מה לדעתכם יותר שווה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לדעתכם יותר שווה

ארקדי גאיידמק

Recommended Posts

טוב היו 1000000000000000 דיונים בסיגנון לאחרונה אז תעשה חיפוש

אבל בעיקרון אם ל360 היו מישחקים בחינם ...כמו למחשב אז ה360-

אולי זה 4500 שקל אבל זה 4500 שקל ל5 שנים

אבל ביגלל שהפריצות ל360 לא בשלות עדיף לישראלי הממוצא להשקיע במחשב

פשוט שכל מישחק זה 500 שקל ה360 לא מישתלם

אני אישית מחכה לWII אבל אם היתי גר בארצות הברית היתי קונה את כל 3 הקונסולות בימקום מחשב

(ה360 שזמין כבר\הWII שיצא בסוף 2006 \והPS3 שאמור לצאת בסוף 2006 אבל בטח יצא בסוף 20006 :lol:)

בארץ מחירי המישחקים והקונסולות יקרים אז צריך לישקול טוב לפני שקונים קונסולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משיג משחקים מקוריים בחינם אז לדעתי עדיף אקסבוקס, אבל עדיין לא יצא צ'יפ וגם לא יצא בזמן הקרוב ככה שצרובים זה לא אפשרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס- לי אישית נמאס להשקיע במחשב.. רק הבעיה שאין בארץ קרקע טובה לקונסולות .אין כאן שום יבואן רישמי חוץ מלסוני וגם הוא חתיכת בן **נה שתוקע מחירים גבוהים מאד. אם הייתי חי בארה"ב לא הייתי מתלבט בכלל בתשובה שלי והייתי אומר לך - לך על קונסולה - ראש קטן. לא צריך לשדרג ,לא צריך לעדכן, אין וירוסים ומערכות הפעלה / הגנה שקורסות או תוקעות לך משחקים , אין לך עדכוני ורכיבים אחרים.. בקיצור = קנה ושכח. אבל שוב, אנחנו בארץ!! וכאן זה לא חול!! כאן המחשבים שולטים (לצערי) והפירטיות חוגגת (לשמחתי)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאכלס אני אומר מה שאני אומר תמיד , מחשב הוא לא רק למשחקים הוא גם תקשורת\עבודה\וכו...

למשחקים נטו קונסולה בלי לחשוב פעמיים העניין הוא שלא משתלם לקנות קונסולה בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל במקום להשקיע במחשב 10 אלף למשחקים

כלומר מעבד חזק כרטיס מסך חזק כרטיס קול לגיימר

אולי עדיף לקנות מחשב ב4-5 אלף ואת השאר לקונסולה ככה לדעתי אבל כל אחד מה שיותר נוח לו לדעתי לא ממש שווה להשקיע בכרטיס מסך 3-4 אלף

1000-1500 גג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...