שמו לי סיסמה בהגדרות הראוטר וכך אני לא יכול לפתוח פורטים... מה לעשות? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמו לי סיסמה בהגדרות הראוטר וכך אני לא יכול לפתוח פורטים... מה לעשות?

parker8

Recommended Posts

אוקיי, לפי מה שהבנתם מהכותרת אני לא יכול לפתוח פורטים לתוכנות במחשב שלי (כמו שיתוף קבצים למיניהם וכך אני גם נתקל בקצב הורדה איטי)....

חשבתי לקנפג את הראוטר מחדש, ולהתקין את כל הרשת מחדש.... איך אני עושה את זה?

מצאתי מדריך להקמת ביתית, אבל הבעייה היא שאני לא יודע איך אני "מוחק" את הרשת הקודמת....

מה לעשות?

אם יש לכם רעיון אחר, אני פתוח להצעות.... (אם יש דרך רק ל"אתחל" את הסיסמה זה יהיה מצויין, בלי להגדיר את כל הרשת מחדש)

תודה לעוזרים מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תאפס שום דבר.

אם יש לך חוברת של הראוטר תבדוק שם, יכול להיות שזאת סיסמאת הdeafult.

או שתנסה כמה אפשרויות, כגון-תנסה לכתוב שוב את שם המשתמש[עם אבחנה לאותיות קטנות וגדולות], Admin, 1234, 0000, password..

וכו',

או שתכתוב פה את שם הראוטר ונוכל לבדוק אם אנחנו יודעים את הסיסמא המוגדרת בהתחלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את הסיסמה המוגדרת בהתחלה... וניסיתי כל מיני שילובים של סיסמאות שיכולות להיות, ניסיתי איזה חצי שעה והתייאשתי....

הראוטר הוא ראוטר חוטי של (יש להם רק אחד אז אי אפשר להתבלבל)

אני לא יודע את הסיסמה, ניסיתי לפצח אותה אבל ללא הצלחה, איך מאתחלים אותה???

אם הפיתרון היחיד זה לעשות הכל מחדש, אז תעזרו לי ב"מחיקת" ההגדרות הקודמות של הראוטר, או שיש דרך אחרת??

תודה לעוזרים מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL! אני מקווה שיש לך את אחד התפריטים שלו בקש:

Gigabyte Gn-B46B Wireless Router Authentication Bypass Vulnerability (http://www.securityfocus.com/bid/9740)

Gigabyte Gn-B46B appliance has been reported prone to an authentication bypass vulnerability. It has been reported that an attacker may save the HTML menu on a local machine, the attacker may then use this menu to access and configure an accessible without requiring prior authentication.

תנסה גם

admin

admin

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...