"ברק מוכן שיתפוצצו 30-50 אנשים, אבל שיהיו זכויות אדם" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"ברק מוכן שיתפוצצו 30-50 אנשים, אבל שיהיו זכויות אדם"

Milford Cubicle

Recommended Posts

"השופט אהרן ברק מוכן שיתפוצצו 30-50 אנשים אבל שיהיו זכויות אדם. אני לא מוכן. הוא חושב כך, אני חושב אחרת. לשמחתי הרבה אני הייתי ברוב" - כך אמר השופט בדימוס, מישאל חשין, בראיון למוסף "הארץ" לרגל סיום כהונתו בבית המשפט העליון.

"אני לא מוכן לקחת סיכון", אמר חשין ל"הארץ", "לא במלון פארק, לא בחיפה ולא באוטובוסים מתפוצצים בתל אביב. למה אני צריך לקחת סיכון? יש לנו עסק עם מדינת אויב, איך שלא תסובב את זה. אני לא שמעתי אחרי פרל הרבור, כשארה"ב נכנסה למלחמה נגד יפאן, שיבואו פתאום 10,000 יפאנים או יפאניות, ירצו להתחתן עם אמריקנים ויבואו לאמריקה. לא יעלה על הדעת בכלל דבר כזה. מבחינתי אם ייכנס מישהו וישתף פעולה עם טרוריסטים ויהרוג 4-5 יהודים או ערבים, אזרחי ישראל, אני לא רוצה. למה אני חייב? אין מדינה בעולם שיש זכות חוקתית להכניס אדם זר לארץ, לא כל שכן אויב".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3254485,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ירבו כמוהו... יש קרוב משפחה שלו שאמור להיכנס לעליון בקרוב... מי ייתן וגם לו שתי רגליים יציבות על הקרקע...

אגב, אהרון ברק לא אמור לפרוש מתישהו? (סתם שאלה לא לחלוטין קשורה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף קול שפוי.

הלוואי שכל בג"ץ הייתה כמוהו. זה ידוע שברק הוא שמאל קיצוני שיותר חשוב לו זכויות הפלסטינים מאשר זכות הישראלים לחיות.

עוד 4 חודשים השופט ברק פורש :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: חבל שלא מוקדם יותר אבל גם זה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא רק יפנים אם אני לא טועה, אלא גם גרמנים

(או שזה היה בזמן מלחמת העולם הראשונה, יכול להיות שאני טועה)

ועד כמה שזכור לי, התנאים במחנות האלה לא היו כאלה נוראיים

(לא שזה איזשהו תירוץ)

אבל זה באמת לא קשור לנושא

הנושא הוא לא המעשים של ארה"ב אחרי פרל הארבור, אלא ההתבטאות

של חשין כנגד ברק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אני לא מסכים עם ברק בהחלטה הספציפית הזאת.

:-X

אבל לא הבנתי את הסיבה להתפרצות של חשין אם ההחלטה כבר התקבלה בעדו ולא בעד ברק.

הנה קישור למאמר מעניין אחר בנושא:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3250666,00.html

עוד 4 חודשים השופט ברק פורש :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: חבל שלא מוקדם יותר אבל גם זה משהו.

ומי אתה בכלל ילדון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...