איבדתי את הדיסקים של WOW ואני רוצה להתקין את המשחק - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איבדתי את הדיסקים של WOW ואני רוצה להתקין את המשחק

TimoTy

Recommended Posts

שלום, פירמטתי לפני כמה ימים ואני רוצה להתקין את WOW מחדש.

אבל איבדתי את הדיסקים להתקנת ה- Client.

שלחתי אליהם אימייל והם אמרו לי שאין שום דרך להשיג את הדיסקים מהם.

מישהו כאן גר באזור כפר סבא ויכול להשאיל לי את הדיסקים (או שאני יבוא עם המחשב אליו) כדי להתקין ?

בתודה רבה

תום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה די לא חוקי אבל אם קנית את המשחק אין סיבה שלא תעשה את זה - תוריד אותו מהאינטרנט.

רק תוודא שאתה מוריד את הגרסה שמתאימה לך, כלומר - אם החשבון שלך נמצא באירופה תוריד את הגרסה האירופאית.

בכל מקרה תכין כבר את כל הפאטצ'ים על המחשב מוכנים כבר לאחרי שיהיה לך את המשחק, אם לא אתה תצטרך לבזבז הרבה מאוד זמן בלהוריד את כל הפאטצ'ים שהיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, מכיוון שהמשחק הזה דורש סידיקי מקורי בכדי לשחק אני אמליץ לך להוריד את המשחק ולהתקין אותו עם הסידיקי שלך, אמור לעבוד בלי בעיה.

לי למשל יש 2 עותקים מקוריים של BF2 ואני בחיים לא השתמשתי בדיסק ההתקנה של המשחק. הורדתי את המשחק המלא מהאינטרנט והזנתי את הסידיקי המקורי שקניתי. הכי נוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שתצליח למצא משהו שיהיה מוכן לעשות דבר כזה.

בכל מקרה להוריד על 8-13 זה לא ביג דיל.

הורדתי עונה שלמה של איזו סדרה (8GB) ככה, לקח איזה שבוע וחצי-שבועיים אבל היה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שתצליח למצא משהו שיהיה מוכן לעשות דבר כזה.

בכל מקרה להוריד על 8-13 זה לא ביג דיל.

הורדתי עונה שלמה של איזו סדרה (8GB) ככה, לקח איזה שבוע וחצי-שבועיים אבל היה שווה את זה.

Smallvile ?

והאמת שאני לא רוצה לחכות יותר מדי... וחוצמזה אין לי בעיה להביא את המחשב אליו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את הקליינט מאיזה אתר של טורנט או משהו ! ואהה חפש את הפאטץ האחרון בגוגל ותוסיף את המילה "FULL" כדי להוריד רק פאטץ אחד ואחרון מאשר להוריד את כל הפאצטיפ שהיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כדאי לך להיכנס לאתר הקהילות של wow בארץ, ולבדוק אם מישהו גר באיזור שלך.

ככה יהיה לך סיכוי יותר גבוה לתשובה חיובית.

אישית אני לא מאמין שלמישהו תיהיה בעיה אם לתת את הדיסקים של המשחק, הרי הוא עובד ללא דיסקים, והסריאל שכתוב על הקופסא הוא לא יכול להיות שמיש בשבילך, כי מישהו כבר פתח חשבון עם הסריאל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי ... אבל אין למשחק מספיק Seeds כדי שאוכל להוריד אותו...

הוא שוקל 2.45G ואני מוריד אותו על 5K-13K ....

יש למישהו רעיונות ?

זה לוקח נצח !! :'( זה יהייה הרבה יותר פשוט לנסוע להביא דיסקים להתקין ולהחזיר....

סבלנות היא מעלה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...