ניראה לי מישו פרץ לי לרשת.... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניראה לי מישו פרץ לי לרשת....

idofr

Recommended Posts

היייי שלום כולם

אז ככה אני משתמש בראוטר אלחוטי של אדימקס

והיום בערב תוך כדי עבודה אני בא להעביר לאח שלי קובץ דרך השיתוף ואז אני רואה שיתוף חדש (הברירת מחדל שהוינדוס משתף) עם שם מחשב שאני לא מכיר

נכנסתי לראוטר וראיתי באמת שיש 3 מחשבים מחוברים במקום 2 ולאחד מהם יש שאני לא מכיר עכשיו הראוטר מוגדר לתת שירות רק לmacים מסויימים

אז איך לעזאזל הוא הצליח להתחבר? כאילו נגיד הוא האקר או משו אז אין מצב שהוא היה נותן לי לראות את השיתופים שלו ובכלל איך קורא שהראוטר מכניס שלא מוגדר לו?

אחרי שראיתי את זה ניסיתי להבין איך אני מנתק אותו(?) ואל ממש הצלחתי הכנסתי WPA2 PSK (הסיבה שלא הכנסתי אותו עד עכשיו הייתה שהכול עבד טוב ולא רציתי להתעסק עם זה כדי לא לסכן את כל השטות הזאת למה דיי נמאס לי להגדיר אותו) ועכשיו ניראה לי הכול בסדר....כאילו אין סיבה שלא יהיה

בכול מקירה רציתי לשאול איך דבר כזה קורה ומה הוא היה יכול לעשות לי למחשב (הרצתי סריקה של NOD32 ולא מצא כלום) או דרך האינטרנט

ואם אני כבר רושם הודעה אז אולי כדאי גם לשאול: על איזה פיירוול אתם ממליצים שיתן להגדרות שרת שלי לעבוד (שיתופים ומשחקים) הייתי עם SYGATE והוא לא נתן לכלום לעבור ועכשיו אני עם KERIO אבל הוא 1. לא ניראה לי מדהים. 2. לא ממש בא לי לקנות אותו ויש דרכים אחרות אבל אז אני כבר מעדיף אחד יותר איכותי....

בתודה, לילה טוב ושבוע טוב

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הנתב שלך הוגדר לסנן כתובות אני לא רואה איך המחשב זה יכל להתחבר עם אחר. ישנה דרך לעקוף את סינון המאקים אבל אם ראית שם כתובת אחרת - שוב - מי שהתחבר לרשת לא השתמש בה.

אני ממליץ לך לבדוק שוב את פונקציית סינון הכתובות בנתב שלך, ובאמת להצפין את החיבור אם אתה לא רוצה אי נעימויות כמו מה שקרה או

לא קרה ברשת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ראיתי מקרה כזה בעבר. אופציית סינון לפי כתובת היא לא אמינה ע"פ ניסיוני.

לפעמים זה באמת מסנן ולפעמים כל אחד יכול פשוט להתחבר בלי בעיה. (זה בטח גם תלוי איזה בנתב שיש לך)

הכי מאובטח שתפעיל הצפנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אצל אנשים שהתלוננו שהאינטרנט במחשב אחד מתנתק לפעמים, כשבאתי אליהם האינטרנט עבד בתחילה במחשב ההוא.

מה מסתבר, שהנתב האלחוטי הותקן ע"י 012 וגם הם עובדים עם שיטת הסינון לפי כתובת והמחשב שהיה מתנתק להם לפעמים לא הוסף לרשימה של כתובות הMAC המאושרים שכן זה היה מחשב חדש והם לא ידעו שצריך להודיע ל012 על כך. לאחר שהודענו על כך ל012 והם הוסיפו את המחשב לכתובות הMAC המאושרות בנתב האינטרנט לא התנתק להם יותר במחשב ההוא.

מה שאני לא מבין זה איך המחשב החדש הצליח בכל זאת להתחבר לפעמים למרות שהוא לא ברשימת כתובות הMAC המאושרות.

כשסיפרתי לנציגת השירות היא לא האמינה לי...

לא זכור לי סוג הנתב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא רע, אבל יש יותר טובים :smile1:

פשוט לדעתי מבין השלושה, זה נראה לי הכי מתאים לעשות פאשלות כאלו.

לא שזה קרה לי מתישהו, מעולם לא ראיתי נתב עם FILTER שאיפשר למחשב אחר להתחבר אליו.

בהחלט סוגיה מעניינת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מחייב שפרצו לך למחשב. בפעם הראשונה שפתחתי את הלפטופ בבית אחרי 3 שניות הוא התחיל אוטומטית להתחבר לי לכל השכונה...

הצפנה אנשים הצפנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...