"גם אני קונה מחשב חדש..." תקציב עד 5,000 שקל - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"גם אני קונה מחשב חדש..." תקציב עד 5,000 שקל

Guyn

Recommended Posts

בדיוק, אני לא גיימר. אני לא חייב כל משחק על ההגדרות הכי גבוהות. אני אסתדר לדעתי עם ה- 7600GT.

2 שאלות:

האם מבין יצרניות כרטיסי המסך של GeForce החברה מועדפת?

מה מציין הערך- Value מבחינת הזכרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הי :)

Value אומר שהם מהסדרה "המשתלמת" יותר מגיע בלי צלעות ועם CAS גבוהה יותר 2.5 או 3.

חברות הנחשבות לבין הטובות ביצור כרטיסי NVIDIA הן ו BFG. אם אני לא טועה ל- יש אחריות על הכרטיס כל עוד לא נעשה נזק פיזי לכרטיס

ז"א שניתן לבצעה OVERCLOCKING ולהחליף את המאוורר של הכרטיס ועדיין לקבל אחריות תקפה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין 7900GT לX1800GTO הוא תהומי, ולא רק מבחינת ביצועים. הX1800GTO הוא צרכן אנרגיה נוראי, וגם נותן יחס עלות ביצועים עלוב בהתחשב בזה שיש היום X1800XT ב500 שקלים יותר. הצעתי את ה7900 ולא את הX1800XT בגלל שאני לא בטוח שהHEC TRT יחזיק כרטיס מסדרת X1800 יחד עם 805. אז כל הכבוד - חסכת בכרטיס המסך, תצטרך להשקיע בספק+מארז עוד 250 שקלים.

אבל די, אמרתי את כל מה שיש לי. אתה לבדך עכשיו.

אני עומד מאחורי המפרט שהצעתי לך בהתחלה.

אני מקווה שאני לא מתבלבל - אבל זה לא אתה שהמליץ פה כמה וכמה פעמים על הכרטיס של Connect3d X1800GTO, אצל נועה מחשבים, עד לא מזמן? צרכן אנרגיה נוראי? יחס עלות ביצועים עלוב??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאני לא מתבלבל - אבל זה לא אתה שהמליץ פה כמה וכמה פעמים על הכרטיס של Connect3d X1800GTO, אצל נועה מחשבים, עד לא מזמן? צרכן אנרגיה נוראי? יחס עלות ביצועים עלוב??

כן, בתקציבים נמוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאומרים "יחס עלות / ביצועים עלוב" זה לא תלוי בתקציב. "י ח ס" .

זה אומר חד משמעית - כרטיס לא טוב, לא משנה באיזה קטגוריה תשים אותו.

ההבדל בין ההמלצות על הכרטיס לבין שימוש במילה "עלוב" הוא חד מדי בתקופת זמן כה קצרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעבד הזה מאוד מומלץ להרים את תדר הבאס מ133 ל166 או 180 מה"צ, כולם עושים את זה עם 100% הצלחה, ונהנים מתוספת ביצועים של 35% ללא סיבוכים.

רציתי לשאול יותר לגבי זה.

כשאני אקנה מחשב אני אכנס לביוס, ושם איפה בדיוק אני משנה את ההגדרה הזו? ב-CPU? ואין לי מושג בתחום, אז לכמה לשנות- 166 או 180?

ברגע שהדבר יתבצע, חוץ מלהרגיש תוספת ביצועים, אני אוכל לראות את השינוי רשום? כלומר יש לו השפעה ישירה שתירשם למשל במהירות המעבד בווינדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאומרים "יחס עלות / ביצועים עלוב" זה לא תלוי בתקציב. "י ח ס" .

זה אומר חד משמעית - כרטיס לא טוב, לא משנה באיזה קטגוריה תשים אותו.

ההבדל בין ההמלצות על הכרטיס לבין שימוש במילה "עלוב" הוא חד מדי בתקופת זמן כה קצרה.

בתקופת זמן הזאת, כרטיס שעלה 2200 שקלים, ירד לפחות מ1800, כפי שהסברתי. הירידה הזאת נתנה לו יחס עלות/ביצועים גבוה יותר, ולכן אם הוא נכנס לתקציב, הוא המומלץ.

GUYN -

כן, יש השפעה ישירה שתרשם בווינדוס - תפתח CPUZ ותהיה רשומה שם מהירותו של המעבד.

זה נמצא שם בביוס באחד התפריטים (זה משתנה מלוח ללוח), כשתקנה את המחשב כל מה שתצטרך לעשות אחרי שתתקין אותו זה לחזור אלינו ולקבל בפורום המתאים את כל המידע שאתה צריך ללוח הספציפי שקנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...