Half Life 2 HDR+AA?![יש תמונה] - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 HDR+AA?![יש תמונה]

hardware maniac

Recommended Posts

שלום,

אני משחק HALF LIFE 2.

הלכתי להגדרות ושיניתי הכל להכי גבוה.שמתי AA על x6 ו HDR על Full(if available).

יש לי 7900GTX (נוודיה כמובן!) ואמרו פה שלכרטיסי נווידיה אין תמיכה בו זמנית גם ב AA וגם ב HDR.

??מה הולך פה?

עריכה:הוספתי תמונה:

http://i3.tinypic.com/x6if54.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא מובן?

כרטיסי NVIDIA לא יכולים לבצע AA על . ה של המשחק הנ'ל למרות שזה כמו שהוא אצן אולימפי, משתמש בפורמט בלה בלה בלה...

כלומר ה שם לא באמת HDR מלא או נכון/מדוייק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובעברית?חח

Multisempeling Anti Aliasing נעשה בכרטיסים ע"י רכיב חומרה יעודי, שדוגם וממזג את ערכי הצבע של הפיקסלים. הרכיב שיש בG7X/6X לא מסוגל לעבוד עם פורמט של יותר מ32bit לפיקסל, כלומר FP16 שזה 16bit לקומפוננט לא נתמך ע"י הכרטיסים האלה.

Valve משתמשים בFX8 עם MRT ועושים פונגיניג כמו משוגעים, או יצרו איזשהו פורמט unsigned int לוגי מורכב, שלא יוצאים מההגבלה של 32bit לפיקסל.

מה לא מובן?

כרטיסי NVIDIA לא יכולים לבצע AA על . ה של המשחק הנ'ל למרות שזה כמו שהוא אצן אולימפי, משתמש בפורמט בלה בלה בלה...

כלומר ה שם לא באמת HDR מלא או נכון/מדוייק.

אין דבר כזה HDR אמיתי, מה שvalve עשו זה רעיון לא רע בכלל שהם עבדו עליו כמו חמורים בטח, התוצאה הסופית נכה ואיומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרשו על הנושא הזה כבר בפורום -.-'

הסבר שמצאתי בלי להכנס לחיפושים מסובכים: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=170238.msg1448532#msg1448532

עריכה: בעצם DOGMA כבר הסביר את התהליך במלואו - בשני השפות המדוברות... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'ארד הHALF LIFE שבתמונה הוא LOST COAST?

Lost Cost, לא נראה ככה סביר לניח שזה המשחק עצמו.

כבעליו של כרטיס 6800GS, אני מחדד את הנקודה הזאת שוב! אין בדור הנוכחי של נוידיה HDR+FSSA, רק לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שיש לך שם 6600, סביר להניח שהמשחק יעשה חיים קשים לכרטיס הזה...

זאת התוספת שתופסת 320 מגה נכון ? מוסיפים אותה למשחק הרגיל ?

תאמין לי שאפילו עם גרפיקה על מינימום מרגישים את ההבדל,וזה לא רק הכרטיס זה גם המעבד שלי שחלש מאוד בשביל המשחק הזה

ניסיתי את המשחק אצל חבר עם 1GBזכרון , 805D ו6600 כמו שלי והמשחק רץ יפה לאללה על הגדרות MED-HI עם AA*2 וAF*16

כמובן שHDR פועל...

וכן מוסיפים אותה למשחק הרגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...