"גם אני קונה מחשב חדש..." תקציב עד 5,000 שקל - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"גם אני קונה מחשב חדש..." תקציב עד 5,000 שקל

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הצעה מעניינת? 915 זה לוח שלא תומך בכפולי , הוא נתן לך לוח ומעבד שלא עובדים ביחד. :screwy:

והציע לך להשאיר כרטיס AGP אחרי שהוא הציע לך לוח PCI-E!

שלא לדבר על ספק כח שנותן 16 אמפר עלובים על ה12V שלא יחזיק שום כרטיס מסך ומעבד סבירים.

תמשיך להקשיב לאנשים שאין להם מושג מהחיים, יהיה לך טוב.

ZZZZ אתה מדבר על שעדיין לא יצאה, כשהמערכת שהצעתי עומדת בדרישות האופטימליות שלה. למה לבלבל בשכל? על איזה מידע אתה מסתמך?

ברור שעדיף יותר , תמיד עדיף יותר , אבל פה היופי שבדבר - 1GB יהיה יותר ממספיק, לפחות עד שויסטה יצא, ואז, אם באמת זה לא יספיק - ואני בספק רב ש1GB לא יספיק - הוא תמיד יוכל להוסיף.

לעומת זאת, כרטיס מסך הוא יצטרך *להחליף*. ואז הלכו ה1200 שקל שהוא שילם על הקודם, קפיש?

עריכה:

וההבדל בין הפריזר לקירור שהצעתי עומד על 30 שקלים. והקירור שהצעתי יותר טוב, ומגיע עם פאנל להנמכת מהירות לשמירה על השקט. אז לא, הפריזר לא עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הצעה מעניינת? 915 זה לוח שלא תומך בכפולי , הוא נתן לך לוח ומעבד שלא עובדים ביחד. :screwy:

והציע לך להשאיר כרטיס AGP אחרי שהוא הציע לך לוח PCI-E!

שלא לדבר על ספק כח שנותן 16 אמפר עלובים על ה12V שלא יחזיק שום כרטיס מסך ומעבד סבירים.

טוב בשביל זה אתה פה ::)

תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך לבוא להגן על כבוד הלוח שלי ! ! !...

אחד הלוחות..!...הוא עמוס בתמיכה עתידית...אומנם הוא לא מנצל את היכולת של החלקים ב100%...אבל לתמיכה עתידית הוא אלוף...ויחסוך לחברנו פה כסף על כרטיס מסך...

וגם עם מודים...הלוח הזה טוב מאוד...אפשר להגיע איתו לבאס של 300 לפחות...יש כאלה שהגיעו ל380...אבל זה מטורף מדיי....

הלוח תומך בכפולי ליבה...ומוכן לסוקט AM2...יש לו SATA2 ויש לו 2 חיבורי SATA....

והוא עולה לא משהו יקר...משהו כמו 400 שקל בגג...(אני קניתי ב340)...

אתה יכול לשלב עם הלוח הזה את הזיכרון שיש בנעה של גיסקייל 2GB ב890 שקל...(או משהו קצת יותר לOC גם של גיסקייל 2GB ב950 שקל DDR500)

לקחת מעבד כמו 3200 או אם אתה רוצה X2 3800....

לדעתי זה הצעה חכמה...ובעתיד...תחליף את הכרטיס מסך שלך...כי בעיקרון סתם חבל עליו עכשיו...הוא יחסית בסדר...

וגם תחליף את המעבד...

זה ישאיר לך כסף למעבד טוב או לחילופין HD וקירור יותר טובים...

תיקרא את הביקורת על הלוח מפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמור קופץ בראש.

אתה הבעלים הגאה של ASRock 939Dual-SATA2 למעבדי AMD ויכול להיות מאוד שבצדק.

אבל אנחנו דיברנו על לוח 775 ללוחות פנטיום D עם צ'יפסט של VIA. וזה לוח פרובלמטי מבחינת חריץ הPCI-E שלו, שהוא לא X16 אמיתי אלא X4, ותומך במעט מאוד כרטיסי מסך.

http://www.asrock.com/support/VGA/show.asp?Model=775Dual-880Pro

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, נכנעתי - אפשר לקחת את האיגלו. אבל אני עדיין לא רואה טעם לקנות 7900GT - אלא אם כן הבנאדם . אם כבר אז את הX1800XT או את הX1800GTO. יותר מזה הוא לא צריך אלא אם כן הוא .

אני מצטרף לדיעה שלך. אני חושב שכרטיס מסך ב-2000 שקל זה קצת מוגזם מבחינתי... אני חושב שאני אתפשר פה על כרטיס קצת פחות חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנתי מפרט שמבוסס על ההצעה של Dr. n00b עם מספר שינויים:

P4 2.8 Ghz S-775 2x1M Cache DUAL-CORE?

1090 שקל

?8I945P-G s775, , SATA2, PCI-E?

565 שקל

?7600GT 256MB TV, DVI, PCI-E?

1290 שקל

?80GB 7200RPM 8MB SATA II?

310 שקל

?HEC Compucase CI-6A21 400W?

450 שקל

Igloo 5700 CPU Cooler for 775 Prescot

195 שקל

עד כאן המחיר הוא 3900 שקל (ללא זכרונות)

1) מה דעתכם על המפרט?

2) אני עדיין מאוד מתלבט בזכרונות:

1GB עם אופציה שאני אקנה בעתיד עוד אחד כזה, או 2*512

האם ויתור כרגע על -dual יוריד בצורה ניכרת את הביצועים?

איזה סוג של תזמון כדאי לקנות ו-Dr. n00b מה אומר ה- value שרשום בזכרונות שהמלצת לי?

ועוד משהו- בכרטיס מסך למה בחרת את חברת eVGA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט נהדר בהנחה שהספק לא ג'נרי. תקנה pqi turbu 2G מנועה - עולים 1200 ש"ח. ובמעבד תרד לD805.

טוב אני אמנם מבין מחשבים אבל מסתבר שאני לא מומחה... ::)

כשאתה אומר ספק ג'נרי- מה הכוונה?

לגבי המעבד אתה מתכוון שאני ארד ל-2.6Ghz? כי אני חושב שדווקא פה כן שווה לי להוסיף

300 שקל וללכת על מעבד 2.8Ghz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני אמנם מבין מחשבים אבל מסתבר שאני לא מומחה... ::)

כשאתה אומר ספק ג'נרי- מה הכוונה?

לגבי המעבד אתה מתכוון שאני ארד ל-2.6Ghz? כי אני חושב שדווקא פה כן שווה לי להוסיף

300 שקל וללכת על מעבד 2.8Ghz

ספק ג'נרי זה ספק של חברה לא ידועה שיש לו סיכויים טובים ביותר לעשות בעיות חשמל למחשב

אתה לא באמת תרגיש בהבדל בין 2.66 לבין 2.8. ממש לא שווה להוסיף בשביל זה 300 ש"ח, אלא אם כן המעבד מסדרת ה9XX, ואז תקבל מעבד יותר קריר ויותר מתקדם טכנולוגית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין 7900GT לX1800GTO הוא תהומי, ולא רק מבחינת ביצועים. הX1800GTO הוא צרכן אנרגיה נוראי, וגם נותן יחס עלות ביצועים עלוב בהתחשב בזה שיש היום X1800XT ב500 שקלים יותר. הצעתי את ה7900 ולא את הX1800XT בגלל שאני לא בטוח שהHEC TRT יחזיק כרטיס מסדרת X1800 יחד עם 805. אז כל הכבוד - חסכת בכרטיס המסך, תצטרך להשקיע בספק+מארז עוד 250 שקלים.

אבל די, אמרתי את כל מה שיש לי. אתה לבדך עכשיו.

אני עומד מאחורי המפרט שהצעתי לך בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שעדיף יותר זכרון, תמיד עדיף יותר זכרון

לפחות לפי המאמר הזה לא תמיד יותר הוא עדיף - תלוי בשימושים ובמפרט, כי לעיתים הוא יכול אפילו לפגום בביצועים - אבל רק במקרים מסויימים מאד 2GB יקנו יתרון כלשהו על פני 1GB. זה בכל מקרה המצב כיום (בעידן הטרום-ויסטה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובעידן וויסטה? כשצריך רק 512 מגה ראם כדי להריץ ת מערכת ההפעלה בלי AERO?

סה"כ המפרט של הד"ר מעולה. בתנאי שאתה . למה לקנות כרטיס מסך high end אם הבנאדם לא גיימר? רק בגלל שיש תקציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...