הדיון על Electronic Entertainment Expo 2006 - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון על Electronic Entertainment Expo 2006

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שאמרתי בדיון הקודם אמרו שכל משחק יעלה כ 5$-10$ תלוי באיזה קונסולה הוא היה.

חבל,כי זה יקר ולא הרבה יקנו. :'(

5 דולאר למישחק כמו לינק לעבר לדוגמה זה ביכלל לא הרבה לאנשים שלא יודעים מה זה אמולטורים ורומים

או מאריו נייר ב10 דולאר

עריכה-למרות כל המישחקים היפים בE3 כרגע המישחק שאני מחכה לו הכי הרבה ומקווה שבקרוב יהיה אמולטור טוב לDS זה זה-

933006_20060510_screen004.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז 2006 נגמרה.

אני אוכזבתי מנינטנדו, כי הם הבטיחו מהפכה שתשנה את כל התפישה שלנו על משחקים. אבל לא קיימו את הבטחתם.

השלט החדש רק נותן שליטה "ישירה" יותר במשחק, ורק מכניס עוד קצת את השחקן לתוך עולם המשחק. לדעתי מהפכה לא תיהיה מהקונסולה הזו, למרות שהיא צעד קטן לעבר מהפכה אמיתית בשליטה.

ולדעתי נינטנדו עשתה טעות בכך שלא השקיעה בכוח של הקונסולה, כי עוד מעט, כשהמפתחים ילמדו לנצל את מלוא הפוטנציאל של הps3 ושל הxbox360, אז המשחקים של הwii יראו פשוט נורא, ולא משנה כמה כיפים הם יהיו, רוב הקונים ימשכו לכיוון הps3/xbox360 בגלל איך שהמשחקים נראים.

סוני איכזבו אותי עם המחיר המטורף שהצמידו לקונסולה. אבל חוץ מזה, הורשמתי לטובה מהמשחקים שלה. אני שמח שהם זרקו לפח את העיצוב של השלט הקודם, והכניסו את הרגישות לתזוזת הבקר. העיצוב של הקונסולה עצמה עדיין מאוד מאזב אותי (נראית כמו מדפסת).

מיקרוסופט הראו סופסוף ליינאפ של משחקים. הרי כשהם הוציאו את הקונסולה כמעט ולא היו משחקים אליה. הם סופסוף מכניסים את החזון של הקונסולה כמרכז בידור ביתי למציאות (מה שהובטח לנו עם הxbox, אבל לא קויים). שירות הxboxlive קיבל דחיפה משמעותית. ובגדול אפשר לומר שהם שיפרו את הרגשתי בקשר לקונסולה שלהם.

בתחום הpc אין יותר מידי מה לומר. ut07 הוא סתם שיפור גרפי (עצום) ליוטי הקודם. spore עדיין נראה מבטיח. המחשבה על יציאת כותר חדש בסדרת C&C הופכת א העולם לורוד יותר. בליזארד הודיעה שיש לה משחקים בפיתוח סודי, אז אני שמח. עדיין אין כלום על duke nukem forever (כמה מפתיע)...

בגדול בpc אין יותר מידי דברים מרגשים.

לסיכום, 2006, כמו בשנה הקודמת, נכבשה כמעט בלעדית ע"י הקונוסולות החדשות, שתפסו את מירב הבמה. אני מאוד מקווה שזה ישתנה משנה הבאה, כי אני גיימר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני אתייחס לדברים שאמרת

TeaTime

אני לא אתייחס בקטע של הפאנבואיזם שלך ,אני באמת רוצה להבין

לדעתי זה עצוב שאתה מייחס את מהפכת האינטרנט של מייקרוספט כהדבר הבא ובעצם בכלל כדבר מהפכני

אתה שוכח את העקרון של הקונסולות שזה לשחק משחקים ולהנות

אותי זה ממש לא מעניין להוריד שירים דברים הקונסולה,אולי בארצות הברית זה היה קצת יותר פופלארי אבל מה שאותי מעניין זה לשחק לבד או עם חברים ולהנות

וזה ה360 מבצעת הכי טוב מכולם, עם שלטים יציבים, גרפיקה מעולה, וחיבור הרשת הכי טוב מכולם

כל שאר מה שדיברתי עליו זה רק ציפוי על העוגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נינטנדו לא מיתחרים ב360 ובPS3 בצורה ישירה

זה כמו להשוות בין משאית לטרקטורון

נינטנדו אומרת שליטה חדשנית ומישחקים חדשנים

וסוני ומיקרוסופט אומרים גרפיקה מאוד חזקה ולי יש לגרפיקה חזקה ולמרכז בידור

הWII לפי הערכות תעלה 200 דולאר ביגלל הכח הגרפי היחסית נמוך וזה טוב מאוד בישבילי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...