סירטון על הכור הגרעיני בדימונה :O - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סירטון על הכור הגרעיני בדימונה :O

J0HNiE

Recommended Posts

ומתי אתה תבין שהפעלת כוח היא לא התשובה?

מתי שאתה תכיר בזה שהגישה שלך מובילה לחורבן - ראה ערך מה שקרה לטיבטים...

אם אתה רוצה להגיד "אני מוכן למות ובלבד שלא אפגע ולו בזבוב" - סבבה, תמות בשקט. אבל אני, אם זבוב ירצה להרוג אותי, אני לא אהסס להרוג אותו... במקרה של זבוב, גם אם הוא יפריע לי לישון.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבא שלי עובד מול הכור ביבנה

תמסור לו שהוא גבר

מתי לכל הרוחות אתה תבין שיש אנשים שרוצים להשמיד אותך, בלי שום קשר למה שתעשה או לא תעשה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז,בצ'רנוביל, עוד לא ידעו את סכנות האטום.

שלחו חיילים במסכות הגנה קטנות [כמו האלו של האחיות]לנקות אחרי הפיצוץ את הכור האטומי, ללא הידיעה למה שנגרם לחיילים.

כעט יודעים על הנזק שיכול להיגרם, ולכן עובדים עם ציוד הגנה

נ.ב. השנה זה 20 שנה לאסון צ'רנוביל

נחמד לראות אנשים שעדיין מסתכלים סרטי תעודה..גם אני ראיתי את הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד לראות אנשים שעדיין מסתכלים סרטי תעודה..גם אני ראיתי את הסרט.

ת'אמת זה לא מסרט,

פשוט המשפחה שלי מאוקריינה וזה היה בתקופה שאבא שלי עמד להתגייס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי לכל הרוחות אתה תבין שיש אנשים שרוצים להשמיד אותך, בלי שום קשר למה שתעשה או לא תעשה ?

צודק, בערך...

לא משנה כמה כוח תפעיל, אתה בחיים לא תצליח למחוק את האוייבים שלך... במיוחד במדינה דמוקרטית כמו שלנו, במיוחד במדינה שאין לה יכולת קיום עצמאית כמו שלנו...

אני מסכים איתך שאנחנו לא צריכים לחיות בגישה של "אתה רוצה להרוג אותי, בו אני אתכופף שיהיה לך יותר קל להוריד לי ת'ראש"

אבל אני גם טוען שצריך לדעת גם מתי להניח את הנשק וכן להגיד, "אתה רוצה להרוג אותי, ואני רוצה לשחוט אותך, אבל חאלס, בוא נפסיק עם זה"

ואל תבוא ותגיד לי שהם רוצחים בדם קר שהיו שוחטים אותך אם רק תסובב את הגב שלך אליהם, כי במקרה ששכחת, שלום עושים רק עם אנשים כאלה ולא עם אנשים שלא רוצים לפגוע איתך, כי אם הם לא היו רוצים לפגוע בך לא הייתה מלחמה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, בערך...

במיוחד במדינה דמוקרטית כמו שלנו, במיוחד במדינה שאין לה יכולת קיום עצמאית כמו שלנו...

זה לא נכון כל כך , ארה"ב מביאה לישראל 3 מיליארד דולר בשנה , שהם "רק" 5% מכלל תקציב המדינה , עוד כמה שנים ואומרים שאפילו

עכשיו אפשר לשרוד ללא סיוע אמריקאי , ואז מה יקרה - הפלא ופלא לא כפופה לדוד סם שתופס אותנו בביצים , וההחלטות שלנו

יהיו יותר מבוססות על ההשקפה הישראלית ( כמובן בגבול הטעם הטוב , לא לפרוץ לדמשק ולהשתלט על סוריה - שוב פעם ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היינו בסדר, אף מדינה ערבית לא הייתה חושבת לזרוק עלינו פצצה גרעינית. ובינינו, אתה רואה מחר מדינה ערבית זורקת עלינו פצצה גרעינית? הן צריכות באמת דפוקות בשביל לעשות את זה, הסיכוי הוא שאין סיכוי.

ואם יזרקו עלייך פצצה גרעינית, בתאוריה, כן? הנזק כבר נעשה, מה יצא לך מזה אם תחזיר? עוד אנשים יהרגו ועוד חפים מפשע על לא עוול בכפם.

במקום להיות כל הזמן פרונאידים ממה מדינות ערביות הולכות לעשות, במקום כל זה צריך לקחת את העסק בידיים ולשלם במה שצריך בשביל שלום! ועכשיו! וכמה שיותר מהר!

הדור הזה במילא נדפק... וגם הדור הקודם, אבל לפחות שלילדים שלי ושלך בעתיד יהיה מקום טוב יותר לגור.

אני לא מאמיןןןןןןןןןןןןןן!!!! יא חתיכת שוחר שלום צובע פרוות ! נמאס לי לשמוע אנשים כמוך! בוא ותסביר לי מה ההבדל בינך לבין האישה שטענה שהיה מגיע לחיילים שהגנו על המדינה שלהםם למות. קדימה אישי, הסבר לנו מה ההבדלים?

אני ממליץ לך לקרא שוב ושוב את מה שרשמתי למה אתה ממש עולה לי על העצבים!!!! יש לך מחשבה של ילד בן 11 שחושב שכל העולם הוא טוב.

תבין - אם הייתה לרוב העולם הזדמנות להרוג אותך, אותי, את כולנו, בלי לצאת אשמים בכך, הם היו עושים זאת!!! עוצמה צבאית היא הכול! בלעדיה אין לנו מדינה ולא תהיה לנו בעתיד. אני שונא לחזור על דברים והדבר היחיד שאתה עושה הוא להיות מעצבן ומציק!!

אם לא היית שקד בקריאת התגובות שלי והיית שוקד בקריאתן אולי היית מבין באמת למה אני מתכוון ולמה וענונו לא עזר למדינה. אני יכול להבין כי בשעה זו לא כל אחד יכול לתפקד כראוי אז החמץ את דעתך ואולי מחר תחזור אלינו ביותר צלילות. אם אני אמשיך להגיב לתשובתך כאן אני פשוט אחזור על דברי ובשעה כזאת אין לי ממש כוח לזה. פשוט בושה איך אדם יכול לראות מעשה כזה כחיובי, מעשה אנוכי שהעמיד את כל המדינה שלנו במצב מאוד רגיש ומסוכן.

אדגיש לך, במידה ואתה לא יודע עדיין, שהשיר "אין לנו ארץ אחרת" הוא לא שיר! זו המציאות(!) אין לנו ארץ אחרת.

כפי שאתה יודע, או שלא, אנחנו לא כ"כ אהודים בעולם ומתקפה יכולה לפרוץ בכל רגע! לכן, אנחנו צריכים להתפתח ולהגביר את האיום שלנו על מדינות אחרות. כך, המדינות ימנעו מלתקוף אותנו.

ד"א, רוברט בקשר למה לעזאזל אתה מגיב? למה אתה גולש לנושאים לא קשורים? מה שאתה בעצם טוען בתגובות האחרונות שלי הן טענות לגבי הכוח הגרעיני של כל העולם אבל אני רוצה להאיר את עינך ולהזכיר לך שלא מדובר פה על מה טוב ומה רע בעולם אלא מה וענונו עשה והאם זה היה צודק [שעל פי טענתך, היה צודק בהחלט וראוי לשבח]. יודע מה? בוא נתחיל בשיחות פילוסופיות לגבי העולם.. בוא נדבר על הגניבות, הרציחות, האונס, הטרור... נו?! קדימה! בוא נתפתור את כל הבעיות של העולם בדיון זה, ברגע זה. תפסיק להיות עקשן ותכיר בזה שאתה טועה וזהו! אתה טועה בדעתך לגבי וענונו ה"ראוי לציון לשבח" ולגבי דעתך בקשר לכורים הגרעיניים בעולם.

הרי אם רק מדינה אחת הייתה מפתחת פצצות, הייתה היא יכולה לאיים על מדינה אחרת עם כוח גרעיני חלש יותר שאם לא תעמוד בדרישות שלה היא תשמיד אותה. אך, במידה ולמדינה המאוימת יש גם כן כוח גרעיני, היא לא תיכנע אל האיומים ואף תאיים בחזרה שכוחה גדול יותר. כך ינופחו שרירים, חזה וראש יורמו ויתנפחו ורק כך יוכל לשרור שלום בעולם! אף מדינה לא תוכל לומר לשנייה - אני יותר חזקה ממך אז שבי בשקט בצד או שאני פותחת את הכושלאמא שלך בלחיצת כפתור. כמובן ראוי לציין שאף מדינה בעולם לא רוצה בכלל לחשוב על לפתוח במלחמה גרעינית שכן זאת יכולה לגרום להרס טוטאלי של האנושות, אבל זאת המציאות ואין דרך אחרת להתמודד עם זה!

בקיצור, יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...