האם אפשר בתוכנה TightVNC להעתיק קבצים ממחשב אחד לשני ? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשר בתוכנה TightVNC להעתיק קבצים ממחשב אחד לשני ?

crazydriver

Recommended Posts

הממ, סתם שאלה, איזה דברים היא משפרת ? והאם גם הפרוקוטול שלה יותר יעיל ?

וגם האם יש לה אפשרות שהשרת (זה ששולטים עליו), יתחבר ל CLIENT במקום ההפך ? (טוב כשיש FIREWALL, ו TIGHT תומך בזה).

ועוד שאלה, גם היא יכולה לעבוד עם קובץ EXE + DLL או שצריך להתקין אותה ממש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר רק בערך את השיפורים כי לא עבדתי עם Tight כאמור המון זמן, אבל אכן יש ל-Ultra פרוטוקול דחיסה יותר יעיל בברירת מחדל (פלוס אפשרויות מגוונות ביותר לבחירה של פרוטוקול אחר on the fly כולל הורדת צבעים שאני תמיד מוריד ל-64), ואכן הפיצ'ר האהוב עליי ביותר זה האפשרות להריץ אצלי במחשב viewer in listening mode ולהגיד למישהו שצריך עזרה ללחוץ על האייקון "תתחבר לתמיכה" (בטצ' פשוט). זה יוצר תקשורת יוצאת אל האיי פי הקבוע שלי ו"פתאום" קופץ לי על המסך חלון ובו המחשב הנשלט.

לא יודע לגבי ה-DLL, אבל יש גרסה של האולטרא שנקראית SingleClick שעדיין לא שיחקתי איתה, ולפי הבנתי היא לא משאירה עקבות אחרי שעזרת למישהו דרכה.

בקיצור, תשכחו שניכם מ-Tight ;D

@echo off

c:

cd "C:\Program Files\UltraVNC"

start winvnc -run

ping -n 2 127.0.0.1 > nul

rem two second delay

ipconfig /flushdns

rem to make sure they get my latest IP since I very often switch wireless/cellular networks

start winvnc -connect myname.no-ip.org

exit

עריכה: אה כן, עוד דבר אחד שאני מאוד אוהב באולטרא שלא זוכר אם קיים ב-Tight זה האפשרות לעשות zoom out למסך הנשלט כדי לא לגלגל כל הזמן ימינה שמאלה למעלה למטה בחלון של ה-VNC. אני באופן אוטומטי מוריד ל-75% ואם לא מספיק אז מוריד ל-50%. עדיין אפשר לקרוא הכל נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, גם ל TIGHTVNC מלפני כמה שנים יש את האופציות של בחירת דחיסה ON THE FLY (כולל סוג וכולל כמה), וגם כמובן הורדה ל 8 ביט ON THE FLY (חובה להשתמש כשמדברים ב בו"ז), וגם LISTEN MODE, ככה שאני לא רואה איפה השיפור. (בסה"כ גם שניהם די מבוססים על VNC)

ה SINGLECLICK באמת נשמע מעניין ושווה בדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שתבחר... אני יודע שלפעמים זה קשה לעבור מתוכנה שאתה "רגיל" אליה וחושב שעושה את כל מה שאתה רוצה... אני לא זוכר פרטים ספציפיים אבל יודע שמאוד התלהבתי בשבועות הראשונים כשעברתי מ-Tight ל-Ultra. נדמה לי, אם אינני טועה, שאיכות התמונה היתה הגורם העיקרי. הכל זז יותר מהר ויותר ברור. אולי מאז Tight השתפרו...אין לי מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון קטנטן עם אפשר לקרוא לזה בכלל נסיון בULTRA יש יותר אופציות...

תגידו יש מצב לטובת כל המשתמשים החדשים שמישהו בעל נסיון יעשה מדריכון קטן על התוכנה...

למרות שההפעלה שלה מאד פשוטה אבל מצד שני יש המון אפשרויות שמי שלא התעסק איתה לא יודע בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ vncviewer או winvnc סלאש סימן שאלה לראות את כל הפרמטרים. בכל אופן כדי להאזין בפורט 1234 תשנה את קיצור הדרך שיעשה ככהן:

vncviewer -listen 1234

לגבי המדריך - מאמין שלא חסר חומר חינוכי ברשת, גם בנושא הזה, כרגיל באנגלית. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...