האם אפשר לנקות שריטות מהמסך? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשר לנקות שריטות מהמסך?

sabosal

Recommended Posts

שלום. אם יש כאלה מהפורום טכנו בוודאי מכיר אותי... (אני חוזר להיות NEWBIE) וכבר כתבתי את השאלה שם...

אבל אני רוצה לשמוע גם דעות אחרות על פתרון הבעיה.

יש לי מסך 959NF ואני בטעות שרטתי אותו. (לא עמוק מדי)

האם יש דרך לשנות את המצב הקיים?

ד"א

קניתי מטליות למסכים בשביל לנקות אבל זה כבר מאוחר מדי...

יש דרך אחרת?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחת את השער החשמלי של החניה שלך בבית, באת להכנס עם האוטו, והשלט היה לך בפה ובטעות לחצת על הכפתור לסגור את השער, בביש מזל השער נסגר לך על האוטו, ולחץ עליו, ובבהלה מהמקרה נסעת לתוך החנייה, כל הפח נשרט, הצבע התקלף, אם אתה תנקה עם הג'ילדה זה יחזיר את המצב לקדמותו? :hat:

נ.ב - המקרה קרה לאמא שלי :), וגם פעם אחת היא כמעט ויצאה מהחניה שהשער היה סגור, והיא לא שמה לב, רק ברגע האחרון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחת את השער החשמלי של החניה שלך בבית, באת להכנס עם האוטו, והשלט היה לך בפה ובטעות לחצת על הכפתור לסגור את השער, בביש מזל השער נסגר לך על האוטו, ולחץ עליו, ובבהלה מהמקרה נסעת לתוך החנייה, כל הפח נשרט, הצבע התקלף, אם אתה תנקה עם הג'ילדה זה יחזיר את המצב לקדמותו? :hat:

נ.ב - המקרה קרה לאמא שלי :), וגם פעם אחת היא כמעט ויצאה מהחניה שהשער היה סגור, והיא לא שמה לב, רק ברגע האחרון :)

איך זה אמור לעזור לי?!

לא

בטוח שאין דרך להוריד את זה?

יכול להיות שזה בשיכבת המגן או משהו כזה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכבת המגן קיימת כדי שלא תחטוף את הקרינה ישירות על הפרצוף שלך.

גם אם הציפוי הוא נראה בלבד אבל לא קיים פיזית על גבי השמשה, הסרתו תגרום לצרות אחרות.

או שתחיה עם השריטות, כמוני, או שתנסה להחליף את המסך אם זה כ"כ מעיק עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה אמור לעזור לי?!

לא

בטוח שאין דרך להוריד את זה?

יכול להיות שזה בשיכבת המגן או משהו כזה?

תודה

אם זה שריטה במסך ולא רק במגן של הקרינה, אתה חושב שמשהו יכול לעזור לך לפטר ממנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציפויי לא שם לעצור קרינה אלא למנוע השתקפויות וסנוור מהאורות בחדר.

אין מטלית יכולה לתקן שריטה בזכוכית?

יש אנשים שיכולים לתקן את זה ע"י מילויי שריטה באמייל שקוף לדוגמא ואז ללטש את זה עד שזה חלק אבל טיפול כזה יעלה יותר ממסך חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציפוי שקיים הוא בין השאר משמש גם לדברים שציינת, אבל הוא גם "בולע" את החשמל הסטטי ומונע ממנו להיווצר מחוץ לגבולות השימשה של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי הייתה איפה אני יכול למצוא את הדברים האלה...

אני יודע שזה יעלה הרבה כסף אבל זה מסך חדש והוא נהרס מהר...

דבר שני

האם יש אפשרות להחליף רק את הזכוכית במקום את כל המסך? וכמה זה יעלה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...