שאלה בקשר לATI Radeon X800XL 512MB Gigabyte-האם מומלץ ושווה את המחיר - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לATI Radeon X800XL 512MB Gigabyte-האם מומלץ ושווה את המחיר

dante123

Recommended Posts

שלום.אני רוצה לקנות מחשב בקרוב,די כבד (פנטיום 4 של 3.00,לוח אם של ,1024 RAM) ומצאתי את הכרטיס במחיר די זול (לפי דעתי-1000-1300) השאלה שלי היא-האם הכרטיס מומלץ לפי המחיר, או מומלץ באופן כללי?אני רוצה להריץ את -רוב- המשחקים של הדור הבא בhigh או אפילו בmedium עם fps חלק.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ה1800 בא עם 256 ,בעוד שה800 בא עם 512,כמות הזיכרון משנה באופן משמעותי או שאפשר לוותר?

עריכה:זה כרטיס טוב בכלל? אפשר להריץ את רוב משחקי דור הבא על high עם FPS גבוה?(משער-50-70).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ה1800 בא עם 256 ,בעוד שה800 בא עם 512,כמות הזיכרון משנה באופן משמעותי או שאפשר לוותר?

עריכה:זה כרטיס טוב בכלל? אפשר להריץ את רוב משחקי דור הבא על high עם FPS גבוה?(משער-50-70).

תודה.

הX1800GTO הרבה יותר טב מהX800XL

זה ש800 512 לא נותן כלום .כלומר הכרטיס אפילו לא מנצל את זה

וד"א אם אתה עושה OC לX1800GTO תוכל להגיע לרמה שלX1800XT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dante, אני יותר מממליץ לך ללכת לפורום "מפרטי מחשב" כאן באתר שייבנו לך מפרט כמו שצריך...

תתן תקציב למערכת שלמה,שימושים ואם צריך ציוד היקפי או לא וכבר ירכיבו לך את המפרט הכי טוב שתוכל לקנות בכסף הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה. אני לא מתכוון לעשות OC,והמעבד הזה הוא רק השערה.אגב,איזה FPS ורזולוציה אתם מעריכים שאני יוכל להריץ את (למשל) FEAR,UT2007,ומשחקי הדור הבא?(במיוחד Oblivion :jump:)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...