כמה שאלות על בירה! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על בירה!

mrsph666

Recommended Posts

לף מרה לי מדיי (או שזה הואגרדן?). בכל אופן, יש הבדל ענק בין לשתות קרלסברג ולשתות מק'שוף למשל. הבירות ה"פרסומת" הן מאד מוגזות והקשר שלהן לבירה הוא מקרי בהחלט. כשאין לי כסף אני אקנה טובורג גרין אבל דוגרי, כמעט תמיד אני שותה וויינשטפאן.

:P טעמתי וואינשטפן... לא התרשמתי... יש לה טעם קצת מוזר...

אני אישית שותה בד"כ (בבית..) היניקן או טובורג ראד...מספיק טוב אחרי יום חם של לימודים (או במהלך... ;))

בפאב אם אני רואה מרפיז בתפריט- אני לא מהסס ;D.

לגבי לאף, אני באמת לא מבין על מה ההתרגשות (או המחיר הגבוה)... באמת שהיא לא הרבה יותר טובה מטובורג...

בירה ישראלית= רעל ערבים... להתרחק מזה וכמה שיותר מהר! אני לא מבין איך הם מצליחים לייצר זבל כזה :P

אגב, למה ג'ינס (שאמור להיות בערך כמו המרפיז) בבקבוק כל כך מגעיל??

ביום ראשון- שני יש בבאר שבע פסטיבל בירה... אתם מוזמנים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי היה בטעם העיר? היה שם כלכך הרבה בירות...שם גם יצא לי לטעום בפעם הראשונה ווינשטפן.

הייתי שם פעמיים , וחוץ מבירה בזול , לא היה שם יותר מידי מעניין . מה שלא הבנתי זה איך לעזאזל עם המבחר האדיר של בירות טובות שהיה שם , חברים שלי הלכו וקנו טובורג למון :|

מבחינת העדפות , אני אוהב לשתות לף בראון , הוגארדן , ווינשטפן וגינס (מהחבית) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גינס-מרפיס בד"כ, ויינשטפן ובקס לפעמים

ואם לדפוק ת'ראש לגמרי, על משהו נוראי שקרה ואני רוצה לשכוח ממנו, אז שוט ייגר בין חצי ליטר לחצי ליטר, עושה את העבודה.

ציר מוריה, הבראון (אחלה צ'יפס !), המיידלרס (אחלה טוסט), פונדק הדוב (אחלה שניצלונים בבירה, לא כמו הזבל שיש במקומות אחרים)

וקצרה היריעה.

אגב, למה ג'ינס (שאמור להיות בערך כמו המרפיז) בבקבוק כל כך מגעיל?

זה בהחלט שונה, אבל אותי זה לא מגעיל

מה שכן, זה נגמר נורא נורא נורא מהר ! כאילו שהבירה מתאדה מהבקבוק או משהו, זה קרה לי רק עם גינס

קנינו איזה שמינייה פעם של גינס, וישבנו אצל מישהו בבית

בלי לשים לב גמרתי 4 בקבוקים לבד ! ועוד הייתי ממש צמא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ על איזה כמות מדובר בבירות בפאבים ? 30 ש"ח נראה לי דיי יקר ל 350ml... ולא משנה מה זה.

הגזמת, בד"כ זה 17-25 ש"ח לבקבוק (תלוי איזה כמובן). רק בירות נדירות עולות הרבה (נניח Grolsch, שעד כה ראיתי רק במקום אחד, שעולה שם 30 ש"ח).

יש כמובן פאבים שהם יקרים יחסית (כמו ה-Temple Bar בסינמה סיטי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...