צריך ללחוץ על כפתור במקלדת שמקשי הF יעבדו, אפשר לשנות את זה? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך ללחוץ על כפתור במקלדת שמקשי הF יעבדו, אפשר לשנות את זה?

Nirinet

Recommended Posts

יש לי איזה מקלדת מוזרה ומקשי הF משמשים לדברים שונים, נגיד F4 זה "New" , F5 "open".... כדי שהשימוש בהם יהיה שימוש במקשי הf צריך ללחוץ על כפתור בצד "F lock" , עכשיו השאלה שלי היא אם אני יכול לעשות שהם ישמשו קודם כל כמקשי F ואם רוצים לעשות את השימושים שכתובים עליהם אני אצטרך ללחוץ על הכפתור בצד, (להפוך את הסדר שלהם)

אני מקווה שהבנתם מה אני שואל כי לא יכולתי לנסח את זה יותר טוב, האם אפשר לעשות זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* You MUST have Intellitype Pro 5.2 or higher installed.

Click the following for the 32 bit version or 64 bit version;

* This method will work on both PS2 and keyboards;

* The mappings only take effect after 2000/XP/Server 2003 has loaded;

* You must be able to install the Intellitype Pro version onto a supported OS. See the system requirements for Intellitype Pro for a list of supported Operating Systems

* Your keyboard must be supported by Intellitype Pro. If it is not, then your success may be limited

* This will not work on applications that use DirectInput, as applications that use this interface expect scan codes/hid codes directly from the hardware. As a result, it bypasses Intellitype Pro or the Scan Code Mapper completely.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלום לא עוזר, העתקתי את הקבצים שם לאן שצריך, עשיתי ריסטים והכל...

לא משנה, שאלה יהיו הבעיות במחשב שלי... לא משו חשוב, פשוט קצת מעצבן...

תודה בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של סטנדרט, זה כפתור כמו הNUM LOCK. תחשוב שהיו מבטלים לך את הNUM LOCK, זה היה מציק לא?

כולה לוחצים על F LOCK ואז זה חוזר להיות רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...