עכשיו כולם: כולם כולם לחתום!! רישמית מעל ל120 אלף איש חתמו!!כולם להיכנס}}עודכן{{ - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכשיו כולם: כולם כולם לחתום!! רישמית מעל ל120 אלף איש חתמו!!כולם להיכנס}}עודכן{{

avi2014

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ולעומת זאת אתה הרבה יותר טוב

אתה מגיב מסיבה שאתה רוצה לאמר "וואי תראו איזה גבר אני!!אני לא חותם!דווקא כי אני מיוחד ומאגניב ויש לי FIREFOX"

תעשה טובה ותפסיק להיות אינפנטיל ::)

אתה אולי טיפש [כי אחרי הכל לחתום על זה זה דבר טוב ומייצג משהו חשוב בארץ ולתרץ שאתה לא חותם כי אין תמיכה בפיירפוקס וזה פעולה מ-ז-ה קשה לפתוח את האקספלורר בשביל להצביע,ואם אתה לא מצביע כמחאה על זה שאין תמיכה בפיירפוקס-אז צר לי להודע לך-אבל אתה מגה חנון],אבל אל תעשה מעצמך משהו יותר גרוע מזה.

בלאט תעשה לי טובה.. בגלל שאיזה 100 הומוים חתמו על איזה טופס מסכן שבכלל אפשר לבנות בוט שכל 10 שניות יחתום אוטומטי, לא ישנה כלום.

עדיף שהייתם פותחים עצומות על דברים נורמליים כמו עזרה לנזזקים או לא יודע מה מאשר איזה משחק מטומטם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Si-Nom

בלאט תעשה לי טובה.. בגלל שאיזה 100 הומוים חתמו על איזה טופס מסכן שבכלל אפשר לבנות בוט שכל 10 שניות יחתום אוטומטי, לא ישנה כלום.

עדיף שהייתם פותחים עצומות על דברים נורמליים כמו עזרה לנזזקים או לא יודע מה מאשר איזה משחק מטומטם..

עכשיו בגלל שאתה טיפש,תן לעצמך כפת שטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט דורש להמשיך לצבור לעצמך תארים

אז קודם הוכתרת כטיפש,עכשיו גם אפשר להכריז רשמית שאתה אידיוט.

מזל"ט :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט דורש להמשיך לצבור לעצמך תארים

אז קודם הוכתרת כטיפש,עכשיו גם אפשר להכריז רשמית שאתה אידיוט.

מזל"ט :hat:

יילד כאפות

3 תארים בחצי שעה :lol: הכי הרג אותי סי-מון חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה לא טוב לך אל תגיב.......מעל למיליארד איש יצפו במשחקים בחינם אל מה אתה מדבר?? רק 6 מיליון יצטרכו לשים 500 שקל!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^בדיוק גם אני לא אוהד כדורגל גדול וכנראה הראה רק את משחק הגמר ,הסיבה שחתמתי היא עקרונית ,זה לא יתכן שכל פעם ינצלו את הציבור כדי לסחוט כספים ללא צדק ,אולי המלחמה בענין הזה תקדם גם עניינים אחרים בהם שודדים אתנו לאור יום בצורה "חוקית",בכל מיני המתלות ,חשובה ההתאגדות יחד נגד מקרים כאלה ,שבפעם הבאה יחשבו פעמים לפני ניסיונות נילוזים שכאלה ,וידעו שלא יעברו בשקט :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשובה ההתאגדות יחד נגד מקרים כאלה לפני שמוכרים את הזכויות לחברה פרטית... כל התלונות היו אמורות להגיע לפני שמכרו לצארלטון את הזכויות... עכשיו זה לא לפני נכון? עכשיו נדפקתם וצארלטון מצידם יכולה למכור את חבילה ב20 אלף שקל... זה בעיה שלכם בלבד...

עכשיו לחזור אחרי... אנחנו נתלונן פעם הבאה לפני שידפקו אותנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשובה ההתאגדות יחד נגד מקרים כאלה לפני שמוכרים את הזכויות לחברה פרטית... כל התלונות היו אמורות להגיע לפני שמכרו לצארלטון את הזכויות... עכשיו זה לא לפני נכון? עכשיו נדפקתם וצארלטון מצידם יכולה למכור את חבילה ב20 אלף שקל... זה בעיה שלכם בלבד...

עכשיו לחזור אחרי... אנחנו נתלונן פעם הבאה לפני שידפקו אותנו

לפני הרבה אנשים לא ידעו מיזה ביכלל ולא היתה עצומה

אז מנסים לשנות הכשיו בישביל שבפעם הבא זה לא יהיה מאוחר מידי

אבל אותי כרגע מענין יותר המאבק של נתן זהבי מהמונדיאל

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=182067.0

וסליחה שאני מכניס לינק של דיון אחר כרגע אבל תרופות מצילות חיים הרבה יותר חשובות מרולנדיניו ובקהם וכל היתר

אני חתמתי על העצומה של המונדיאל ומחכה שיהיה אפשרות לחתום על העצומה של התרופות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...