אני לא מצליח לסיים משחקים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא מצליח לסיים משחקים

sdfzxc

Recommended Posts

בעקבות הדיון הפילוסופי http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=180185.0 שזה להרבה תגובות, רציתי לדעת,

האם אתם אי פעם מסיימים משחקים ? אם כן, כמה אחוז מהמשחקים שאתם משחקים אתם מסיימים ? אם לא, מה זה אומר על האופי של הבן אדם?

האם אם אתם כל משחק, אחרי 5 דקות מוחקים אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ההודעה שלי מאותו הדיון:

יש בעיה עם זה...

אם משחקים עם צ'יטים (להבא אני אקרא להם פשוט "קודים") אז זה נהיה יותר מדי קל, ועוברים את המשחק מהר מדי.

אבל אם משחקים ללא קודים, חלק מהמשחקים ממש קשים ואי אפשר כמעט לעבור אותם...

אני שיחקתי ב NFSUG וב NFSUG2 ללא קודים, ובגלל זה היה לי מאוד קשה, המון עצבים :pissed: אבל בסוף עברתי... רק מה? תמיד הייתי שם על הרבה הקלה ביותר, כי לא יכולתי אחרת!

ב GTASA בפעם הראישונה ניסיתי לשחק ללא קודים, אבל התייאשתי מאוד מהר כי מהר מאוד הופיעו משימות קשות מאוד...

מתסכל!

אגב, אתם מתעצבנים מאוווווד כשאתם לא יכולים לעבור חלק מסויים במשחק או מפשלים בטעות? אני מאודדד :pissed: :pissed: לפעמים גם אני מחליט לא לשחק כמה ימים בגלל זה, אבל בסוף שוב חוזר למשחק וכו' וכו' וכו'...

האם זה שווה את כל הסבל?

המשחקים נהיו משעממים עד מאוד בשבילי, ואני לא זוכר מתי בפעם האחרונה ניהנתי ממשחק...

:'( :'(

באמת, לפעמים מאוד קשה לסיים משחקים=לא כיף... אז לוקחים צ'יטים=לא כיף...

אז המשחק הופך להיות ללא כיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקבות הדיון הפילוסופי http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=180185.0 שזה להרבה תגובות, רציתי לדעת,

האם אתם אי פעם מסיימים משחקים ? אם כן, כמה אחוז מהמשחקים שאתם משחקים אתם מסיימים ? אם לא, מה זה אומר על האופי של הבן אדם?

האם אם אתם כל משחק, אחרי 5 דקות מוחקים אותו?

אני בחיים שלי לא סיימתי משחק...חוץ מGOW לPS2 אבל חוץ מזה כלום..ואני לא חושב שזה אומר אלי משהו או אלי בקשר להתמדה כי דברים חשובים בחיים שלי אני כן מתמיד בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשחק משחק סינגל פלייר באמיתי זה

לשחק אותו קודם פעם ראשונה על הרמה הכי קלה

אחר כך לגמור אותו כל פעם ברמה יותר קשה ויותר קשה

עד שמסיימים את המשחק ברמה הכי קשה שלו

בקטע הזה יש לכם סקילים ותזמונים שכל המשחקים האחרים פשוט קטנים עליכם כי אתם התאמנתם על כישורי המשחק שלכם

ואפשר אז גם לשבור כל מיני אתגרים שמציבים כמו לנצח את המשחק בזמן הכי מועט או בזמן הכי מועט עם 100% וכו'

לשחק אותו ואז למחוק אותו אומר שלא אהבתם את המשחק בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי במשחק, או שאני חורש עליו ממש המון (מסיים אותו באמת) או שאני מוחק אותו אחרי כמה ניסיונות.

מה לעשות היום מוציאים הרבה זבל (אבל האמת גם פעם) שאני לא מצליח להתחבר אליו.

את מספר המשחקים שסיימתי אני כבר לא יכול לספור.

מהנסיון שלי אלו שמוחקים משחק אחרי 5 דקות זה אלו שאוהבים משחקים בסגנון , אבל בלי לעשות את המשימה הראשונה בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי בטח כמה משחקים, אחרי הכל שיחקתי בעשרות אם לא מאות, אבל ברוב אם אני לא אוהב אני מפסיק די מהר... משחקי הרפתקאות של פעם למשל הייתי מסיים בדרך זו או אחרת (לרוב אחרת :( ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...