msn messnger נורמלי ללינוקס-יש חיה כזו? - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

msn messnger נורמלי ללינוקס-יש חיה כזו?

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר לדעת מהי חצי הכוס המלאה? כשאיני מסוגל לדבר באופן נורמלי ב-MSN, מה מלא פה בכוס?

MSN messenger+msn patch+msn plus=תוכנת IM הטובה ביותר. אי אפשר למצוא משהו שמתקרב לזה אפילו בלינוקס..

MSN זה לא סתם תוכנה כמו נגיד מעבד תמלילים שלא אכפת לי אם זה יהיה נוח או לא, כי אני ממילא מפעיל אותו פעם בחצי שנה..

MSN זה תוכנה שעובדת 24 שעות ביממה, כל הזמן. אי אפשר להתעלם מדרישה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב לעבור באופן טוטאלי ללינוקס, תשתמש במקביל בווידנוס .

ולגבי התוספות שהתקנת, כשאני התקנתי פעם אחרונה את msn plus גיליתי שהיא מתקינה הרבה קבצי ריגול(SPY), אז שים לב לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי הכוס המלאה? תוכנה נטולת כל שבריר של פרסומת, שוקלת קצת, קלה מאד, מהירה

וןגם אצלי זה עובד 24\7 ובכלל לא שמתי לב שיש בעיה כזו של RTL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.חיפשתי את MSN ב-WINE, אבל הוא אינו מופיע שם.

ב.לדבר ב-MSN זה פעולה טריויאלית שאני מבצע תמיד במקביל לכל דבר שאני עושה(חוץ ממשחקים). ולכן המעבר ללינוקס בלעדיו הוא לא מעבר..

ג.לא יודע איך לא שמתם לב לבעיה הזו..זה ההבדל הראשון שרואים. אולי פשוט אתה לא מדבר בעברית שם.

ד.בקשר לפרסומות ושאר הדברים שאני לא צריך, אז יש פאצ'ים מאוד טובים ל-MSN שהופכים אותה לבדיוק מה שאתה צריך.

בקשר ל-MSN PLUS, והSPY שיש שם, הוא שואל אותך בהתקנה אם אתה מעוניין להתקינו. אם תגיד לא אז לא יהיה שום תוכנת ריגול בו.

כל אלה מוסיפים הרבה מעל לאפשרויות הרגילות שלו, ואני בטוח שבמקום שכל קבוצת מתכנתי יפתחו MSN משלהם, הם צריכים להתאחד ולבנות פרויקט MSN אחד גדול ורשמי, שמכיל הרבה יותר דברים מכל מה ש-GAIM מסוגל להציע לי. זה לדעתי אחת הבעיות הגדולות של והיא ריבוי ההפצות. במקום שהרבה מתכנתים יבנו תוכנה אחת טובה, אז הם מתחלקים ובונים תוכנה אחת להפצה אחת, ותוכנה אחרת להפצה אחרת, ובסוף הכל בקושי עובד ומלא בפגמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...