דרוש מפרט למשחקים ופוטושופ עד 3500 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט למשחקים ופוטושופ עד 3500 ש"ח

8-Ball

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חוזר על זה שוב, זה לא מחשב לגיימרים!! אחותי משחקת במשחקים כמו SIMS (וזה המשחק הכי כבד שיהיה לה על המחשב) אני לא מתכוון להשקיע יותר מ470 שקל על כרטיס מסך, בבקשה תתחשבו במה שאני רושם כי אני לא רושם את זה סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מקפיץ פשוט הפסקתם לענות משום מה ואני מחר רוצה להזמין כבר, רק תעזרו לי עם הכרטיס מסך ותאשרו לי שהמפרט שDr. n00b הרכיב אכן יותר טוב מהקודמים. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לקחת את ה7600GS ב730 ש"ח מפלונטר.

גם אני אבל אין אותו בלוג'יק.

הוא יכול לגשת ללוגי'ק ולבקש את הכרטיס, לא נראה לי שתהיה בעיה עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אין כרטיס מסך יותר פשוט? גדול עליי 730 שקל, שיהיה כרטיס סביר לא משהו בעננים.

בשתי מילים? לא. אין.

וחוץ מזה, זה עומד במגבלת התקציב של 3500 אז למה אתה מנסה לקצץ? קיבלת כרטיס חזק יחסית במחיר טוב, מחשב חזק מסביב לו. למה לקלקל? בשביל 200 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין הכרטיס ש- Dr. n00b המליץ עליו לבין:

http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=12714

אני מבין שהראשון הוא PCI-E, האם זה משמעותי?

איך הכרטיס הרגיל בלי ה PCI-E? יספיק לצרכים שלי?

ד"א לגבי הזכרונות, חברות כמו Aeneon ו- Elixir? הן ממש על הפנים? הTWINMOS יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכבתי את המחשב שהצעתם לי עם שינויים מינוריים כמו המארז והדיסק הקשיח מפני שלא היה את המארז בחנות וההרד דיסק עלה שם 100 שקל יותר.

מה אתם אומרים? יש אישור? ד"א הספק פה הוא רק 300W, מספיק או לא?

4167B

צורב LG 4167B DVD±R/RW X16

מחיר לפריט - 209.00 ¤

209.00 ¤

I805

מעבד Intel Pentium D 805 2.66GHz 2x1 MB

מחיר לפריט - 710.00 ¤

710.00 ¤

39106

לוח אם GIGABYTE GA-8I945PG-RH

מחיר לפריט - 582.00 ¤

582.00 ¤

80jd

דיסק קשיח Westren Digital WD800JD

מחיר לפריט - 277.00 ¤

277.00 ¤

twinddr2512

זיכרון TWINMOS 512MB 533MHz CL3,4,5 PC4300

מחיר לפריט - 226.00 ¤

452.00 ¤

28203

כרטיס מסך ATI RX1600PRO GOLDEN

מחיר לפריט - 604.00 ¤

604.00 ¤

6a19

מארז COMPUCASE CI-6A19 + ספק כח 300WATT

מחיר לפריט - 315.00 ¤

סך הכל 3150 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק לא מספיק. אתה צריך מינימום 400W אמיתיים וטובים, ספקים של FSP, HEC TRT, TOPPOWER.

המעבד הזה הוא צרכן אנרגיה זוועתי, והוא דורש 220W לבדו במאמץ. 300W פשוט לא יספיקו.

לא כללת למעבד. אתה תסבול מזה בעתיד הקרוב.

והדיסק הקשיח הוא ATA, כשSATA2 עולה גרושים יותר.

וה7600GS עולה 100 שקלים יותר והוא הרבה יותר חזק ומומלץ. הכרטיס שבחרת הוא בינוני מבחינת תמורה.

אז לא, אין אישור, לפחות לא ממני. אבל, אני כבר הרכבתי לך מפרט מינימלי לדעתי, ואמרתי לך שכל מה שתחסוך יפגע ביכולות המערכת. אז תעשה מה שבא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק לא מספיק. אתה צריך מינימום 400W אמיתיים וטובים, ספקים של FSP, HEC TRT, TOPPOWER.

המעבד הזה הוא צרכן אנרגיה זוועתי, והוא דורש 220W לבדו במאמץ. 300W פשוט לא יספיקו.

לא כללת למעבד. אתה תסבול מזה בעתיד הקרוב.

והדיסק הקשיח הוא ATA, כשSATA2 עולה גרושים יותר.

וה7600GS עולה 100 שקלים יותר והוא הרבה יותר חזק ומומלץ. הכרטיס שבחרת הוא בינוני מבחינת תמורה.

אז לא, אין אישור, לפחות לא ממני. אבל, אני כבר הרכבתי לך מפרט מינימלי לדעתי, ואמרתי לך שכל מה שתחסוך יפגע ביכולות המערכת. אז תעשה מה שבא לך.

מחזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסק הקשיח הוא SATA או SATA2, לפני הדגם הוא SATA ולפי התפריט של SKYPC הוא SATA2, אבל זה פרט שולי מקסימום אני אקנה את ההרד דיסק בחנות אחרת. לגבי הספק, הספק 300 שבא עם המארז שבחרתי הוא של HEC.

מה אתה ממליץ לעשות? לקנות מאז וספק בנפרד? או לקנות COMBO, ואם לקנות ביחד אז יש אפשרויות אחרות חוץ מ:

Compucase-HEC Midi Tower CI-6A21 Black Front 400W Case ?

לגבי הקירור, שלא הזכרתם קודם לכן, המעבד בא עם המאורר המקורי של לא? איזה עוד אתה ממליץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Compucase-HEC Midi Tower CI-6A21 Black Front 400W Case הוא האפשרות הכי זולה. אין אפשרויות אחרות בתקציב שלך. גם אם הספק 300 הוא של HEC, הוא ספק 300, ואתה צריך יותר מזה.

JB - ATA

JD - SATA

JS - SATA2

KS - SATA2 16MB

אתה בחרת JD.

על איזה קירור אני ממליץ? מינימום ארקטיק קולינג פריזר 7 פרו שעולה 150 שקלים. הקירור של גרוע, לא אפקטיבי, ורועש כמו שואב אבק. רק מזוכיסט או קמצן פתולוגי ישאר איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...