקיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...