מחסום ווטש - מוסר או שנאה? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחסום ווטש - מוסר או שנאה?

bla7

Recommended Posts

-למה שיפול? אני אפילו לא קרוב לאזור ההוא וגם אם כן יש הרבה הרבה יותר סיכוי שמחר אני ימות בתאונת דרכים מאשר מקסאם!

וואו

גם איכפתיות וגם קומון סנס במשפט אחד...

אתה מדבר כאילו קסאמים הם "דבר שקורה", גזירה משמיים

כמו תאונות דרכים וזיהום אוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר להגיד שהיינו (כאן אני לוקח קצת קרדיט, למרות שמדובר בעיקרון על אנשי העליות) תחת כיבוש זר של טורקיה ובריטניה

ועדיין יהודים לא התפוצצו באוטובוסים מלאים בריטים או ערבים

הכי קרוב זה יהודים שהתאבדו בכלא אחרי שקיבלו גזר דין מוות

בקשר לח"כים הערבים, אם מישהו במדינה הזאת היה אוכף את העקרונות של דמוקרטיה מתגוננת כולם או רובם היו מוצאים את עצמם מחוץ לכנסת ואולי אפילו ללא אזרחות

יהודים כן עשו פיגועים :nixweiss:

וממתי השלטון הבריטי החזיק אותנו במקום הכי צפוף בעולם בלי עבודה ובתנאים משפילים והיה מפציץ עלינו עם תותחים וטילים ממטוסים? לא זכורים לי מקרים כאלו ::)

בקשר לח"כים הערבים, אם מישהו במדינה הזאת היה אוכף את העקרונות של דמוקרטיה מתגוננת כולם או רובם היו מוצאים את עצמם מחוץ לכנסת ואולי אפילו ללא אזרחות

והם הפרו בדיוק מה?

וואו

גם איכפתיות וגם קומון סנס במשפט אחד...

אתה מדבר כאילו קסאמים הם "דבר שקורה", גזירה משמיים

כמו תאונות דרכים וזיהום אוויר

אתה חושב שתאונות אוויר וזיהום אוויר זאת גזירה מהשמים? :s07: את שניהם אפשר וצריך למנוע! או לפחות לצמצם למינימום שבמינימום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: דבר אחד אפשר להגיד לזכותך: אתה עיקבי...

ואני ממש לא רוצה להתחיל ולפרט את הדברים בגנותך...

א. יהודים לא עשו פיגועים נגד אוכלוסיה אזרחית

ב. הבריטים היו מעצרים ושמים מחסומים בדיוק כמו צה"ל- אחרי פעולות של האירגונים נגד המשטרה\ שלהם

ג. לא התחילה להפציץ את הערבים בשביל הכיף, זה הערבים שהתחילו להתפוצץ ברחובות בלי סיבה.

ד. אני מאחל לך שתהייה בפיגוע, או מישהו קרוב אילך יהייה בארוע כזה, ואני ממש לא מאחל דברים כאלה לאנשים בד"כ. לך פשוט מגיע... בדיוק כמו לזונות וואטש.

ה. עושים הכל בגדר האפשר כדי למנוע תאונות- מה לעשות שיש גבול להבנת החומר ולא יודעים תמיד לחזות מראש כישלונות של בלמים, כנפים, מנועים וכו... אם היו עושים הכל כדי להפסיק טרור, שזה מעשה חלאה בניגוד לתהליך טבעי של התעייפות החומר, אז לא אתה ולא הערבושים הייתם חיים! אבל בגלל חוקי צער לא הורגים אותם סתם, אלא רק את הפעילים.

ו. אתה פשוט מטומטם ואני באמת לא מכוון להמשיך את הדיון הזה. אתה אפילו לא שווה תגובה. פשוט למען הקוראים רציתי להבהיר עד כמה אתה מטומטם, ולהפריח את השקרים והעיוותים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Jet Li, כמה נקודות:

-ההשוואה לנציזים היא רק מבחינת האידיאולוגיה ולא המעשים

-קודם כל ממש לא כולם ככה,שנית היו מקרים כאלו במלחמת וויטנאם :nixweiss: תבין לבד אתה חייב בלי כסף,בלי עתיד,בלי תיקווה ותחת שילטון זר שמדכא אותך מה הייתה עושה אילו איראן הייתה משטלת על המדינה שלנו? כנראה הייתה עושה הכל כדי שהיא תעוף מכאן נכון? אז תחשוב שזה מה שהם מנסים לעשות ומי שלא עשוה אז מקווה לכך :-\

-מעניין מי בחר את השכנים האלו ::)

-יש לך טעות כאן חבר כנסת מייצג לא את המדינה אלה את הבוחרים שלו את המדינה מייצג הנשיא!

-למה שיפול? אני אפילו לא קרוב לאזור ההוא וגם אם כן יש הרבה הרבה יותר סיכוי שמחר אני ימות בתאונת דרכים מאשר מקסאם!

-תזכיר לי מי אלו הנשים בירוק?

-נכון,יש בעיה חינוכית גם בצד שלהם וגם בשלנו! ושוב אני לא בעד פיגועים או משהו כזה אבל אני נגד פגיעה באוכלוסיה שלא עשתה דבר ולדיעתך ברוב מדינות העולם לישאל קוראים פלסטינה(AKA המדינה של אלו שיושבים עכשיו בעזה) ::)

האידולאגיה של הנאצים הייתה ההעליונות של ההארים שהם הגזע השולט ויש להם את הגנים הכי טובים.

איזה אידיאולגיה יש לנו עם הנאצים? ואיך אתה מקשר אותה עם מה שקורה במחסומים. מה שקרה בתקופה השואה לא מתקשר למה שהולך בשטחים. היהודים לא היו עניים היהודים היו בעלי ממון רב בשואה. היהודים לא עשו לאף אחד רע. היהודים היו חלק מהעם. הייתי באמת רוצה לדעת איך האידיאולגיה של הנאצים ומה שקורה היום מתחבר אצלך?

ולמה זאת בעיה שלנו אם אין להם אוכל שתיה פרנסה. זאת לא תפקידה של מדינת . אלא ממשלת החמאס צריכה לדאוג להם. התנתקנו מעזה. איזה אחריות יש לנו שם? למה הם לא באים בתלונות לצד המצרי. לא משלמים טוב כמו הישראלים?. הרי למה הייתה כל ההתנתקות. כל גוש קטיף שלהם. במקום לפתח את האיזור היפה הזה הם פשוט יורים קאסמים ממנו לשטח . לאן נעלמים כל התרומות של המליארדי דולרים לרשות? כל כספי הסיוע. איך הם עדיין חיים בכזאת תת רמה עם כל התרומות שהם מקבלים. ולמה צריכה לטפל בהם ולהשקיע בהם. יש להם את הרשות שצריכה לדאוג לאינטרס הפלסטיני לא .

יש גבול לייצוג. יש גבול! כל חבר כנסת לא משנה איזה פלח בעם הוא מייצג הוא מייצג קודם כל את המדינה. חבר כנסת צריך לתרום למדינה לא לצאת נגדה. ואם החברי כנסת שלנו לא היה חשוב להם הכיסא כל כך. אולי הם היו מוכנים לסכן אותו בשביל להגן על הדמוקרטיה שלנו.

מה הקשר לתאונות דרכים וקאסם. תאונות דרכים זאת בעיה של כל מדינה בעולם מנסה להילחם נגדה. אבל קאסם זה סיפור שונה לחלוטין. קאסם זה לא ברירה. קאסם זה פשוט התקפה של מדינה ואזרחיה. ושוב זה שאתה לא בטווח לא אומר שזה שולי. אם זה היה מגיע לתל אביב או לאיזור שלך איפה שכל המתחסדים היינו שומעים אותכם מדברים בצורה שונה. אבל זה על שדרות אשקלון אנשים סוג ב לאנשים כמוך זה בסך הכל קאסם חפץ מעופף בולשיט.

נשים בירוק זאת תנועה בהנהגת נטיה מטר שימנית בדעותיה תוכל לקרוא עליה http://www.womeningreen.org.il/ .

איך האוכלסיה לא עשתה שום דבר. האם האוכלסיה עושה משהו נגד הטרור? לא!

האם האוכלסיה מתנגדת לטרור? לא!

האם האוכלוסיה בחרה ברוב את החמאס שהוא אירגון טרור? כן!

האם האוכלסיה תומכת ברעיון להשמדת ישראל ופועלת על אותו עיקרון? כן!

אז האוכלסיה קיבלה את מבוקשה.

ומצידי שיקראו לנו איך שבא להם. העיקר אנחנו יודעים שאנחנו בארץ ישראל. שזה יותר חשוב ממה שהם חושבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG,אתה פשוט מטומטם בן שנה שלא יודע איך לדבר קודם תסיים את גן חובה ואז תחזור לדבר :s07:

ואם יש לך מילה אל תכתוב תגובה בכלל או שאין לך? ::)

Jet Li, עוד כמה נ"ק :)

-

האידולאגיה של הנאצים הייתה ההעליונות של ההארים שהם הגזע השולט ויש להם את הגנים הכי טובים.

אתה משווה ערבי לכלב ועושה יהודי כעליון עליו נכון? אתה אף פעם לא שמעת מורה אומר בשיעור הסטוריה או כל שיעור אחר ששונאים יהודים כי הם הכי טובים והמוח היהודי וכו? אם כן אז תחשוב שוב מה הקשר
הייתה ההעליונות של ההארים שהם הגזע השולט ויש להם את הגנים הכי טובים.

-

ואיך אתה מקשר אותה עם מה שקורה במחסומים
אתה לוקח בן אדם,פוגע בו,משפיל אותו וכל זה בגלל שאתה חושב שאתה טוב ממנו זה מה שהנאצים עשו לנו לא כך? הם חשבו שאנחנו זבל שצריך להיפטר ממנו! וכך הם ניסו!

-

ולמה זאת בעיה שלנו אם אין להם אוכל שתיה פרנסה.
אתה לוקח אוכלוסיה X זורק אותם לשטח Y סוגר את אותו השטח בלי איפשור העברת כספים,אוכל,תרופות והספקה אז האחריות אם משהו קורה בשטח ההוא היא עליך כי זה אתה שסגרת את שטח Y ואתה זה ששולט שם :nixweiss:

-

חבר כנסת צריך לתרום למדינה לא לצאת נגדה.
אתה יודע מה קורה למדינה שאין אופוזיציה בה?

-

מה הקשר לתאונות דרכים וקאסם. תאונות דרכים זאת בעיה של כל מדינה בעולם מנסה להילחם נגדה.
נסביר שוב,כמה בני אדם הקסאם הרג? אני אומר לא יותר מ10 בערך נכון?(לא שאני מזלזל אבל כבר תקרא)כמה אנשים מתים בשבוע מתאונות דרכים? משהו כזה ויותר!(אתמול רק מתו 4 ואולי גם יותר! :'() ובגלל מה כל האנשים מתים בתאונות דרכים? בעיות כבישים,תאורה,חינוך! אם למדינה היה "קצת" שכל היא הייתה משקיעה בזה או שאתה אומר שמי שנהרג בתאונת דרכים זה בסדר ומי שמקסם זה נורא ואיום? זה אותו דבר אחד משלך מת!!!!

-

איך האוכלסיה לא עשתה שום דבר. האם האוכלסיה עושה משהו נגד הטרור? לא!

האם האוכלסיה מתנגדת לטרור? לא!

האם האוכלוסיה בחרה ברוב את החמאס שהוא אירגון טרור? כן!

האם האוכלסיה תומכת ברעיון להשמדת ופועלת על אותו עיקרון? כן!

ממתי האוכלוסיה מטפלת בבעיות כמו טרור? אתה רואה מתכנת מחשבים שגר בNY נוסע לאפגניסטן הורג כמה טליבנים וחוזר ביום למחרת שוב לעבודה שלו? :s07:

אתה מתנגד לצה"ל? סביר להניח שלא :nixweiss: כנ"ל לאוכלוסיה הפלסטינית יש הרואים בטרוריסטים כצבא שלהם :-X

אתה מודע למה בכלל בחרו בחמאס? אם היו בוחרים בפתח גם הייתה אומר שהם בחרו בטרור זאת הייתה בחירה בין הגרוע לגרוע יותר איזו חוכמה להגיד את מה שאתה אומר ::)

האוכולוסיה לא פועלת ארגוני הטרור כן יש מאוד הרבה פלסטינאים שתומכים ברעיון של מדינה שלהם+בירה ירושלים(כשלהם) לצד מדינה יהודים עם כל השאר לזה אתה קורא להשמיד את המדינה? ומי שבעד השמדה טוטלית אז נסה שנייה לחשוב איך אתה חייב במצב שלהם שיש מחבל ואתה מקבל את העונש? וכל הסבל להם הם זוכים שם! תאמין לי יש אנשים שהרבה פחות מזה מספיק להם כדי להשמיד מדינה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משווה ערבי לכלב. אני לא הכללתי. אני משווה ערבי מוסלמי קיצוני באירגון טרור שרוצה לרצוח יהודים ופועל למטרה זאת. לפחות מכלב. לצואה שלו אפילו

מחבל. אימם שמטיף רצח. חמוש פלסטיני. וכל פסולת כזאת. וזה גם דעתי על הצד היהודי עם הרבנים שקוראים לרצח ערבים או כל מי שלא יהודי.

ערבים נוצריים אני רואה אותם כבני אדם. מוסלמים פשוטים שרוצים שקט ולא רוצים מלחמה אני רואה אותם כבני אדם. אבל לא מוסלמי קיצוני שרוצה להשמיד את מדינת . אותו אני רואה פחות מכלב.

מה הקשר למוח היהודי ולזה ששונאים אותנו. אז אנחנו חכמים. אז אחד המשאבים החזקים ביותר של זה המוח ההישראלי. נו אז. זה אומר שאנחנו יותר טובים מאחרים. כמו שבישראל יש אנשים חכמים מאוד גם בארצות אחרות. לא הבנתי את הקשר לזה לאידאולגיה של השטחים ותקופת השואה.

להגיע להשגים בעולם זאת הרגשת גאווה והאנשים ששונאים אותנו בגלל זה פשוט מחפשים סיבה לשנוא אותנו.

"אתה לוקח בן אדם,פוגע בו,משפיל אותו וכל זה בגלל שאתה חושב שאתה טוב ממנו זה מה שהנאצים עשו לנו לא כך? הם חשבו שאנחנו זבל שצריך להיפטר ממנו! וכך הם ניסו!"

איך הגעת למסקנה הזאת ממה שכולם רשמו.

הנאצים עשו לנו את זה בגלל שאנחנו יהודים. שום סיבה אחרת. כל מי שהיה יהודי בגרמניה סבל. האם היהודים התפוצצו באוטובוסים? האם היהודים ניסו לפגוע בגרמניה? ממש לא. היהודים רצו להיות חלק מגרמניה. אבל ליהודים היה מעמד של אנשים מכובדים והם היו אנשי ממון רב. וזה גרם לקנאה למשפחות גרמניות שראו את עצמם כיותר טוב והאשימו הכל על היהודים ולא על עצמם.

ובוא נחזור ל2006. יש מחסום מסיבה. זה לא שצה"ל או כנסת אמרה. איך אפשר למרר יותר את החיים של העם הפלסטיני. אני יודע בוא נשים מחסומים.

זה פשוט צורך ביטחוני למען שלום אזרחי . אף אחד לא רשם שאנחנו יותר טובים מהם פשוט אנחנו לא סומכים עליהם.

האם הם מושפלים. אני בטוח בזה. האם ההשפלה שלהם חוסכת לנו חיי אדם. כן כן כן. אם לא יהיה טרור אז הלחץ הבינלאומי על ישראל לפירוק המחסומים יהיה עצום. לנו אסור לעשות את הצעד הראשון כי פירוק מחסום אומר מעבר חופשי לאזרחים חפים מפשע ולמחבלים עם כוונות זדון. אז קודם שיתחילו להראות לנו נכונות לעשות משהו בשביל קבלת הביטחון.

זה מה שעיצבן אותי בתגובה שלך. מאוד עיצבן אותי.

מעבר קרני ושאר מעברים שמעבירים סחורות יום יום לפלסטינים. תרופות שתיה. כמה פיצוצים היו שם. כמה ניסיונות של מחבלים לפגוע בחיילים שם. באותו מעבר ששם מעוברות סחורות יום יום. אז מי שפוגע להם בסחורות זה לא אנחנו זה הם. הם פוגעים להם בשתיה תרופות ואוכל.

בקשר לפרנסה. אם אני לא טועה זה היה מחסום ארז שהיה שם פארק תעשייה. שהעסיק עובדים פלסטנים מי שוב התפוצץ שם וגרם לעוד בלאגן. כמובן הפלסטינים.

אז מי שגורם לבעיה הזאת זה לא מדינת ישראל אלא הפלסטינים בעצמם במו ידהם.

והמון פלסטינים התנגדו לתוכניות ההתנתקות לא בגלל "שטח כבוש" כי הם ידעו שברגע שגוש קטיף תתרוקן מיהודים כך גם הפרנסה מהחממות שהיהודים סיפקו להם ובגלל שהם עבדו אצל יהודים "בשטח כבוש" הם נחשבים כבוגדים.

מה הקשר אופיזציה.

החבר כנסת מרים דגל שחור ומתאבל עם יום הולדתה של המדינה. הוא יוצא נגדה במדינות אויב ותוקף אותה בכל דרך אפשרית. יש גבול לכל דבר. שיהיה באופיזציה אבל יש קו אדום שלא חוצים.

תאונות דרכים זה נושא כאוב מאוד מאוד במדינת ישראל. 500 בני אדם כל שנה. תסעו לאט ושאלוהים ישמור עליכם.

שוב איך קישרת את זה לקאסם. מה הקשר לתאונות דרכים וקאסם.

הקאסם לא הרג המון אנשים בגלל שהקאסם הוא כלי פרמטיבי. זה שהוא לא פגע זה רק בגלל שהיכולת לשלוט עליו או על הכיוון והאזור שהוא יפול היא אפסית כי זה כלי פרמטיבי. הוא נשלח בגלל עודף מוטיבציה לפגוע באזרחי ישראל ולמרר את החיים שלהם. וזה עושה את העבודה שהם רוצים.

האוכלוסיה זה הכח הכי חזק לטיפול בטרור.

הרי הטרוריסטים חיים בתוך האוכלסיה. אם אתה מחסל טרוריסט יבואו עוד 10 במקומו. אבל אם אתה גורם סבל לאוכלסיה בגלל הטרוריסט אז האוכלוסיה תצא נגדם. כרגע מי שדואג לאוכלסיה הפלסטינית הם ארגוני הטרור. חמאס ג'אד איסלמי ושאר טינופת אחרת. אז הם יהיו בעד האירגונים. לדוגמא מחבל התפוצץ צה"ל הורס את הבית למשפחה. האירגון טרור דואג למימון המשפחה ודואג להם לבית חלופי והמעמד שלה באיזור עולה.

תיקח את זה מאירגוני הטרור. אתה תגרום לאוכלסיה לצאת נגדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-

אני לא משווה ערבי לכלב. אני לא הכללתי. אני משווה ערבי מוסלמי קיצוני באירגון טרור שרוצה לרצוח יהודים ופועל למטרה זאת. לפחות מכלב. לצואה שלו אפילו

מחבל. אימם שמטיף רצח. חמוש פלסטיני. וכל פסולת כזאת. וזה גם דעתי על הצד היהודי עם הרבנים שקוראים לרצח ערבים או כל מי שלא יהודי.

ערבים נוצריים אני רואה אותם כבני אדם. מוסלמים פשוטים שרוצים שקט ולא רוצים מלחמה אני רואה אותם כבני אדם. אבל לא מוסלמי קיצוני שרוצה להשמיד את מדינת . אותו אני רואה פחות מכלב.

זה כבר נשמע הרבה יותר טוב

-

מה הקשר למוח היהודי ולזה ששונאים אותנו. אז אנחנו חכמים. אז אחד המשאבים החזקים ביותר של זה המוח ההישראלי. נו אז. זה אומר שאנחנו יותר טובים מאחרים. כמו שבישראל יש אנשים חכמים מאוד גם בארצות אחרות. לא הבנתי את הקשר לזה לאידאולגיה של השטחים ותקופת השואה.

להגיע להשגים בעולם זאת הרגשת גאווה והאנשים ששונאים אותנו בגלל זה פשוט מחפשים סיבה לשנוא אותנו.

הקשר הוא שאומרים"אנחנו יהודים יש לנו את המוח הכי חכם מכולם..." זאת לא התנסות?זאת לא חשיבה על כך שיהודי עליון מאדם אחר?

-

"אתה לוקח בן אדם,פוגע בו,משפיל אותו וכל זה בגלל שאתה חושב שאתה טוב ממנו זה מה שהנאצים עשו לנו לא כך? הם חשבו שאנחנו זבל שצריך להיפטר ממנו! וכך הם ניסו!"

איך הגעת למסקנה הזאת ממה שכולם רשמו.

הנאצים עשו לנו את זה בגלל שאנחנו יהודים.

הם עשו את זה בגלל שיהודים הם עם שמי(שחום עור)הם היו נגד כל השמים שזה כלל את הערבים ואת אפריקה אבל הם התנפלו הכי חזק על היהודים בגלל השנאה היותר גדולה בגלל שהם היו בבית וערבים היו ברובם במזרח התיכון-אפריקה! כמובן גם בגלל שהאמינו שבגלל היהודים הם הפסידו בWW1

-

זה פשוט צורך ביטחוני למען שלום אזרחי .
הטרור העולמי מאוד מעוניין לפגוע בארה"ב כנראה אפילו יותר מבישראל! אבל איך ארה"ב עדיין קיימת בלי פיגועים יום יום אבל עדיין מאפשר לכל אדם שרוצה להיכנס לארה"ב(כמובן עם ויזה)? כי הם פשוט עושים בדיקות וזהו,נגיד מחר ירצו להיכנס 50,000 פלסטינאים לישראל הם יעברו את כל בדיקות הביטחון יתנו להם? כנראה שלא!

-

תקרא מה שכתבתי לפני זה,היו נותנים להם נמל(אפילו עם בקרה של UN או שלנו)היו נותנים להם מעבר חופשי לכל מקום(כמובן אחרי בדיקות בטחוניות כמו שכולנו עוברים) :nixweiss:

אתה יודע שלא מזמן היה חרם נכון? אז בזמן ההוא לא העבירו סעד בכלל ככה שאל תגיד שכל הזמן מעבירים

-

מה הקשר אופיזציה.

החבר כנסת מרים דגל שחור ומתאבל עם יום הולדתה של המדינה. הוא יוצא נגדה במדינות אויב ותוקף אותה בכל דרך אפשרית. יש גבול לכל דבר. שיהיה באופיזציה אבל יש קו אדום שלא חוצים.

בטח שמותר לו להתנגד לדברים שהמדינה(או הרוב במילים אחרות)אומרת/עושה לשם כך קיימת האופוזיציה! הקו האדום זה הגבול בין דיבורים ליישום לדוגמא עם נגיד ח"כ X רוצה להשמיד את אז הוא מעביר מידע מודעיני/מעביר כספים/מסכל של ישראל אז הוא עובר את הגבול כל עוד הוא מדבר זה לא נחשב כי הוא לא מסכן את ביטחונה של המדינה ריאלית

-

ב איך קישרת את זה לקאסם. מה הקשר לתאונות דרכים וקאסם.

שעדיף שנדאג לדברים "קצת" יותר חשובים מאפשר לכמה טילים ולא צריך לעשות מזבוז(קסאם)פיל(פצצה גרעינית) גם זה חשוב אבל העניין של תאונות דרכים יותר,הרבה יותר !

*יש שנים ובכלל בממוצע המספרים הרבה יותר גבוההים מ500 בשנה(לזכרוני לפחות :P) :-\

-

האוכלוסיה זה הכח הכי חזק לטיפול בטרור.

אין שום מקום בעולם בו האוכלוסיה מתמודדת עם פשע וטרור ולא המשטרה/צבא! :nixweiss:

מי שצריך לטפל בטרוריסטים זה או צה"ל או המשטרה הפלסטינית(שבתנאים האלו לא יכולה לתפקד) וצה"ל לא יכול לפגוע באזרחים חפים מפשע בגלל שהוא רוצה לפגוע בטרור אם הוא רוצה לפגוע בטרור שיפגע ישירות בו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JET LI

אני מסכים איתך, ואני שמאלני ב 95% אחוז.

אבל כל מה שאמרת נכון רק לגבי טרוריסטים, ואתה עדיין ל מבין שהאוכלוסייה הפלסטינאית כמו היהודים באירופה רוצה להשתלב במדינה היהודית שלנו. עד לפני האינטיפדות המצב בעזה היה מצוין והשילוב בין האוכלוסיות הצליח יחסית, כולם חיו בעושר ואושר יחסית ואנשים לא מתו מרעב או מלמחמה כמו היום..יחסית.

אתה חושב, לפחות זה מה שהבנתי, שכל הפלסטינאים באים נגדך ואתה לא מבין שאת הטרור ממנים מדינות אחרות בעולם, והטרוריסטים עצמם הם או אנשים שסבלו הרבה עד שלא נשאר להם למה לחיות או אנשים שעברו שטיפת מוח של הדת הקיצונית שלהם, עד לפני כמה שנים אנשים בעזה לא קמו בבוקר והחליטו להתאבד.

בגלל זה אתה אומר דברים לא הגיוניים כמו " לכות בערבי עד שיבין מה הוא צריך לעשות במחסום זה בסדר", כי אתה לא מבין שהערבי הזה יכל להיות בן אדם שווה בדיוק כמוך (תתפלא), זה שהוא יכל להיות מחבל לא נון לך לגיטימצייה להתיחס אליו כאל אחד, כי אם תתיחס אליו כך זה מה שהוא יהיה ואיך אפשר להאשים אותו?

ואם תפציץ בית של אב שהלך להתאבד בתל אביב, אתה לא תפחיד את הילדים שלו ותגרול להם חשוב פעמיים, אתה רק דוחוף אותם לכיוון ההפוך עד שהם יחליטו גם לנסוע לתל אביב.

כי כשהם יתחילו למות בהמונים ברחובות של ערים סגורות, תהיה סיבה לקרא לשטחים גטו באמת (היום רק השמאל הקיצוני קורא לזה כך).

ואז זאת תהיה בעיה שלנו. וגם בגלל שלחלק מהאוכלוסייה בארץ עוד יש מצפון.

אגב: עכשיו היה שחר אדום, נפל להם הקאסם בשטח שלהם LOL...

assassino

אתה לא יכל למדוד חשיבות במספר הרוגים.

ובמצב כזה שיש לך איום מכל מדינה סביבך ואירן במיוחד אתה לא יכל להגיד שתאונות דרכים חשובות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

assassino

כשאתה יוצא ללא הודעה, ללא אישור ועל דעת עצמך למדינת אויב (לצורך העניין סוריה), מביע תמיכה בארגון טרור שחרט על דגלו השמדת מדינת .

או כשאתה רץ בבחירות לכנסת תוך הצהרות שאתה תומך בשלטון חליפה (שהוא כמובן הדבר הכי רחוק מדמוקרטיה)

או כשאתה נפגש עם מנהיגי ארגון שמוגדר ארגון טרור ע"י כל מדינות העולם כולל אירופה ה"נאורים", ומביע תמיכה במאבק שלהם נגד המדינה שממנה אתה מקבל משכורת

שלושת אלה הם עזמי בשארה, איברהים צרצור ואחמד טיבי בהתאמה

אתה רוצה להגיד לי שלפי העקרונות של דמוקרטיה מתגוננת לא היית צריך להעיף אותם לעזאזל מכיהון כח"כ ולשפוט אותם?

בקשר לבריטים, לא אמרתי שיהודים לא עשו פיגועים, הם פשוט לא כוונו למטרות אזרחיות ולא לפגוע באזרחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכל למדוד חשיבות במספר הרוגים.

באמת?

מי מקרה חמור יותר רצח בן אדם רגיל או רצח 50 בני אדם רגילים?! לדעתך זה אותו דבר? :-\

ובמצב כזה שיש לך איום מכל מדינה סביבך ואירן במיוחד אתה לא יכל להגיד שתאונות דרכים חשובות יותר.

אתה רוצה להגיד לי שתאונות דרכים זה כלום והקסאם הכל יכול בעיה גדולה יותר?

:nono:

כשאתה יוצא ללא הודעה, ללא אישור ועל דעת עצמך למדינת אויב (לצורך העניין סוריה), מביע תמיכה בארגון טרור שחרט על דגלו השמדת מדינת .

הבעת תמיכה בדעה של מישהו זה לא מעשה שיכול לפגוע ריאלית בביטחון המדינה,מותר לכל אחד להביע דעת בכל נושא עד שהוא פוגע ריאלית בזכויות אחרות :nixweiss:

או כשאתה נפגש עם מנהיגי ארגון שמוגדר ארגון טרור ע"י כל מדינות העולם כולל אירופה ה"נאורים", ומביע תמיכה במאבק שלהם נגד המדינה שממנה אתה מקבל משכורת

כמו שכתבתי למלאה וגם מי משלם להם משכורת? המדינה? :lol: האזרחים משלמים להם את המשכורות! ומי בחר אותם? האזרחים :nixweiss:

אתה רוצה להגיד לי שלפי העקרונות של דמוקרטיה מתגוננת לא היית צריך להעיף אותם לעזאזל מכיהון כח"כ ולשפוט אותם?

לא :P

כי כל מה שהם עשו אמרו לא פוגע ריאלית במדינה!

בקשר לבריטים, לא אמרתי שיהודים לא עשו פיגועים, הם פשוט לא כוונו למטרות אזרחיות ולא לפגוע באזרחים

ומה עם מלון דוד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשין סבר שלא.

ממך ציפיתי להבחין בין אופוזיציה לגיטימית שלא מסכימה עם הדרך שבה המדינה מנוהלת, אבל המטרה שלה היא טובת המדינה, לבין בוגדים שהמטרה המוצהרת שלהם היא השמדת והקמת מישטר מוסלמי דיקטטורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-אתה יודע מה קורה למדינה שאין אופוזיציה בה?

נו יופי, אתה קורא לזה אופוזיציה? יש לך תמונה מאוד מאוד מעוותת של איך דמוקרטיה אמורה לפעול. לך תקרא כמה ספרים בנושא ורק אז תחזור לפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממך ציפיתי להבחין בין אופוזיציה לגיטימית שלא מסכימה עם הדרך שבה המדינה מנוהלת, אבל המטרה שלה היא טובת המדינה, לבין בוגדים שהמטרה המוצהרת שלהם היא השמדת והקמת מישטר מוסלמי דיקטטורי.

אהה קורא לחשין שמאלני קיצוני?

ואיך אתה מציע להפריד אותם? מבחינתי גם טיבי וגם מרזל לא צריכים להיות זכאים להתמודד על מקום כחבר כנסת. הבעיה ששניהם חכמים ויודעים איפה הגבולות המשפטיים ושוקלים את דבריהם כך שלא יתנגשו. מבחינתי פסילה של מועמד לכנסת הוא דבר חמור מאד.

אני לא רוצה להיות מדינה כמו איראן שמועצת חכמים צריכה לתת אישור למועמד הבובה שירצו לבחירות ה"דמוקרטיות".

אין לי בעיה לעומת זאת אם יעלו את אחוזה החסימה ל20 מנדטים למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

"בקשר לבריטים, לא אמרתי שיהודים לא עשו פיגועים, הם פשוט לא כוונו למטרות אזרחיות ולא לפגוע באזרחים"

ומה עם מלון דוד ?

אם אני לא טועה (ותתקנו אותי אם אני טועה) נינתה התראה בידי כוחות המחתרת היהודית לידי הבריטים לפנות את המלון רבע שעה לפני ההתפוצצות. יהודים מעולם לא ניסו לעשות טרור נגד כובשיהם.

ציטוט

"כשאתה יוצא ללא הודעה, ללא אישור ועל דעת עצמך למדינת אויב (לצורך העניין סוריה), מביע תמיכה בארגון טרור שחרט על דגלו השמדת מדינת .

הבעת תמיכה בדעה של מישהו זה לא מעשה שיכול לפגוע ריאלית בביטחון המדינה,מותר לכל אחד להביע דעת בכל נושא עד שהוא פוגע ריאלית בזכויות אחרות "

סלח לי, אבל לדעתי ללכת לסוריה שהיא מדינת אוייב ולהצהיר על תמיכה בה זה גם איום ריאלי להתפרקות פנימית של מדינת וגם טמטום ריאלי שלנו שנתנו לשמוק הזה להכנס לכנסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...