מחסום ווטש - מוסר או שנאה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחסום ווטש - מוסר או שנאה?

bla7

Recommended Posts

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי מושג מה הולך במחסום הזה אבל זאת התבטאות אומללה ללא ספק.

אני מנייח שההתיחסות לערבים משפילה מאוד, אבל לא מצדיקה את מה שהיא אמרה.

אני גם מאמין שהיה שם הרבה יותר מסתם העמדה של הערבים בשורות וקצת צעקות, ועיתון מעפן כמו "ידיעות" לא ממש יכל לספק מידע אמין במקרים כאלה.

אהבתי את תגובה 7:

7. וכשמתנחלים מקללים באותן קללות זה בסדר?

לפחות מחסום ווטש התנצל בשם אותה מפגינה. מועצת יש"ע מעדיפה לעצום עיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :angryfire: :angryfire:

אני שונא אותם !!@@

הייתי חייל במחסום שנה וחצי ואני אומר לכם האנשים האלה פשוט באים להפריע לנו לעשות את העבודה שלנו. כול הזמן שואלים אותנו אם אנחנו לא מתבישיים וכול מיני דברים בסיגנון. בכלל לא מעניין אותם שטחנו שם שמירות לפעמים יותר מ16 שעות ביממה וכול זה כדי שלא יכנסו מחבלים למדינה, פשוט לא אכפת להם!@@@

הם פשוט צצים פיתאום בחמולה כזאת משום מקום ומתחילים להתערב לנו בבדיקות שאנחנו עושים,מתנשאים עלינו כאילו כול אחד שם הוא הרמטכל או משהו כזה.

בקיצור, מוסר? ממש אבל ממש לא.

ולגבי ההתיחסות לערבים, תאמין לי כול מה שאנחנו עושים שם הוא על פי פקודות ברורות מאוד(מאוד) והבדיקות כולם הם לצורכי ביטחון בלבד(בהתחשב בזה שכול יום יומים תופסים איזה מחבל עם סכין ופעם בחודש חגורת נפץ-לא כול דבר מראים בחדשות...) ואנחנו לא צורחים עליהם וגם לא מכים אותם, לפעמים צריך ליצעוק או להרים את הקול כשאין ברירה כי לא תמיד הם שמים זין על מה שאנחנו אומרים להם עד שלא מרימים עליהם את הקול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי מספיק תוכניות על המחסומים לרוב הם(אגודה הזאת) צודקים :nixweiss:

החיילים מקללים,מרביצים,משפילים,עושים בעיות ועוד :-\

זה כמובן לא בכל המחסומים אבל יש :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטריקס זה סרט בדיוני אני ראיתי דקומנטריים שזה מן הסתם אמיתי :s07:

תתגייס לצה"ל, תעשה שירות בשטחים ואז תדבר

שטויות ממש לא צריך להתגייס לצבא בשביל לדבר/לדעת עליו דברים צא מהסרט שאתה חיי בו ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטריקס זה סרט בדיוני אני ראיתי דקומנטריים שזה מן הסתם אמיתי :s07:

חה

סרט דוקומנטרי מייצג את המציאות בהתאם לאיך שהבמאי רוצה שהמציאות תיראה

סלח לי אם אני מטיל ספק ברמת האובייקטיביות של נשות ווטש...

שנתיים וחצי שירתתי במחסומים ולא ראיתי מכות אפילו פעם אחת, צעקות כן אבל עדיין בגדר הסביר

מה כן ראיתי? ילדים מנסים להתפוצץ על חיילים, הברחות ונסיונות דקירה (שחלקם גם צלחו לרוע המזל)

מעניין שפעם אחת, באמצע אירוע כזה, הזדמן לנשות ווטש להיות במחסום והן פשוט קיפלו את המצלמות וטסו הביתה

שטויות ממש לא צריך להתגייס לצבא בשביל לדבר/לדעת עליו דברים צא מהסרט שאתה חיי בו ::)

אני כבר צופה מראש איך אתה תחטוף את השוק של החיים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא שוב אתה מה כתבתי ::)

ראיתי מספיק תוכניות על המחסומים לרוב הם(אגודה הזאת) צודקים

החיילים מקללים,מרביצים,משפילים,עושים בעיות ועוד

זה כמובן לא בכל המחסומים אבל יש

אני כבר צופה מראש איך אתה תחטוף את השוק של החיים

אתה מתחמק? :P

סלח לי אם אני מטיל ספק ברמת האובייקטיביות של נשות ווטש...

אחד מהסרטים היה של BBC איך נשות ווטש קשורות לזה?

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד מהסרטים היה של BBC איך נשות ווטש קשורות לזה?

:-\

תרשום מלכתחילה שהסרט הוא של BBC, אני אמור לנחש איזה חלק בפוסט שכחת לרשום?

בכל מקרה זה לא הופך אותו לסרט יותר אובייקטיבי, המציאות הרבה יותר מורכבת ממה שאתה רואה על המסך

ואני רציני לגמרי. עד שלא היית שם בעצמך אתה לא יודע על מה אתה מדבר, רוב הזמן נשות ווטש רק מפריעות לתפקוד המחסום (ובאופן אירוני מעכבות בעצמן את הפלסטינים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי מספיק תוכניות על המחסומים לרוב הם(אגודה הזאת) צודקים :nixweiss:

החיילים מקללים,מרביצים,משפילים,עושים בעיות ועוד :-\

זה כמובן לא בכל המחסומים אבל יש :-X

אני מצטער לומר לך אבל הסרטים והתוכניות "הדוקומנטריות" שלך שאתה רואה הם רחוקים מלהציג את האמת בשלמותה. הם מראים לך את החלק של הפיל שהם רוצים שתראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט התבטאות אומללה של מי שזו לא תהיה, אבל אין צורך לעשות פיל מזבוב.. תגובה 7 (שצוטטה כאן) היא נכונה מאוד בהקשר הזה.

לגבי מחסום ווטש, הרי שהארגון הוקם מסיבה מסוימת. אני מאמין שהנוכחות של הנשים הללו במחסומים בהחלט מציקה, על אחת כמה וכמה לחיילים ששומרים שם המון שעות ביום, לא נמצאים שם מרצונם (בשפת המעטה) ובאופן כללי הם ילדים בני 19 (במקרה הטוב) שנתנו להם בידיים וסמכות כלשהי.

מצד שני, גם חוקי התנועה יכולים להיות מאוד מציקים לפעמים, אבל תחשבו איפה היינו בלעדיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נדהם כל פעם מחדש.

מי הם שיגידו לנו מה זה מוסרי ומה זה השפלה.

יש סיבה שיש מחסום. לא בשביל למרר את הפלסטינים אלא כדי שלא יהיה פיגוע בגלל נבלה מתאבד.

אני פשוט שונא צביעות שמאלנית. הם פשוט מגעילים אותי.

מה היה קורה אם לא היה מחסום. אם לא היו בדיקות? אם לא היה פיגוע כל יום. גם ככה רואים בחדשות את הניסיונות שלהם להבריח לרצועה חומר נפץ.

פשוט מרתיח אותי. כאלו סתומות.

העם הפלסטיני סובל בגלל הטרור. וכל עוד שהעם הפלסטיני לא יצא נגד הטרור וימגר אותו. זאת התוצאה! בדיקות בטחוניות.

הם הביאו את זה על עצמם. ומדהים לראות יהודים יוצאים נגד זה כאילו כל מי שבמחסום ווטש חסין מפני פיגועים וקאסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקים את ארגון "נשות סווטש" שמהיום מפריע למאבטחים בכניסה לקניונים.

אם הפלשתינאים לא צריכים לעבור בידוק בטחוני גם אנחנו לא :hat::silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...