משחק רולרבליידס - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחק רולרבליידס

asafmanor

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני מחפש משחק רולרבליידס בסגנון aggresive (למי שלא יודע - רמפות, סליידים, ריילים, גרינדים - חבל שהשלושה האחרונים הם אותו הדבר... ;D)

אני רוצה שהמשחק יהיה בסגנון thps האגדיים (tony hawk's pro skater) או בסגנון mtv sports skateboarding, או אפילו בסגנון dave mirra.

עדיף שהמשחק יהיה חדש ככל הניתן (כדי שאני אולי עוד אוכל למצוא אותו בחנויות) אבל אם כבר לא מוכרים אותו בחנויות, אז חבל, אך בכל זאת תתנו לי את שמו.

הערה: אני מחפש את שם המשחק ואולי אף ביקורת עליו, לא לינקים לוורז או כל השטויות האלו.

ולסיום: קיבלתי כאחת ממתנות הבר-מצווה שלי את רולר הfive-k של roces האיטלקית, רולר aggresive, לא כזה חדש אך עדיין נחשב מעולה, מקום שני בליין המוצרים של roces בסגנון זה, אחרי הgraal (או grahal)... אני מקווה שאצליח להפיק ממנו את הטוב ביותר...

תודה לעונים, אסף מנור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שראיתי שלא שולחים תגובות, חשבתי שזה מכיוון שזה בגלל שכתבתי שזה יהיה בסגנון thps או שיהיה aggresive וכו'

בכל מקרה, לא חובה שיענה לקריטריונים האלו וגם לא חובה שיהיה חדש, רק בבקשה תגידו לי שם של משחק כזה, אני בטוח שיש. גם שמעתי שפעם היה משחק שכלל בתוכו שלל משחקי (סקייטבורדינג, אולי גם סורפינג). האם הוא היה טוב והאם הוא עדיין שווה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק לאיזו פלטפורמה?

אני יודע שקיימים מספר משחקים כאלו לקונסולות, aggressive inline של אקלאים לדוגמא.

למחשב לצערי אין משחקים רציניים, והמשחק שאתה מדבר עליו הוא לדעתי בן איזה 6-7 שנים, מאוד מיושן וגם כשהיה חדש הוא הסריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר לpc. בפורום אחר אמרו לי על משחק שקוראים לו aggressive אז אני אבדוק עליו... (זה כנראה אותו משחק שכתבתם כאן)

ויש לי thps3 (טוני הוק) ;D אני משחק בו כל הזמן ;D

קוטאי?! של רוסס? אתה בטוח של רוסס? אני זוכר שהדגם הקודם שלהם היה הm-twelve עדיין מוכרים אותו. קוראים לו

m-12 אבל כתוב 13...:

m-ev13wt... מוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דגם קוטאי....... נחשב לחדש מאוד (יחסית)

בעיקר בארץ.....

לפניו היה עוד אחד (לא זוכר)

ולי יש את הMajestic (מידה 47)

דגם מעולה. אבל לא מספיק מקום בו לסלייד ואחיזה יכלה להיות יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתקעת?? 'וטאי זה רולר ישן ומסריח.. שנת 200 נראה לי

אחריו בא K-5 ואחריו GRAHAL ולפניו היו FIFTH ELEMENT ו M-12

בזה נסגור את הנושא על הרולרים.. :D

Errrr...

הנושא של הרולר לא נסגר כי אתה טועה!

אנחנו דיברנו על רוזס......

הדגם ששכחתי זה הFIFTH ELEMENT שבא אחרי הMajestic ולפני הקוטאי....

הM-12 והK-5 זה בכלל של חברות אחרות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, ראשית כל תעבור ל K2 הם פי 1000 יותר נוחים והצלחתי לעשות איתם תרגילים שלא הצלחתי

מעולם (ע"ע רויאל פשוט, באק סלייד וכו') .

זה קרה אחרי שגנבו לי את ה Majestic Twelve בארה"ב (למי שלא הבין אלה הם ה M12 של ROCES..).

לי יש דגם ישן שנקרא Backyard.

בקשר למשחקים, אני עובד במחלקת המולטימדיה בטויס אר אס והמשחק היחיד ל שיש שם ל Inline הוא Street Jam אבל הוא חרא של משחק.

תקנה PS2 ויחד עם זה תצרף את Agressive Inline שיצא לא מכבר והוא משחק סוף סוף סוף הדרך...כל התרגילים שראית ושמעת עליהם, וגם כאלה שלא שמעת עליהם + גרפיקה מעולה וסאונד טרק סוף הדרך שמאלה...!!!

בטח אין לך כסף לזה (1699 ש"ח לפני המשחק עצמו) אז פשוט תתחיל לחסוך !!! (ואל תשכח ללבוש מגינים-תאמין לי אני יודע על מה אני מדבר...)

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בלי להגזים אני לא קונה ps2 רק בשביל משחק, לא משנה כמה טוב הוא.

על הfifth-element לא שמעתי...

הקוטאי זה כנראה הקהוטי, המסגרת (frame) שבה משתמש הרולר המהפכני שלי - 5k ;)

יכול להיות שהיה דגם לפני שלי, שהשתמש באותה מסגרת. קראתי שבשלי הוסיפו פינה מאחורה לביצוע תרגילים חדשים.

ה5k מאוד נוח ומאוד (אבל מאוד) מרופד (וחם :-\ - לא נורא מתרגלים).

כיום יש את הgrahal הכי טוב, אחריו ה5k, אחריו הm-12 ואם אני לא טועה הכי גרוע בסגנון אגרסיב זה הcurb בליין המוצרים של רוסס.

אני רואה שיש פה הרבה גולשים (על רולר ;)) אז בואו נפתח ת'רד בכללי על רולר, אגרסיב כמובן. מי לוקח את היוזמה?

והתרגילים שאני יודע: royal grind (אם אני לא טועה) שבו שתי הרגליים במאונך מול הסלייד, עוקבות אחת אחרי השנייה.

התרגיל השני: soul grind שבו הרגל הקדמית בסגנון רוייל והאחורית על הצד החיצוני שלה עם הפנים לכיוון הסלייד. אני עדיין מתאמן על זה.

דרך אגב קיבלתי את הרולר שלי רק לפני שבועיים וכבר אני יודע לעשות את זה (לא מדהים אבל עדיין...). זה הרולר aggressive הראשון שלי.

אחרי שאני אלמד סול אני אתחיל להתאמן על fish-brain למרות שאני לא בטוח מה זה...

מישהו פה נוסע בקביעות לספורטק, אולי אני אפגוש אותו שם... ומישהו שמע על וסילי, בליידר מעולה (אבל מה זה מעולה)

אפשר לבדוק עליו באתר הספורטק skateboarding.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...