Seagate 7200.10 הושק, סקירות ראשונות, מעניין ! - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate 7200.10 הושק, סקירות ראשונות, מעניין !

The-Fox

Recommended Posts

אז כמו שכבר אמרתי, אני אישית לפחות, חיכיתי לכונן הזה לא מעט זמן. וסוף סוף מתפרסמות להן ביקורות ראשוניות ברשת !

סקירה 1 מ Game PC

סקירה 2 מ Tech

הדיסק בסקירה הוא בנפח של 750GB, הגדול ביותר בסדרה, הכונן עובד עם 4 פלטות, מה שמביא אותנו לדחיסה של 188GB לפלטה !

אני אישית מחכה לסקירה של ה 200GB כי ממה שהבנתי הוא יהיה בעל פלטה אחת ! אבל המידע מסיגייט אומר שלכונן הזה יש 2 פלטות !

בשורה התחתונה, הכונן הזה נותן ביצועים מטורפים !, מתחיל מ 80 MB/S ב Hd Tach !! ושומר על מהירות כתיבה/קריאה ממוצעת יפה מאד.

יהיה מעניין :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין נראה מבטיח ,כל מקרה הכוננים האלה יעלו כמו חצי מחשב ,נראה לי עד שהם היו בהשג יד/כיס יקח זמן :s07:

לא מסכים מכמה סיבות:

1. הטכנולוגיה שייחודית כרגע לסיגייט (לפחות בשוק, בפועל) הולכת להוריד את המחירים של שאר החברות בשוק (אם הן רוצות להשאר במשחק) ולכן אנחנו נרוויח.

2. כשהמוצר הזה יצא ויתבסס יותר, המחירים ירדו לרמה סבירה, לצורך עניין, אם ה MSRP של ה 750 GB הוא 590$, אז ה 200 GB הוא 100$ שזה לא בשמיים בכלל. ואנחנו עוד לא מדברים על מחירי רחוב.

3. ברגע ששאר היצרניות יתחילו ליישם את הטכנולוגיה הזאת ולהוציא אותה לשוק בתור מוצרים, התחרות תגיע לרמה גבוהה יותר (וגם ככה נהיה שם צפוף, ע"ע קניית -מאקסטור) ושוב, רק אנחנו נרוויח מזה !

הכונן מראה ביצועים גבוהים מאד, והכי חשוב הוא מסמל עידן חדש בתחום, ככל שהמהנדסים והחברות יתמקצעו יותר ויותר על הטכנולוגיה החדשה, הביצועים, הנפח והמחיר רק ישתפרו ! ושוב, אנחנו כלקוחות, נרוויח ! :xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Barracuda 7200.10 is expensive, no doubt, hitting price levels of about $600 at launch. Still, this is lower than the expected $1 / GB which is almost standard for top of the line capacity hard disks. Keep in mind though as well, with the launch of this new high-end model, prices of lower-capacity 400 and 500 GB hard drives should start to lower fairly quickly.

:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LazyBoy, בדיוק על זה דיברתי :yelclap:

אל תתיחסו למחיר של 600$, הוא לא רלוונטי, חיפוש קצר הראה שה 750 GB נמכר ב 500$ מקסימום, יש גם כמה חנויות שמוכרות ב 470$.

בקיצור, לא נוראי, בהתיחס בנפח המפלצתי !

נראה לי שאני אחכה ליציאת הנפחים הקטנים יותר ואז נשים איזה 2 של 200,250,320GB כאלה ב RAID-0 יאמי :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...