לא מגיע למהירות הורדה מקס' ב 012 (5 מגה) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מגיע למהירות הורדה מקס' ב 012 (5 מגה)

yoavyoavyoav

Recommended Posts

היי ,

אני מנוי ב 012 כבר חודשיים (עברתי מאקטקום , אחרי שהיה לי בעיות של Packet Loss שהם לא הצליחו \ הסכימו לתקן) על מסלול של 5 מגה ב ADSL.

האינטרנט עבד מצויין עד לפני שבוע שבועיים , אבל בזמן האחרון הוא דיי איטי ועכשיו אפילו שאני עושה בדיקת הורדה הוא לא מגיע למהירות המקס' (625)..הוא מגיע לגג 600....

אני משתמש גם בראוטר wrt54g V3 עם firmware מעודכן , ומשום מה שאני מחובר דרך הראוטר המהירות המקס' יורדת עוד יותר (500)..חשוב לציין שהכל עבד בסדר עד לפני שבועיים.

המודם שלי זה speedtouch home שהפכתי אותו ל PPPoE כבר מלפני 3 שנים... (הוא עובד בסדר מאז..)

מה יכולה להיות הבעייה ? (עשיתי בדיקת PacketLoss ואין שום בעייה... ניסיתי להתחבר דרך החייגן של כדי לבדוק סתם ספק אחר ולבדוק אם יש בעייה , אבל החייגן משום מה לא פועל (וכן , החזרתי את המודם ל PPTP לפני זה..))

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אחי כמה אתה משלם על האינטרנט? 1541523 שקל?

ויכול להיות שהשרת שאתה מוריד ממנו משהו טיפה עמוס או משהו ולא מספק את המבירות המרבית...ואתה עוד מתלונן שאתה מוריד על 600...

הלוואי עלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שיש

כי ה5 מגה זה בלוף נכון שמהיר יותר

מ 1.5 מגה שבו מגעים ל200

אבל זה חלק מהחרטה והרמאות של כל הספקים כולל התשתיות

כי בארצנו זו מדינה שלא נותנת תמורה עבור הכסף המשולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם...

עם המצב בארץ, לא יודע אם תגיע למהירות מקסימלית...

אחי - השרתים פה נכים - תגלוש בשעות הקטנות ותוריד משרתים ריקים בארץ או בריטניה \ גרמניה \ הולנד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוריד רק 600 וכולם רמאים ...

:lol::screwy:

לבד אמרת שהבעיה בראוטר ...(ירידה ל 500 )

יכול להיות שאתה לא עושה את הבדיקה הנכונה , אף שרת לא מחוייב לתת לך מעל 600 kps , גם כזה שנתן מתי שהוא.

אם זה לא בדיחה צור קשר עם התמיכה שלך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...