בעד ונגד המארז מדגם CAC-T05-UW מבית COOLERMASTER - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעד ונגד המארז מדגם CAC-T05-UW מבית COOLERMASTER

zoman

Recommended Posts

אני פחות אהבתי את המארז מאחר שי לו מאורר קטן מקדימה והמקום הנוסף למאוורר שלישי לא קזה מוצלח.

עובי המארז הוא בסדר כך שזה אחלה בשביל הרעש ( למרות שלא חסרים עבים יותר ).

אם כבר יש לך את המארז ואתה לא רוצה לקנות חדש, י לך 2 אפשרויותף

1) במקרה שלא אכפת לך מהאחריות אז פשוט תגדיל את החור מקדימה בשביל מאוורר של 120 ( או אפילו ל-140 ותקנה מאוורר של aerocool ), תקדח חור בגג בשביל מאוורר של 120 נוסף ( ושוב, עדיף 140 ) וזה יספיק ויעניק לך שקט וקירר טוב מאוד.

2) במקרה שכן אכפת לך מהאחריות ופחות אכפת לך מהכסף אז פשוט תקנה מקצועי ואישי לחלקים ספציפיים וחשובים במחשב, כמו למשל את ה-BT למעבד, מאוורר מיקצועי לכרטיס מסך, מאוורר לדיסקים הקשיחים וכל מיני כאלה- לא חסרים ביקורות גם באתר הזה על קירורים כאלה.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המארז הזה כמה חודשים -

בעד:

1. מארז מרווח

2. יפה, בנוי חזק.

2. הרכבה קלה, בלי ברגים של כוננים וכרטיסים.

באמצע:

כשקיבלתי אותו הייתי מאד מרוצה מהכמות הקטנה של הרעש יחסית למארז הגנרי שהיה לי לפניו.

לפני חודש קניתי אתArcticCooling Silentium T2 וגיליתי שהCoolerMaster רועש מאד לעומתו - כלומר, מארז שקט אבל יש מארזים הרבה יותר שקטים.

נגד:

1. כל חזית המארז היא רשת שמאחוריה פילטר, דבר שיפה בהתחלה אבל צובר כמויות של אבק בהמשך.

2. כדי לנקות את הפילטר של המאוורר הקדמי צריך לפרק את כל הפאנל הקדמי.

3. קשה לפרק את הפאנל הקדמי, וגם כונני מפריעים לפירוק שלו וצריך להוציא אותם קודם - מאד טרחני ומעצבן.

4. הLED הכחול הקדמי די חזק, ובמצב SLEEP מהבהב, אם המחשב אצלך בחדר זה יכול לשגע אותך בלילה.

5. למרות כל המאמצים שעשיתי לא הצלחתי לחבר את האודיו והמקרופון הקדמי שיעבדו (אבל אולי זו בעיה אצלי על הלוח או כבל פגום. קשה להגיד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו משהו לגבי המארז הזה ,תוצאה של קירור יחסית חלש של חלל המארז יש לי 30 -31 מעלות במעבד בעבודה ,ו- הלוח ב- 48-49 מעלות בעבודה , :smile1: ,מה שעשיתי שמתי קירור למעבד מאוד ממליץ מאוורר למעבד 775 CPT06-925ELA-4LD2 מבית EVERCOOL ,חייה של במשקל 600 גרם. יותר מאשר הזלמן 9500 במחשב השני שלי שמשקלו 500 +- .

האם זה בריא ללוח או יותר מדי חום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...