צריך את העזרה שלכם, מה לקנות? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך את העזרה שלכם, מה לקנות?

taimor

Recommended Posts

IG :screwy:

תמכור את המחשב שלך סע לאילת תזיין כוסית ואתה תזכור את זה לכל החיים :screwy:

:s07:

זה לא שאין לו מחשב... פשוט לא צריך לקנות כל צעצוע חדש שיוצא. הוא כבר נוסע לחו"ל אז שינצל את זה כמה שיותר. משחקי מחשב יהיו עוד הרבה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס? אלא אם יש משו שאתה ממש רוצה

אל תקנה אף אחד ממה שאמרת ותקנה רק מזכרות (ב100$ זה מספיק או אולי אפילו 200)

אחד הדברים שאני הכי אוהב שאני בחו"ל זה להתסובב ולקנות כול שטות-תיירים קטנה כזאת שאני רואה זה פשוט כזה כיףףף חחחחח

אבל עזוב זה כבר סטייה שלי. אני גם חושב שאתה צריך לחכות לE3 ואז להחליט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה... תרגעו..

לדעתי אני רואה שלבן אדם יש פלאפון נגן טוב ומחשב..

עכשיו שאתה יוצא לטיול.. לך להנות.. כמו שIG אמר.. לך תבזבז את הכסף בטיולים נוספים בקנדה

ובכל מיני דברים קטנים שאתה יכול לקנות.. תתפרע בטיול.. תאמין לי אתה תזכור את הטיול הזה.. הXBOX יכול לחכות.

ומלא עומדות לצאת.. אז מה שאני מציע.. קח תכסף תהנה איתו בחו"ל אפילו תפקוץ לארצות הברית!

ואל תשכח להנות ולצלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי כבר יקנאים מגעילים!!!!

שיעשה מה שהוא רוצה עם הכסף אם יש אז שיהיה לו בכיף

כל אחד ומה שהוא אוהב וכל אחד מבזבז את הכסף שלו על מה שהוא רוצה

אם יש משהו שאני שונא יותר מהכל זה קנאים קמצנים ואנשים עם עינים גדולות

זה שלחלק פה אין כסף לקנות מסטיק בסופר זה לא בעיה שלו הוא יכול להנות מהכסף כמה שבא לו

שמע אני אומר שאתה שם כנס לאיזה קניון או חנות אלקטרונקה ענקית ותבחר מה שבא לך ככה תוכל להתרשם ולראות למה אתה נמשך

או שבאמת תטיל יותר או כל דבר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה אני בן 16 עוד מעט, אני טס לדודים שלי אז הם יקחו אותי לכל הטיולים והשטויות האלו....

ובאמריקה אני כן יהיה שבוע.

יש לי 600 דולר שחסכתי לקניה של איזה משהו חדש ומגניב :P חחח....נשמע קצת דפוק.

בכל מיקרה חשבתי על UMPC מה אתם חושבים? לQ1 זה יספיק לי או לא? כי זה נראה ממש מגניב ושימושי רצח בשבילי (בנסיעות שאני נוסע לראות איזה סרט טוב ככה ואולי גם לשחק במשהו) :P חח..

יש איזה אתר שקשור לE3 ? שכאילו ששם יראו את כל הדברים שיוצגו שם ?

וכעיקרון מקסימום אני יבזבז על שטויות 50 דולר לא סנט יותר (כי לפני שאני קונה ובכלל מגיע לטרמינאל אני עושה חישוב של כסף וכל דבר שאני רוצה לקנות שם כסף בצד....)

ושחכתי לציין שגם יש לי הנחה קטנה שם כי לבן דוד שלי שם יש חנות מחשבים ואלקטרוניקה בטורנטו ולכן יש מצב שאני יזמין חלק מדברים דרכו וזה יעלה לי יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי מחשבה החלטתי לרדת מ-macmini בגלל שחשבתי על זה שיהיו לי 3 מחשבים זאת כבר הגזמה מטורפת.

אז חשבתי ככה:

100 דולר - ציוד לרשת אל-חוטית ביתית.

450 דולר - XBOX360.

50 דולר - ביזבוזים פשוטים (כל מיני מתנות וכולי...).

מה אתם חושבים על זה?

כעיקרון יש מצב שזה קצת ישתנה בגלל הPS3, אני רוצה לראות את הנתונים שלו ואז נראה כבר אם זה יתשנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...