מפרט מחשב עד 5000 ש"ח +מסך - מה דעתכם? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב עד 5000 ש"ח +מסך - מה דעתכם?

mikmik

Recommended Posts

לא לא אל תעשה לי את זה!!! :kopfpatsch:

עד שנסגרתי על המעבד וכבר כמעט על כל המפרט!!!! אז אתה מעביר אותי לאינטל פתאום שאני לא יודעת

עליהם כלום כי כבר המון זמן אני עושה בירורים רק על AMD!

למה זה לא טוב לצרכים שלי? למה הדואל של יותר טוב לי?! הרי בכל האתרים של ההשוואות - הדואלים של אינטל

מפגרים מאחורי ה- . וגם הם מתחממים מאד ,לא? במיוחד אחרי ה- 4200 ולא 3800 וזה עונה לשאלתו של אינטגרל למה בחרתי בו...

(גם לשאלתך אינטגרל,למרות שבטח כבר הבנת,אני לא צריכה מקלדת, עכבר וכו' (פשוט רק עכשיו ראיתי איך קוראים את

ההודעות הפרטיות - טוב נו אני חדשה כאן,לא?! ::)))

בקיצור למה למה למה פתאום? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי המעבד עצמו יותר משתלם מה3800, לא כי הוא מהיר ממנו, כי הוא זול ממנו.

כי מעבד לאינטל מאפשר קניה של זכרון DDR2 חדיש יותר בנפח גדול יותר ממה שיש לך, שישרת אותך יותר מאשר המעבד שמעט מהיר יותר (הנפח, יותר מאשר סוג הזכרון). לא ניתן פשוט להוסיף זכרון לזכרון שיש לך במערכות . וגם לא משתלם לקנות 2GB של זכרון ישן במקום זה שיש לך.

הרבה יותר פשוט לעבור לאינטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, במיוחד בכל מה שקשור בקומפילציה. דרך אגב, אם אינך לחוצה כרגע ואת יכולה להמתין לאוגוסט (אני מעריך) תוכלי לקנות את הדור החדש של שיהיה משמעותית יותר טוב גם מ 64X2 וגם מסדרה 9XX של .

את יכולה גם לקנות עוד 2X512 אבל תרדי בתזמונים ל T2 מה שיתן נפילה קטנה בביצועים. רק תוודאי בחנות שזה עובד על 400 ולא על 333. אם את יכולה להחזיר את הזכרונות שקנית ולקנות שני סטיקים של גיגה זה יהיה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאינטגרל: ה"כן" זה לטובת AMD?

ואני כן יכולה לחכות אם זה באמת יהיה משמעותית יותר טוב (למרות שאני מעדיפה כבר לקנות עכשיו). זה יהיה יותר טוב גם מ-AMD?!

ואני כן יכולה להחזיר את הזיכרון, אבל מה שהם אמרו שהזיכרונות של GIGA הם תמיד CL3 לעומת ה-512MB שהם CL2.5

בקיצור: מה אני צריכה לעשות לדעתכם? לחכות? ללכת על ה- עם השיפורים הנ"ל? (או שזה היה ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, אם עכשיו, אז ללכת על ה עם לוח תקציבי, ולשים 2 גיגה (בשני סטיקים, כלומר להחליף בחנות). ההבדל בין 2.5 ל 3 זניח. ההבדל בין T1 ל T2 לא.

אם את יכולה לחכות לקונרו החדש של אינטל, אז בהחלט שווה, אבל אז את צריכה להחזיר את הזכרונות כי האינטל החדשים יעבדו על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

אז אם עכשיו אז זה המפרט שהצעת בהתחלה +שני סטיקים של 1GB כל אחד, רק לא אמרת של איזו חברה.

וכרטיס מסך ההתחלתי או של Leadtec ?

ואיזה לוח תקציבי,מה שהצעת או מה שאני אמרתי שמומלץ על ידי AMD?

וידוע כבר מה יהיה סדר גודל של מחיר של המעבדים החדשים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדר הגודל של המחיר של המעבדים החדשים יהיה כסדר הגודל של המעבדים שאנחנו מדברים עליהם.

אין צורך לקחת לוח יקר יותר. שני הלוחות שהצענו סבבה והופכים את ה 3800X2 לכדאי.

זכרונות: כל חברה ידועה כמו טויינמוס, סמסונג, , PQI, GSKILL וכו'...

כרטיס מסך? תלוי כמה את אוהבת לשחק עם פילטרים, ובאילו רזולוציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

לגבי כרטיס מסך - אין לי מושג מה זה "לשחק עם הפילטרים" ומה שחשוב לי זה תצוגת מסך כמה

שיותר קרובה ל"אמת" כי כמו שאמרתי לפעמים המחשב ישמש לעבודה עם תוכנות גרפיות.

ולגבי המשחקים - אני לא משחקת עכשיו בכלל ואולי בגלל שהמשחב שלי לא יסחוב אף משחק

ואם תהיה לי אפשרות אז אולי אני אשחק, אבל בטוח שאני לא אהפוך ל"גיימרית" ;D

ולגבי המחשבים החדשים, תגיד לי אם אני טועה: אם הם יצאו בסוף יולי תחילת אוגוסט, זה לא הכי

חכם ישר ללכת ולרכוש כי עדיף לתת זמן "הסתגלות" ולראות לפחות חודשיים אם הכל בסדר איתם..

זה אומר אנחנו כבר באוקטובר לפחות, כלומר 5 חודשים מהיום...

אז מה יהיה הרווח שלי אם אני אחכה 5 חודשים מבחינת הביצועים?כמה מה"ץ? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני רוצה לסגור את המפרט סופית. האם זה זה:

AMD Athlon 64 3800 Dual Core Socket 939 Tray

Antec Sonata II Piano 450W SmartPower 2.0 Case

Zalman Vga Cooler VF900-Cu

Igloo 7700 CPU Cooler for 64/939/754/940

Hitachi/Samsung/Seagate 160GB 7200 rpm S-ATA II HDD

Leadtec NVidia GeForce 7600GS

ASRock 939NF4G-SATA2 + VGA Socket 939 Motherboard

Geil 2GB (2x1024MB) 400 Dual Channel Value Memory

כאשר כל הרכיבים מלוג'ק למעט המאוורר למעבד וכרטיס מסך.

איך הזיכרונות שבחרתי?ואיך הכרטיס מסך?ואיך הכרטיס קול על הלוח הזה?סביר?

בקיצור איך המפרט? אפשר לסגור? (אפשר להביא ללוג'ק את החלקים החסרים שהם ירכיבו עם כל השאר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרון בסדר אבל אמור להיות קצת יקר. כמה רוצים עליו?

הלוח שאני מציע יותר מפוצ'ר ואם תעדכני לו ביוס אפשר לעשות איתו OC מצויין בעתיד. חוצמזה הוא ATX ולא MATX מה שנותן לך יותר חריצי PCI.

כרטיס המסך סביר פלוס. כרטיס VALUE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...