בס רפלקס. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בס רפלקס.

Killer-Storm

Recommended Posts

יש לי 2 של JVC עם בס רפלקס בטכנלוגיה חדשה אין לי רסיבר הם מחוברים למערכת, המערכת משחררת מעט בס או שאני לא יודע יכול להיות שזה לא מתאים אבל אני לא מקבל בכלל בס והבס היחיד שאני מקבל הוא נמוך בעוצמתו ועומקו ברמקולים יש לי תכנון לקנות סאב אבל בכל מקרה אני רוצה לדעת מה אני צריך לעשות בשביל שהרמקולים יקבלו בס ויעבדו בביצועים שהם אמורים לעבוד בהם, שהבסרפלקס ממש יעבוד בעוצמה!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה לא מבין יא מפגר...אין הבס שומעים אותו יותר חלש מהמיד והטרבל, ישנה איזה בעיה מה אני צריך אולי איזה הגברה מסויימת משהו מישהו יודע ?

שאני יבין למי היה המפגר? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מערכת סטריו...רגילה עזוב מערכת דראק. אבל פצצות שאמורים לתת בס לא מהעולם הזה, אבל איזה חלק אני צריך בשביל שהם יגיע לביצועים, רסיבר מסויים או מגבר סטריו עם כיוונים שונים מה בדיוק צריך לעשות ? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תכוון קצת יותר באס במגבר.........?

או אפילו בכרטיס הקול.

תן פרטים כי אני לא יכול לעזור לך בלי שום שמץ של מידע

מה זאת אומרת לכוון תבאס בכרטיס קול??!

איך אפשר לעשות דבר כזה?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תכוון קצת יותר באס במגבר.........?

או אפילו בכרטיס הקול.

תן פרטים כי אני לא יכול לעזור לך בלי שום שמץ של מידע

מה זאת אומרת לכוון תבאס בכרטיס קול??!

איך אפשר לעשות דבר כזה?!?

בטח שאפשר.

בווינדוס תכנס לMIXER...

"פקדים מתקדמים" משהו כזה תסמן , ואז יש לך BASS וTREBLE ב"מתקדם" למטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשנה את המיקום של הרמקולים, יכול להיות שהאלמנטים ברמקולים שלך "צולעים" והוופרים לא מספקים את התענוג...

אם הבאס נשמע "חנוק" ולא מפוזר מספיק, נסה להציב אותם בפינות שונות עד שיתקבל האפקט.

לא התקבל בכלל? תחליף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמקולים עומדים על מעמדים טובים לרמקולים זה טובים הם מחוברים למערכת סטריו דיי פשוטה בלי אופציות של בס יש שם מגה בס אבל זה בכלל לא עובד כמו שצריך יש איזה יחידה של הגברה סטריואופיונית שאפשר להשיג בחנויות לאקטרוניקה ומוזיקה שהרמקולים יתחברו אליה יקבלו ממנה את ההספק את הכיוונים של הבס המיד והטרבל וזה יתחבר לכרטיס הקול שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...