שאלה לגבי מסך LCD של טלויזיה ולגבי חיבור של אחד כזה למחשב.. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי מסך LCD של טלויזיה ולגבי חיבור של אחד כזה למחשב..

pyro_man

Recommended Posts

יש לדוד שלי מסך LCD רגיל של שהוא קיבל אם אני לא טועה זה 21 אינג'

קיצר הוא קנה ומחשב והוא מעוניין לחבר אותו למחשב (נגיד שיש לו כרטיס עם TVOUT כי אני לא יודע מה יש לו)

עם איזה חיבור הוא צריך להשתמש בשביל לקבל תוצאה איכותית??

ובשביל שהמסך ישמש כמסך מחשב לכל שמאפשר לקרוא טקסטים וכו..צריך לשנות הגדרות אם כן איפה זה בדרייברים של הכרטיס מסך או בהגדרות תצוגה?

ומה הגדרות שצריך להגדיר לכל אחד מהם?

אם שאלו את זה מלפני אני מצטער אבל עשיתי חיפוש ועברתי על כל תשע הדפים ולא מצאתי כלום..

תודה למי שיענה לי על השאלות!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לדוד שלי מסך LCD רגיל של שהוא קיבל אם אני לא טועה זה 21 אינג'

קיצר הוא קנה ומחשב והוא מעוניין לחבר אותו למחשב (נגיד שיש לו כרטיס עם TVOUT כי אני לא יודע מה יש לו)

עם איזה חיבור הוא צריך להשתמש בשביל לקבל תוצאה איכותית??

ובשביל שהמסך ישמש כמסך מחשב לכל שמאפשר לקרוא טקסטים וכו..צריך לשנות הגדרות אם כן איפה זה בדרייברים של הכרטיס מסך או בהגדרות תצוגה?

ומה הגדרות שצריך להגדיר לכל אחד מהם?

אם שאלו את זה מלפני אני מצטער אבל עשיתי חיפוש ועברתי על כל תשע הדפים ולא מצאתי כלום..

תודה למי שיענה לי על השאלות!!

תיראה בישביל לחבר תמחשב לטלויזיה ושהתמונה תהיה סבירה לגלישה \כתיבה ודברים דומים

אתה צריך שהמסך יהיה ברזולוציה נורמלית אז אנחנו צריכים יותר פרטים על המסך כדי לעזור לך

ברמת העיקרון אני די בטוח שהוא יוכל לחבר תמסך -סך הכל לכל כרטיס מסך נורמלי היום יש תיציאות

ולכל נורמלית יש תכניסות

אבל אם אתה רוצה תטלויזיה כמסך מחשב לכל דבר ולא רק בישביל שרטים ומישחקים תיתן בבקשה פרטים על המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שיש למסך חיבור או לפחות DVI כמו במחשב.. וזה הכי איכותי..

אם לא, אז חיבור קומפוננט (אם אני לא טועה זה השם) או קומפוזיט - חיבור של שלוש כבלים כאלה כל אחד בצבע שונה (כחול ירוק ואדום)..

אתה צריך לשאוף להגיע לרזולוצייה של 1280*720 בערך.. והדרייברים אמורים לזהות את התצוגה אוטומטית (בהנחה שיש לך כרטיס מסך יחסית חדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...