כמה קיבלתם בפסיכומטרי? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה קיבלתם בפסיכומטרי?

D-M-X

Recommended Posts

אז אתה אומר שהפסיכו לא כזה רציני? אני לא צריך לפחד ממנו? (אני כיתה י', וכל חוויה לימודית בחיים תורמת להכל, כך אני מאמין לפחות, אז אט אט לומדים גם בלי ספרים, למרות שאני בטוח אקנה חח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אתה אומר שהפסיכו לא כזה רציני? אני לא צריך לפחד ממנו? (אני כיתה י', וכל חוויה לימודית בחיים תורמת להכל, כך אני מאמין לפחות, אז אט אט לומדים גם בלי ספרים, למרות שאני בטוח אקנה חח)

אתה חי באשליות

זה ממש לא קל

לא צריך לפחד מזה אבל זה יכול לבאס וזה ממש מעצבן ללמוד ולחרוש

זה לא מבחן שלומדים אליו 3-4 ימים לפני

זה חודשיים של חרישה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח יפה, מתחכם, אבל התשובה 10 שקל ל10 ביצים.

יחס של 1:1 1.5 ביצה מול 1.5 שקל זה יחס 1:1...

וואלה?

דווקא חשבתי שהתשובה של Ultra היא הנכונה. :-\

בקשר לבחינה, האם כל הבחינה בנויה על פי שאלות אמריקאיות?

אם לא, אז איך השאלות האחרות נראות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה המחשבה מאחורי ללמוד לפסיכומרטי, אבל אני לא למדתי בכלל לבחינה הזו, לא מילים בעיברים, לא תרגילים בכמותי ולא אנסינים ואל שום דבר, וקיבלתי ציון יפה מאוד. אם הייתי רוצה להגיע למשהו רציני הייתי לומד, מבחינתי גם 650 מספיק ללימודי הנדסת אוירונאוטיקה וחלל שזה כנראה מה שאני רוצה (אני קיבלתי יותר מהנדרש בתור מינימום). לא צריך לעשות אליפות של מי קיבל יותר או פחות, צריך סך הכל לקבל כמה שמספיק או קצת מעבר. אם מישהו רוצה להתחרות עם עצמו אחלה, אבל לעשות תחרויות בסגנון מי קיבל יותר ממי זה לא משנה. בעתיד כשתהיו מליונרים/קבצנים/עובדי בניין לאף אחד לא יהיה איכפת כמה קיבלתם בפסיכומטרי אלא רק מה אתם עשיתם מעצמכם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לעשות פסיכומטרי בתיכון?(בין י"א ל-י"ב)

אין שום סיבה שלא. אני עשיתי ככה וזה היה נוח מאוד מבחינתי כיוון שתחילת שנת הלימודים לא עמוסה בבחינות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא לא ממליץ לעשות פסיכו בין יא' ליב' . אני לקחתי קורס בגלל שהמחיר קסם לי (פחות מאלף שקל) , אבל בגלל שהקורס היה בסוף החופש הגדול , ובתקופת החגים של ספטמבר\אוקטובר , לא באמת היה לי כוח ללמוד או להגיע לקורס .. הוצאתי בסופו של דבר 660, אבל אני בספק אם זה יספיק לי למקצועות ההנדסה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...