בעיית מהירות הצריבה - הצורב צורב לאט יותר מבעבר - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית מהירות הצריבה - הצורב צורב לאט יותר מבעבר

KRS1

Recommended Posts

אם אפשר קצת יותר פרטים כי קראתי בת'ארד אחר שיש סכנות בעדכון זה...

תבחר את הדגם של הצורב שלך מפה[את השם המדוייק!, את השם תוכל למצוא במנהל ההתקנים(Device manager)] תוריד את הגרסה האחרונה, ותתקין, בהצלחה. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש בעיה כזו.

יום אחר חזרתי מהצבא, לפני איזה שבועיים שלוש זה היה, והצורב שלי x24 של , פשוט צרב ב x24 ולקח לו איזה 20 דקות במקום

בסביבות 4 !

והבאפר השתגע..

זה ממש מוזר, לא עשיתי כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר קצת יותר פרטים כי קראתי בת'ארד אחר שיש סכנות בעדכון זה...

תבחר את הדגם של הצורב שלך מפה[את השם המדוייק!, את השם תוכל למצוא במנהל ההתקנים(Device manager)] תוריד את הגרסה האחרונה, ותתקין, בהצלחה. :hi:

מה בדבר הסכנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדבר הסכנות?

הסיכוי לסכנות אפסי(אם תעשה בדיוק את מה שאמרתי), רב ה-Firmwares נותנים לך אפשרות לשמור גיבוי של הקושחה הקודמת, כך שאין לך הרבה מה לדאוג, מקס' אם משהו משתבש, ניתן להוריד את הקושחה הקודמת מאותו אתר, ולצרוב אותה על הכונן, הכל יחזור לקדמותו.

כדי לדעת את מס' הקושחה המותקנת אצלך כנס ל-NERO=>Recorder=>Choose Recorder, בחר את הצורב שלך, שם כתוב את גרסת הקושחה.

7884961.jpg

כמו שאתה רואה, מס' הקושחה אצלי הוא 2.08.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדבר הסכנות?

הסיכוי לסכנות אפסי(אם תעשה בדיוק את מה שאמרתי), רב ה-Firmwares נותנים לך אפשרות לשמור גיבוי של הקושחה הקודמת, כך שאין לך הרבה מה לדאוג, מקס' אם משהו משתבש, ניתן להוריד את הקושחה הקודמת מאותו אתר, ולצרוב אותה על הכונן, הכל יחזור לקדמותו.

כדי לדעת את מס' הקושחה המותקנת אצלך כנס ל-NERO=>Recorder=>Choose Recorder, בחר את הצורב שלך, שם כתוב את גרסת הקושחה.

7884961.jpg

כמו שאתה רואה, מס' הקושחה אצלי הוא 2.08.

אוקיי את החלק הזה הבנתי...

עכשיו כשנכנסתי לאתר שהפנת אותי אליו יש שם כל מיני גירסאות של firmware לדוגמה: v5S.5A for LiteOnLTR-24102B

השאלה שלי היא מה הגירסא הנוכחית שלי - הסיבה שאני שואל היא שבהתקנה של ה firmware החדש הוא ביקש שיהיה לי דגם ספציפי של firmware מותקן...

תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתם העליתי לפה את התמונה הזו...אם תקרא שוב את התשובה שלי, תדע איך לברר את גרסת ה-Firmware שלך.

אני שוב נאלץ לצטט את עצמי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...