מנוי לחדר כושר.. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנוי לחדר כושר..

קטין על ניקוטין

Recommended Posts

תלוי מה המכון מציע.

אם הוא מציע גם חוגים כמו ספינינג, קיקבוקסינג, היפ הופ, יוגאילטיס וכאלה + אישית על כל מכישר אאז המחיר מאד זול.

אם זה סתם קרוון עם מכשירי בבריכה עם מלא כלור - אז זה יקר מדי.

באיזה איזור אתה גר? אני יודע שיש מכוני של הפועל שעולים 100 שקל לחודש ויש שם מכשירים בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בב"ש..

זה הבריכה בנאות מדבר מי שמכיר

ושום חוגים אין שם ושום מכשירים סבירים 2 טלויזיות ישנות תלויות וזהו

2 בריכות מגעילות אחת לחורף אחת לקיץ נראה לי יקר מדי.. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרא של מקום. אני אישית מנוי באנרג'ים, ומאוד נהנה. כמו-כן יש שם גם חוגים, ציוד משוכלל, וטלוויזיה מעל כל הליכון, בערך 8 הליכונים.

המחיר ? המחיר עולה ככל שאתה יורד בחודשים. המחיר לחודש בודד הוא 290 שקל אם אני לא טועה, לשלושה חודשים 230 בחודש, חצי שנה 200 שקל, ושנה 170 שקל. יש הנחה לסטודנטים, 125 שקל לחודש במנוי לשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ברירה הם מניאקים אני מצידי מנוי לחדר מספיק הבעיה שזה הכול באזור אחד והם לוקחים כסף על חבילה סאונה ג'קוזי מסריח בריכה מסריחה והכול ביחד אין לך אפשרות לקחת רק את המכון :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא האם באמת תנצל את זה... אתה צריך ללכת לשם לפחות עם עוד איזה חבר אחד כדי שתוכלו לתמוך אחד בשני ושיהיה לכם גם אתגר אחד כנגד השני

מה גם שאם אין לך סדר יום קבוע שתבוע ערני ומלא מרץ ואם אתה לא אוכל טוב אז לא זה פשוט יהיה חסר תועלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ צודק בעיה..

אין לי חבר שמבקר בחדר באסה...

ללכת לבד :'(

לגבי סדר יום קבוע עכשיו יגיע החופש ואני אבקר שם כמה שיותר אני חושב על 4 פעמים בשבוע ובלימודים אחרי בית הספר אבל אז יש את הבגרויות ובלאגנים

ולגבי הבריכה וכל מה שמסביב לדעתי אני אנצל את זה יהיה נחמד אחרי החדר לקפוץ לבריכה לאיזה שעה וללכת הביתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן באסה..

אני פשוט את החדר לא לפוזה או סתם אלא למשהו רציני אני צריך גוף לחזק לעוד כמה חודשים כלומר אני יודע שאני לא יהיה רמבו אבל להיות יותר חזק אני מתחרה בג'ודו ויהיו לי קריטריונים לאירופה זאת המטרה שלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך אז אתה כניראה צריך באמת מקום רציני כי רציתי להציע לך לשקול גם להתאמן בבית... לי יש מתח וכמה משקולות שאני מתאמן איתם בעיקר בלילה (מסתבר ש3 לפנות בוקר זו השעה הכי ערנית שלי! :smile1: ) זה אחלה בעיקרון כי אתה מתאמן בקצב שלך ומתי שנוח לך ויש לך מרץ מה גם שאני מתאמן בדרך כלל מול איזה סרט\סדרה שמכניסים לך לפעמים אנדרנלין (כל מיני קטעי אקשן וכו') שזה גם עוזר או עם הZ5500 שלי שמרעידים את החדר עם קצבית

דבר שני אם אתה אכן מתכוון להתאמן ברצינות אז תשקול לקנות תוספי תזונה כדי להשלים את החסר מהתפריט שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...