האתר Merc-tech.org פתוח להרשמה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האתר Merc-tech.org פתוח להרשמה

White Raven

Recommended Posts

אני חייב לציין שזה אתר עם דרישות גבוהות מאוד ולא נראה לי שישראלי יוכל לעמוד בהם.

הם פחות מתייחסים לרטיו ויותר לכמות הג'יגה שהעלת, שהצלנו זאת נקודה רגישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרטיו זה מה שבאמת משנה

כמות הגיגה שהעלת לא משנה אלא אם כן אתה רוצה להיות חלק מחברי האפלואדרים או שתוכל לבקש דברים ואל תדאג אני כבר הגעתי לכמויות גבוהות באתרים אחרים גם עם הפס הישראלי

ודרך אגב היום יותר יותר אנשים מרשים לעצמם להוסיף עוד 15 20 שקל ל 20 KB/S נכון זה לא כמו 100 או משהו כמו שיש באירופה אבל התקדמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אתר לא חוקי, חשבתי שאסור להזכיר אותם פה במפורש...

ומה נקודה רגישה ? כמו שמזייפים ב TRACKER אחרים, אפשר לזייף באותה קלות פה ....

וכן, אפשר לראות את הפרקים הכי חדשים של LOST חינמי, באתר של ABC באיכות די טובה אני חייב לציין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו liranvaknin בפורום?

כי בדיוק הוא היה באתר שם בתור האחרון שנרשם

;D :lol:

איפה בדיוק אני רואה את הפרקים ?

ולא ידעתי שאסור לפרסם אותם פה אני לא הייתי באתר איזה 200 שנה ובזמני לא היה מדיניות אתרי TORRENT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה וירוס אל תורידו סתם עבדתי עליכם ואני מעלה מהמחשב שלי רק תזהרו! :kopfpatsch:

לא אמרתי שאתה יודע שזה וירוס, או בכוונה, פשוט מרבית הדברים האלו מלאים בוירוסים נסתרים, מנסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשר היחיד של merc-tech.org ל torrentleech הוא שמי שהקים את merc-tech.org היה פעם מודר בTL והועף בבושת פנים כי הוא הזיק לאתר ולפני שהוא הועף סופית הוא הספיק לגנוב את הרשימה המלאה של המיילים של כל חברי האתר והשתמש בה כדי להספים אותם בהזמנות לאתר החדש שלו כשהוא משתמש בשם של TL כדי לקדם את האתר שלו, היה רשום את זה בדף הראשי בTL לפני חודש, הם אמרו לכל המנויים להתעלם ממנו כי הוא דביל וגנב

אני גם קיבלתי מהם הזמנה באימייל ונרשמתי , אין שם שום דבר מיוחד

בקיצור זה לא אתר שיצליח , אתם סתם תבזבזו את הזמן עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...