שימור קבצי ה - SP1 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימור קבצי ה - SP1

ReDrugOn

Recommended Posts

שבת-שלום לכולם!!!

כיוון שאני מתעסק הרבה ב-Tweaking, יוצא, שלפחות פעם, פעמיים בשבוע אני מפרמט הכל, ומתקין מחדש את Win Pro.

(מה לעשות, כל אחד וההנאות שלו...).

כל פעם שאני מתקין מחדש, אני מוריד את ה-SP1 מחדש, וחשוב לציין שאני מחובר במהירות 56K. (תפסיקו את הצחוק הזה שם...).

שאלתי היא, האם יש אפשרות לשמור את הקבצים של SP1 (שנמצאים במצב "לפני ההתקנה"), אם כן, איפה נמצאת הספרייה עם הקבצים האילה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שיש להם את זה על CD (ולא שמעת את זה ממני.....זה הכל דמיוני)

תמצא לך איש כזה ותשתמש במכשיר שנקרא: צורב (אני מקווה שלא טעיתי בשם) :P

בכל מקרה אנשים כאלה אפשר למצוא כמעט בכל בית בישראל (רק בישראל, בארה"ב מ ש ל מ י ם על תוכנות) וצורבים בכל חנות

ולא....אי אפשר להוריד את הקבצים ממיקרוסופט....אחרת בילי גייטס לא היה עשיר כמו שהוא היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה, חברה, שנייה, לא צריך להסתבך כ"כ.... ;)

יש לי גרסא חוקית של WinXP-Pro שקניתי ממש לפני שבועיים/שלוש, וכמובן, נידפקתי כי רק היום מוציאים את ה WIN יחד עם ה SP1. :'(

אני פשוט לא רוצה "להוריד" אותו מהאתר שלהם בכל פעם שאני מתקין את המחשב מחדש, אלא שפשוט יהיה לי אותו כבר על דיסק ואצטרך רק לעשות - Install.

עכשיו העניין יותר ברור?

לפי מה שהסבירו לי כאן, אין מה לעשות, אלא להוריד אותו כל פעם מחדש מהאתר של MS, או למצוא מישהו שקנה את WIN בימים האחרונים, ויש לו את ה SP1 ("מוכן להתקנה"...), ולצרוב ממנו רק את ה-SP1.

אם יש דרך אחרת,

אשמח לשמוע...

ה-SP1 מותקן על המחשב שלי עכשיו, אבל אני לא יודע (אם בכלל) איפה הקבצים שהורדתי (אילו שבאים "לפני ההתקנה").

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היא שיש שני אפשרויות להתקנה, או לעשות את ההתקנה דרך ה- update או להוריד את החבילה המלאה של הקבצים ואז להתקין גם כשאתה לא מחובר לאינטרנט או לשמור ולהתקין אחרי פירמוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הבנתי אותך (סלח לי על בורותי...),

נכנסתי לאתר ויש שם שני אופציות להורדה:

1) רגיל: מוריד+מתקין+מוחק את הקבצים "שלפני ההתקנה" = והוא 44MB.

2) FOR NETWORKS: ההיגיון שלי אומר שזו גרסא מיוחדת לאנשים עם והם חייבים לצרוב הורדה אחת על דיסק ולהתקין על כל המחשבים שלו - נכון???, אבל מדוע היא = 133MB (לעומת 44MB??, מה הוסיפו שם עוד מע' הפעלה או משהו?? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה את כל החבילה של ה SP אז תוריד את הגרסא הגדולה ל"רשתות".. היא מכילה את כל העידכונים.

ובגרסא השניה ה"קלה" יותר (express) אתה חייב גישה לאינטרנט בשביל להתקין אותה והיא מורידה לך רק את מה שאתה צריך בשביל המחשב המסויים שאתה מתקין עליו (ולא מוריד את מה שכבר קיים עליו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, בטח שמעת על ההמצאה הגאונית הקרויה בשם GOHST? אם אתה מהמשועממים שמתקינים את ה שלהם בקצב אש :AR15:

מה שאני עשיתי זה כך: התקנתי מערכת על המחשב שלי התקנתי בסיסיים (זה השלב שאתה יכול לצרף את ה SP) ובכל פעם שאתה רוצה להתקין את המערכת מחדש אתה פשוט מכניס את הדיסק עם הגיבוי ותוך כמה דקות יש לך טריה.

אגב, כדאי לייחד למערכת ההפעלה מחיצה נפרדת זה הרבה יותר נוח

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא ידעתם ישנו דבר שנקרא slipstream שזה אומר שילוב של קבצי ההתקנה של ה-sp1 בדיסק המקורי של ה-xp וכך יצרנו למעשה

דיסק של xp sp1 בפעם הבאה שאתה מפרמט ומתקין אין צורך להתקין ה-sp1 בסיום ההתקנה שתעשה מאפיינים

כל המחשב שלי בתווית general יהיה כתוב proffesional version 2002 service pack 1 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...