בארץGhost Recon Advanced Warfighter PC - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בארץGhost Recon Advanced Warfighter PC

soldier

Recommended Posts

למה לקנות אותו ?! חרא של משחק. השתעממתי ממנו אחרי יום ואני כבר לא משחק בו יותר..

תאמינו לי אין על המשחקים של פעם !! עדיף לשחק (כן שוב ושוב) ב FARCRY וב HALFLIFE2 במקום כל הדראק שיוצא היום (לא כולל OBLIVION).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור טיפש? מה אתה מכיר אותי בכלל ?! מה זה התגובה הזאת יא ילד אינפנטיל ?! אני העלבתי אותך ? אמרתי כאן על מישהו משהו ?!!!

לא אהבתי את המשחק ! לא אוהב..זכותי. מה קשור טיפש? ואם אתה אומר על משחק שהוא חרא (בטוח היו כאלה בחיים העלובים שלך) אז אתה טיפש ?!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתייחס ל DOGMA

90% מההודעות שלו זה להראות כמה גבר גבר הוא

בקשר למשחק,

פעמיים התקנתי וזרקתי אותו מהמחשב פעם אחרונה השארתי את ההתקנה

ושיחקתי כמעט בלי להשתמש בחיילים בגלל ה המטופש שלהם

אני חייב לומר שזה משחק טוב עם אפקטים מעולים

הוא די חוזר על עצמו לכן הוא לא ארוך

אבל מאוד ממולץ למי שיש סבלנות לשחק טקטיקה

ישם לב על כל טעות משלמים ובמשחק הזה אין הנחות כמו גם אי אפשר לשמור מתי שאתה רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור טיפש? מה אתה מכיר אותי בכלל ?! מה זה התגובה הזאת יא ילד אינפנטיל ?! אני העלבתי אותך ? אמרתי כאן על מישהו משהו ?!!!

לא אהבתי את המשחק ! לא אוהב..זכותי. מה קשור טיפש? ואם אתה אומר על משחק שהוא חרא (בטוח היו כאלה בחיים העלובים שלך) אז אתה טיפש ?!!

כי במקרה הזה, זהו משחק שקיבל אין ספור שבחים בכל ביקורת ומקהילת GR.

אם אתה לא אוהב אותו סימן שאתה טיפש/עצלן מידי כדי לשחק בו נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אחלה משחק ואני ממליץ עליו אבל עם מישהו לא אוהב את המשחק או את הסגנון שלו זה זכותו

ושוב תגיד לנו את המפרט שלך כי לא תוכל להנות מימנו בלי מחשב חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק כל כך כבד הם לא זזים שמה....

והחיילים שלך כאלה בוטים!

מי שאמר שזה דומה ל ריינבו 6 טועה מאוד!!!!!

גרפיקה יפה אבל עדיין משחק כזה מאעג'נון ואיטי...

הנשקים גם עלובים, יש לי אותו יומיים וזרקתי אותו לפח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב DOGMA.. הבנתי את הראש שלך.. בקיצור בוא נניח שאתה צודק ושאני אכן טיפש.. אני לפחות לא טיפש כמו הצוות שאמור "לעזור" לי ב GRAW ..

רצים לי לרחוב יורים עליהם ובמקום להשיב אש הם מודיעים לי בקשר שהם תחת אש.. הם אפילו לא מחפשים מסתור !! ומי בכלל אמר להם לעשות מה שהם עשו ?!! אני שולח אותם לחפות עלי מאיזה פינה כשבברור אני רואה שיש אחריה מחבלים והם ממשיכים ללכת על דעת עצמם לתוך הרחוב ומתים כשיורים עליהם.

אז תשחחר אותי בחייאת ראבק !! זה חרא של משחק !! עם באגים כאלה אני לא מתכוון להשלים !! המשחק לא מתפקד.

היו צריכים לקחת דוגמא (או אפילו לעשות "גזור" ואז "הדבק") ל של הצוות שלי מ BROTHERS IN ARMS הקיים בשוק כבר תקופה ארוכה.

צוות עלית אעלק.. בשבוע לש"ב שלי בגבעתי למדתי יותר ממה שהצוות שלי יודע במשחק..

"WE TAKING FIRE.." "CAPTAIN WE ARE UNDER FIRE"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק לא משהו לדעתי(שיחקתי בסינגל)

מסורבל מאד,לא רק גרפית גם המשחק עצמו כבד,חיילים שאיתך מעפנים אני אישית לא ממש אהבתי עברתי כמה שלבים ונמאס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...