צריך המלצות לספרים. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצות לספרים.

00000

Recommended Posts

מכל הספרים של דן בראון שקראתי רק מלאכים ושדים היה נחמד

פרנויה של ג'וזף פיינדר הוא נחמד מאוד

ויש את הספרים של הרלן קובן שהם טובים

הרלן קובן אכן מצויין, אבל סוף הספרים שלו תמיד כל כך הזוי שהוא משאיר אותי בפה פעור.

אגב, תמיד מומלץ לקרוא באנגלית שכן התרגום גורע מהמקור.

למי שהמליץ על שוגון של ג'יימס קלאוול - אכן ספר מצויין. אבל מלך עכברוש לדעתי הרבה יותר טוב. שם את שוגון בכיס הקטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה ספרים טובים יש לטום קלנסי?

תתחיל מהמרדף אחרי אוקטובר האדום - אבל שוב צריך הרבה סבלנות בשבילו.

מה הז'אנר של הכתיבה של ג'ון גרישם?

אפשר לתאר את זה כמותחן + הרבה משפטים - בדרך כלל הגיבורים הם עורכי דין.

מה הז'אנר של "פרנויה"?

מתח

אם מעניין אותך משהו שהוא לא מתח זה כמעיין המתגבר של איין ריינד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי כאחד שקורא המון ספרים

פרנויה- ספר הזוי , בדיוק סיימתי לקרוא אותו בפעם השניה פשוט ספר ענק , אני כולכך אוהב אותו- המלצה חמה!

הספר השני של ג'וזף זה "המנכ"ל" אין לו עוד- והמנכ"ל לא מגיע לרבע מהקרסולים של פרנויה

דן בראון- כל הספרים שלו מעולים! במיוחד נקודת ההונאה

ויש עוד המון :P סידרה של "המדריך לטרמפיסט בגלקסיה " "המשחק של אנדר" "הארי פוטר"

עכשיו תגידו אתם יכולים להמליץ לי על ספרים של

הרלן קובן וג'ון גרישם

אני לא זוכר עם קראתי את "נעלמים" של הרלן קובן - אז משהו יכול להזכיר לי על מה זה?

הה ועוד משהו אחד תגידו לי מה אנשים מוצאים בספר "המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה" זה הספר הכי-הכי

דפוק שקראתי, אני לא מבין מה אנשים מוצאים בו זה ספר על ילד אוטיסט שהוא הוא לא אוהב שום דבר ואמן שהוא יתאבד

אז עכשיו באמת מה אתם מוצאים בוא? חרא ספר...אני מעדיף לשרוף אותו בל"ג בעומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חולית - נכון שביקשת בלי ספרי פנטזיה, אבל מדובר בספר מצוין ש"המדע בדיוני" שמה הוא רק רקע, ממליץ לקרוא אותו באנגלית כי השפה שם מדהימה.

צופן דה וינצי אגב מחוויר לעומתו גם בשפה וגם בעלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש ספר מתח אמיתי, אז רק סטיבן קינג.

אני אישית שונא את הספרים של דן בראון/הרלן קובן. הם מאוד ברורים. כבר מההתחלה היה ברור לי איך הולך להיגמר כל הסיפור.

הם כותבים ספרים מאוד "נוסחאותיים".

בכ"א, ספרי מתח - סטיבן קינג.

superman, התרגום העברי של חולית הוא התרגום הכי טוב שנעשה לספר מאנגלית לעברית.

אז לדעתי שווה מאוד לקרוא אותו בעברית, כי באמת שזה בין הספרים היחיד שלא נעלם כלום במעבר בין שפות (קראתי את הספר ב2 השפות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון אני תמיד מאמין שספר צריך לקרוא בשפת המקור שלו (אלא אם כן זה סינית מדוברת או שפה שאתה לא דובר כמובן) - אתה לא "מאבד" שום דבר שהסופר התכוון אליו ואתה רק מגדיל את אוצר המילים שלך.

אני אישית שונא את הספרים של דן בראון/הרלן קובן. הם מאוד ברורים. כבר מההתחלה היה ברור לי איך הולך להיגמר כל הסיפור.

הם כותבים ספרים מאוד "נוסחאותיים".

הוצאת לי את המילים מהפה :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כל היצורים גדולים כקטנים"

"כל הדברים מבהיקים כיפים"

"כל הדברים, נבונים כמופלאים"

"את כולם ברא אלוהים"

כל ארבעת הספרים האלו של ג'יימס הריוט, וטרינר אנגלי שכתב על מסעותיו וטיפוליו בבעלי חיים - חיות מחמד וחיות משק - של כל מיני אנשים שונים ומשונים בחבל יורקשר שבאנגליה בתחילת המאה הקודמת.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92'%D7%99%D7%99%D7%9E%D7%A1_%D7%94%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%98

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק של אנדר הוא ספר מעולה, הספרים האחרים בסדרה - פחות. אני ממליץ לקרוא רק אותו ולא להתפתות ל-Speaker For The Dead, כי זה רק יהרוס.

1984 הוא ספר חובה, לדעתי ומי שהזכיר כאן את ניל גיימן - :xyxthumbs:. הספר Neverwhere הוא אחד הטובים שקראתי אי פעם, מומלץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר הזכרת את "1984", אז איפה "חוות החיות", או "זרוק ודפוק בפריז וברומא"...

אגב, ספר שאינ בדיוק עכשיו קורא, והוא ממש מומלץ "ענן של דרורים", של טקאשי מצואוקה.

ובקשר לתרגום של חולית. שווה לקרוא את הגרסא העברית רק כדי לראות איך תרגום לעברית יכול להיות כ"כ איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הה ועוד משהו אחד תגידו לי מה אנשים מוצאים בספר "המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה" זה הספר הכי-הכי

דפוק שקראתי, אני לא מבין מה אנשים מוצאים בו זה ספר על ילד אוטיסט שהוא הוא לא אוהב שום דבר ואמן שהוא יתאבד

אז עכשיו באמת מה אתם מוצאים בוא? חרא ספר...אני מעדיף לשרוף אותו בל"ג בעומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר הזכרת את "1984", אז איפה "חוות החיות", או "זרוק ודפוק בפריז וברומא"...

אגב, ספר שאינ בדיוק עכשיו קורא, והוא ממש מומלץ "ענן של דרורים", של טקאשי מצואוקה.

ובקשר לתרגום של חולית. שווה לקרוא את הגרסא העברית רק כדי לראות איך תרגום לעברית יכול להיות כ"כ איכותי.

חוות החיות ספר דפוק שמסופר על חזיר מנהיג ושאר החיות בחווה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי כאחד שקורא המון ספרים

פרנויה- ספר הזוי , בדיוק סיימתי לקרוא אותו בפעם השניה פשוט ספר ענק , אני כולכך אוהב אותו- המלצה חמה!

הספר השני של ג'וזף זה "המנכ"ל" אין לו עוד- והמנכ"ל לא מגיע לרבע מהקרסולים של פרנויה

יש לו עוד לפחות ספר אחד בעברית (כי קראתי אותו - על איזה טרוריסט בשם באומן), ואני די בטוח שיש לו עוד בעברית ואנגלית.

מישהו פה קרא את הספר הזה על העפיפונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רודף העפיפונים? אני אישית לא, אבל כל מי שקרא אותו אמר שזה ספר ממש טוב.

זה אחר הספרים שברשימה שלי "צריך לקרוא ולא קראתי שנתיים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק של אנדר הוא ספר מעולה, הספרים האחרים בסדרה - פחות. אני ממליץ לקרוא רק אותו ולא להתפתות ל-Speaker For The Dead, כי זה רק יהרוס.

נכון, אבל לדעתי כדאי לקרוא גם את הצל של אנדר. הסגנון שלו יותר דומה למשחק של אנדר מאשר שאר ההמשכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...