מחסום ווטש - מוסר או שנאה? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחסום ווטש - מוסר או שנאה?

bla7

Recommended Posts

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח הוא מחק את ההודעה שהייתה מעל כדי שזה יראה כאילו אני רושם את זה ל Milford Cubicle.

צביעות.. לא?

לIG, Burton, Jet Li ושאר האנטישמים: תזהרו בקיצוניות שלכם, בדעות שלכם, ובמעשים שלכם. דעו שאתם הולכים על קרח דק - המרחק בין הדיעות שלכם ("ערבי הוא כלב") לבין השמדת עם על רקע אתני (רציחת אדם בשל גזע/מוצא) הוא כל כך קרוף..., אך שקוף שאין לכם מושג על כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי מצחיק זה שימוש לא נכון במילים כמו אנטישמי

אנטישמי הוא מישהו שנגד השמים

גם ערבים ועברים הם שמיים אז איך בדיוק הם אנטישמים?

ודווקא אנטישמי הפך למושג שהוא רק אנטי-יהודי ולא נועד לשימוש כנגד ערבים

אז מי שאנטישמי פה זה השמלאנים

ולשמלאנים פה - לא משנה איך תהפכו את זה תצבעו את זה ותכסו את זה - הדעות שלכם תומכים בצד האויב. ולא אתם לא אמורים להיות אובייקטיבים אתם אמורים להיות בעד העם שלכם ואם אתה רוצים להיות מזוכיסטים אז טוסו לנו מהחיים והארץ

משל להסביר מה זה שמלאני -

ספינה אחת הפליגה בים לכיוון מדינה מרוחקת ופתאום אחד הנוסעים החליט לעשות חור בתא שלו וכולם ניסו לעצור אותו והוא אמר שמה אכפת להם זה התא שלו והוא רוצה חור ולא הבין שהחור שלו יהרוג את כולם

המוסריות הצבועה שלכם תהרוג את כולנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יו איזה מזל .....אם סבא וסבתא שלך (שהם ניצולי שואה) בעד השמדת הערבים אז זה בסדר....

איזה מזל שהם בעד.....ממש ....הרגעת אותי לגמרי אחרת זה היה נשמע לי כמו גזענות

לא נראה לכם שהגיע הזמן להפסיק לתרץ את כל מה שאנחנו עושים בשואה....

זה לגטימי להיות ימני אבל בואו נמצא תרוץ אחר חוץ מ "עברנו את השואה אז מגיע לנו"

ואם תתחילו לחשוב בצורה הגיונית תגלו שאם לא היתה שואה לא היתה מדינת בכלל

לי לא איכפת אם הם בעד או לא, פשוט ציינתי את זה כדי לתת דוגמא שלא כל האנשים שעברו את השואה מוכנים לתת לאוייבם שלם את המדינה שאמורה להגן עליהם מפני שואה שנייה. ובאמת שאם לערבים היה היכולת הם היו כבר מזמן עושים לנו שואה שנייה.

ובכלל, אני לא הזכרתי ראשון את השואה, ואני לא לוקח אותה כשיקול שצריך להתייחס אליו בכול עניין ועניין. מבחינתי ההיסטוריה מתרחשת כדי ללמד את הדורות הבאים את הלקח, כדי שהם ישתפרו. השואה הייתה ונגמרה. עכשו צריך להימנע ממצב דומה- לדוגמא ממתן זכויות שוות לכל דורש (ערבי), שבהזדמנות הראשונה שתהייה לו יצביע בעד חיסול הריבונות היהודית (ואני לא מתכוון לדת, אני מתכוון ללאום).

מדינה יהודית הייתה קמה בכל מקרה. המנדט הבריטי הייה מסתיים בשלב מסויים והישוב היהודי בארץ הייה מכריז על עצמאות גם בלי ההחלטה העקרונית של האו"ם.

IG, זה לא יפה שאתה מעליב ככה את הקופים..

הקופים לא בוגדים בבני מינם, משמשים גייס חמישי ומשתפים פעולה עם מינים אחרים שמנסים להשמיד אותם..

צודק. גם קוף לא יתפוס ככה תחת ויחשוב שבגלל שהוא תורם לפורום בנושא אחד (או 10...) יהיו לו הנחות, הטבות וכבוד מיוחד בנושאים אחרים...

Avinoam, גם שאר המנהלים תורמים לפורום, ואף אחד מהם לא התלונן על זה שלא הסכימו איתו בפורום "כללי"!

חוץ מזה, זה שאתה קורא לחצי מהמגיבים פה אנטישמים ומשווה אותם לנאצים זה מבחינתי יותר מעליב מ"קוף".

משהו הזכיר צביעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולשמלאנים פה - לא משנה איך תהפכו את זה תצבעו את זה ותכסו את זה - הדעות שלכם תומכים בצד האויב. ולא אתם לא אמורים להיות אובייקטיבים אתם אמורים להיות בעד העם שלכם ואם אתה רוצים להיות מזוכיסטים אז טוסו לנו מהחיים והארץ

אין שום דבר רע באובייקטיביות !

אבל יש פה מספר שמאלנים - שכמו זונות ווטש - הם בכלל לא אובייקטיביים, אלא סובייקטיבים וקיצוניים לחלוטין, לטובת האויב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאין שום דבר באובייקטיביות אבל זה דבר שלא קיים בסכסוך הזה לכולם יש אינטרס

לנו יש אינטרס לחיות

להם יש אינטרס להרוג אותנו

ובלגים שוודים וכל אלה שהשמלאנים חושבים שהם אובייקטים גם לא אובייקטים

עד שלא נמצא חייזרים שהם היחידים שיהיו אובייקטיבים אין דבר כזה שמישהו אובייקטיבי יפקח על המחסומים

אני לא מצליח להבין מה האינטרס האמיתי של שמלאנים להיות נגד העם שלהם.... צומי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לIG, Burton, Jet Li ושאר האנטישמים: תזהרו בקיצוניות שלכם, בדעות שלכם, ובמעשים שלכם. דעו שאתם הולכים על קרח דק - המרחק בין הדיעות שלכם ("ערבי הוא כלב") לבין השמדת עם על רקע אתני (רציחת אדם בשל גזע/מוצא) הוא כל כך קרוף..., אך שקוף שאין לכם מושג על כך

א. זה רק אני או שכתבת את ההודעה גם לעצמך וקראת לעצמך אנטישמי? :screwy:

ב. "תיזהרו במעשים שלכם"?? WTF??

על מה לעזאזל אתה מדבר? איזה מעשים בראש שלך?

ג. "השמדת עם על רקע אתני"?? אתה בכלל קורא את מה שאתה כותב או את מה שאנחנו כותבים?

אם זה מה שאתה חושב אז אתה באמת סתום, או שסתם משהו קרא לך בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה רק אני או שכתבת את ההודעה גם לעצמך וקראת לעצמך אנטישמי? :screwy:

ב. "תיזהרו במעשים שלכם"?? WTF??

על מה לעזאזל אתה מדבר? איזה מעשים בראש שלך?

ג. "השמדת עם על רקע אתני"?? אתה בכלל קורא את מה שאתה כותב או את מה שאנחנו כותבים?

אם זה מה שאתה חושב אז אתה באמת סתום, או שסתם משהו קרא לך בראש.

חח הוא פשוט מחק את ההודעה כדי שזה יראה ככה.

עזוב בן אדם מתוסבך. שמחפש צומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rule The עלית עלינו, גאון.

אתה לא מצליח וגם לא תצליח כי אתה ואנשים אחרים בחיים לא תכניסו לראש את הקונספט של ערך עליון מחיים.

שימו לב שהשמאל אף פעם לא מאשים את הימין בכלום, ואפילו מוכן לכבד את הדעה שלו, הוא נלחם רק בימין הקיצוני.

מצד שני הימין הקיצוני וגם הלא קיצוני תמיד יאשים את השמאל בהכל, ויכליל את השמאל הקיצוני עם השמאל הלא קיצוני בכל הזדמנות כדי לצאת צודק.

תסלחו לי אבל זה מגעיל.

לדוגמה מחסום ווטש, אני בטוח שגם אחרי כל הדיון המפגר הזה רוב הימין חושב שזה ארגון שהשמאל תומך בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rule The ,

בקשר שלמאל בוגד - כל הכבוד, פשוט בראבו, מה אני אגיד לך, גילית את אמריקה.

אתה לא מסכים עם הדעות הפוליטית שלי אז במקום שתילחם על כך שאני אוכל להגיד אותה(כמו שצריך בדמוקרטיה - עיין ערך פלורליזם), אתה קורא לפאשיזם. אני מאחל לך שתחייה במדינה פאשיסטית - אם זה מה שאתה רוצה הלוואי שתקבל את זה. רק שזה לא יהיה בישראל.

מה האינטרס של השמאל? להביא את מדינת לגבולות בטוחים, תחת פריחה כלכלית, לשפר את החינוך, ולהפריד דת ומדינה.

רב השמאל לא חושב שבעזה או ביהודה ושמרון יהיה רוב יהודי בטווח הנראה לעין. השמאל רואה באיזורים הללו קן צרעות.

לכן השמאל רוצה לצאת משם.

השמאל מתעסק במציאות ובפרקטיקה ולא בפנטזיות כמו מדינת השלמה, או בגירוש הפלסטינאים לירדן או בפיצוץ סכר אסוואן.

אני חושב שרוב הוויכוח בין ימין ושמאל מתמצה בשאלה האם גבולות ~67 (עם תיקוני גבולות) יהיו הגבולות של המדינה הוא רק ארץ השלמה.

OVERLOAD אני לא מסכים איתך שיש ערך עליון מחיים.

ובקשר לימין הקיצוני - גם מרזל שם את ביבי בכפייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שרוב הוויכוח בין ימין ושמאל מתמצה בשאלה האם גבולות ~67 (עם תיקוני גבולות) יהיו הגבולות של המדינה הוא רק ארץ השלמה.

לא נכון, השמאל אוהב להתכופף ולקבל קסאמים מאחורה, ככל הנראה.

ואין קשר לשום "קן צרעות", אלא אם אתה רוצה לברוח גם מאשקלון, ואז מת"א, ואז מכל ארץ ..

אה, סליחה, שכחתי שהשמאלנים הם כלכך תמימים וטיפשים שהם חושבים שהמוסלמים הפנאטיים פשוט יהפכו להיות יונים צחורות ושוחרות שלום ברגע שניתן להם את עזה ואיו"ש.. ::) :-\ :nixweiss::s07::screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OVERLOAD אני לא מסכים איתך שיש ערך עליון מחיים

צודק, התכוונתי שיש ערכים חשוביל לא פחות מחיים.

כי לחיות בלי להיות אנושי זה לא לחיות.

לא נכון, השמאל אוהב להתכופף ולקבל קסאמים מאחורה, ככל הנראה.

מה בדיוק הקשר? אתה מדבר כמו ילד קטן.

אה, סליחה, שכחתי שהשמאלנים הם כלכך תמימים וטיפשים שהם חושבים שהמוסלמים הפנאטיים פשוט יהפכו להיות יונים צחורות ושוחרות שלום

ממתי השמאל חושב כך?

חוץ מהשמאל הקיצוני אף אחד לא חושב כך, ואתה פשוט מכליל את שני הקבוצות כמו שאתה ואחרים עושים כל פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שהשמאל אף פעם לא מאשים את הימין בכלום, ואפילו מוכן לכבד את הדעה שלו, הוא נלחם רק בימין הקיצוני.

מצד שני הימין הקיצוני וגם הלא קיצוני תמיד יאשים את השמאל בהכל, ויכליל את השמאל הקיצוני עם השמאל הלא קיצוני בכל הזדמנות כדי לצאת צודק.

תסלחו לי אבל זה מגעיל.

השמאל לא מאשים אף אחד בשום דבר... אין הבחנה מינימאלית בין טוב ורע... כאן לא טוב לי- אז אני זז למקום אחר... זה לא התמודדות עם בעייה, זה הדחקה ובריחה ממנה.

אני כימני לא מאשים את השמאל (המתון) בשום דבר. אני אישית תמכתי ברעיון של רבין, רק שבסוף זה התפקשש לו, והמנהיג הגולה שחזר כדי לעשות איתנו שלום התגלה כרוצח, שקרן וממש לא אחד שמעניין אותו שלום. אני גם הייתי בעד ההתנתקות באופן עקרוני, אבל הדרך שבה זה בוצע והעובדה שעד היום לא נמצאו פיתרונות הולמים למפונים (זה מה שהימין התריעה ממנו...), פשוט לא בסדר ולא הייה צריך להיות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...