GTA 3 לא עולה ... - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA 3 לא עולה ...

Bug2000

Recommended Posts

אתם יודעים מה הבעיה של כולכם (סליחה שאני משתמש דווקא בדיון הזה...)

אתם פשוט לא אוהבים להתאמץ >:( תשקיעו 5 דקות מזמנכם כדי לקרוא את הסטיקי הראשון של פתרון בעיות לפני שאתם פותחים

דיון כזה.

אני מוכן להתערב שפותח דיון זה (לדוגמא) ימצא את הפיתרון שם בסבירות של 99%.

בקיצור..........

אני לא רוצה לתת רמז יותר מידי עבה...אבל אני מאמין שהפיתרון יבוא מצרוף של שני דברים

דרייברים + כרטיס מסך = לכרטיס מסך

RADEON 8500 DISPLAY DRIVERS FOR WIN XP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי אותו דבר רק עם וורקראפט 3 וזה מה שעשיתי :

1.לחצתי על המסך הרבה פעמים כשהעיליתי את המשחק והוא הבהב ואז זה עלה.

2. אחרי זה שיניתי כמה הגדרות שקשורות בווידאו בביוס כמו: SHADOW ועוד כמה דברים... אני לא מציע לך לגעת אם אתה לא יודע מה זה אבל לי זה עבד ובסוף לא היה הבהובים תנסה את אחד ואם זה לא עובד תנסה את שתיים מקווה שזה ייפעל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) לא צריך לשנות כלום בביוס :bash:

2) המשחק יעבוד עם הדרייברים יעודכנו

זו הצעה ממש לא קשורה (במילים ממש עדינות!!) .

ואני בטוח ב 100% שלא תעזור

(מבקש מזה שפתח את הדיון הזה להגיב ולספר איך נפתרה הבעיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אני יכול לספר איך היא לא נפרתה ... היא לא נפתרה בעזרת דריברים של ATI 7.77 וזה לאחר שלא עבד עצלי ב 7.76 .... ניסיתי מה שאמרו לי בעזרת לחיצות הרבות על האיקון אך זה לא עזר .... בביוס אין בכלל את ה SHADOW בגלל שיש לי לוח אם של והם לא נותנים שם אפשרויות רבות כידועה כבר ..... בקיצור אני לא יכול לשחק במשחק האהוב עליי :-[

ואסף תרגיעה עם ההתנפלויות על האנשים אני לא חדש כאן ואני יודע כמה דברים על דריברים וכאלה.... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא ממש מהבהב עכשיו :-\ כשאני לוחץ על האיקון אז מופיע כזה שעון חול ליד העכבר זאת אומרת שהמחשב מתחיל "לחשוב" ומתחיל להפעיל את המשחק אבל אחרי כמה שניות שעון החול נעלם והמשחק לא נדלק בלי שום היבהוב :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא ממש מהבהב עכשיו :-\ כשאני לוחץ על האיקון אז מופיע כזה שעון חול ליד העכבר זאת אומרת שהמחשב מתחיל "לחשוב" ומתחיל להפעיל את המשחק אבל אחרי כמה שניות שעון החול נעלם והמשחק לא נדלק בלי שום היבהוב :-[

גם לי זה התחיל לפניי ימים ספורים!!

אותו דבר בדיוק שעון חולל מסתובב קצת חושב קצת ונעלם.. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...